Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

blezg odpad!

Tenhle pořad je příšerně nadhodnocen :-)... ale už vím proč. Mínus a mínus dávají plus. (teda někteří si to myslí) ()

v.indruchova

Kdyby to nevzniklo nebylo by si dělat s čeho prču. ČÍM větší blbost tak si to víc pamatujete. Dětem bych to nepouštěla, je to podivně zvrhlé. ()

Jack_F. odpad!

Malí zmrdi...miluju je jako toho zeleného hajzla z Alzy(u kterého bych mimochodem díky němu nikdy nic nekoupil). :D ()

Foogas

Dvouletý děcko plně nedocení kvality Vykoupení z věznice Shawshank, stejně tak bezbřehá nadutost zdejších kousků hodnotících odpadem nedocení kvalit Teletubbies. ()

Grimaldi

Mé dětství tento výtvor naštěstí minul,ale díky internetu se ke mně přes mladšího bráchu přesto dostal. Stále nedokážu přijít na důvod velké popularity u dětí,to spíš spatřuji jen lenost tvůrců při snaze připravit kvalitně strávený čas pro mladší generace. ()

Niedal odpad!

Prvně jsem myslel, že tento "stupidismus" pochází z dílny američanů. Po zjištění, že to vymysleli a natočili britové jsem se málem zhroutil. Jak mohla BBC vůbec něco takového vypustit do éteru? Chápu, dětem jednoduché věci, ale tohle je moc. ()

N.ev.E odpad!

Nedovoľte svojim deťom pozerať túto debilinu, lebo zostanú do konca života degenerované a nikdy sa z toho nespamätajú... Viem, že je to určené pre deti do 2 rokov, ale na vlastné oči som videla ako sa na tom skvele zabáva 5 ročné decko ktoré už rozpráva plynule... bola to najhoršia polhodina môjho života! Nechceli mi dovolit prepnut televiziu a naozaj ma to veľmi poznamenalo. Je to horšie ako Power Rangers! A okrem toho, z pudingu sa vždy povraciam... ()

MRK odpad!

poznám síce pár detí, čo to ľúbia pozerať, ale toto je jednoducho taká hovadina, že keby tomuto niekto dal také vysoké hodnotenie ako napríklad kolega Cival, odsúdil by som ho na dopozeranie celej série, čo by bola najhoršia smrť, akú by som kedy v horore videl... ()

l4zarus

Pokud mám hodnotit tento seriál jako seriál pro batolata a menší děti, tak si zaslouží jasných 5. I když děj se táhne jako šnek a je většinou o ničem, krásné prostředí, roztomilé postavičky a usmívající se sluníčko určitě mají na dětí lepší vliv, než nedej bůh nějaký novácký seriál. ()