Vrata do podsvětí

• Kanada The Gate

Filmový horor Vrata do podsvětí zaujal ve své době diváky v amerických kinech vynikajícími speciálními triky natolik, že se po dlouho dobu držel na předních místech v žebříčku divácké atraktivity v USA. Jde o film určený mládeži i dospělým. Obyčejná Americká rodina v něm zažije neobyčejný víkend, děti totiž najdou na zahradě pootevřená vrata do podsvětí. (oficiální text distributora)

wray

Bohuzial som tento film videl az dnes, a nie v '87, takze mi to neprislo ako kultovy "detsky" horor, ale len ako prijemne Bcko. Zaujimave je ze aj po tolkych rokoch je to celkom originalne a pozeratelne :) ()

kyrysar

Muluju tyhle horory, kde je to takový žůžo dobrodrůžo. Příběhy, kde se musí obyčejný lidi vzepřít nepřízni osudu a ukázat, co v nich je. Jako kluk jsem si s plastelíny dělal démony a ještě teď si nejsemj jistý, kdo přišel, když mě navštíví rodiče :)) A ono to má i dvojku :) ()

karnifex

Asi spíš rodinný/dětský film, než skutečný horor. Filmové triky osmdesátých let mile naivní - i když odporní pidimužíci působili celkem strašidelně.. ()

montel

Glen (Stephen Dorff) objeví na zahradě před domem svých rodičů tajemnou díru. Spolu se svým kamarádem zjistí, že je to brána do pekla. Omylem vypustí na svět démony a společně s Glenovou sestrou se musí těmto příšerám ubránit.. Atmosferický horor určený spíše mladším divákům s debutujícím čtrnáctiletým Stephenem Dorffem. 55% ()

zanvalzans

Rozhodne davam hviezdu za malých satanášov,inač je to do pekla volajúca hrôza...tým myslím dejovú líniu.A to už tu vôbec nikto nezařval,...tak to u mňa s prepáčením nieje horor,ale len detská vykurovačka.Radšej som si bol nasypať štamprli tekutých klokanek. ()

Petrikuss

Ve dnešní době by to moc neobstálo, ale na tu dobu je to velice povedený "horor" pro mládež. Nenudilo to a konec nezklamal. Efekty úměrné době ;) ()

cachanell

Nějak jsem tomuto dílku nepřišla na chuť. Malincí démonci vypadající jak pijavice terorizuji 2 menší kluky a jednu pubertální dívku. ()

Bbulli042

Mám rád 80's filmy. Efekty boli fenomenálne. Ale postavy sa ustavične chovajú stupídne, až bezmyšlienkovite. Hlavne že vedia, "SPOILER" ako to peklo funguje a ako ho zničiť, teda zavrieť bránu. Tak naťahovanú myšlienku filmu som už dlho nevidel. V tomto fakt stupidita a neoriginálne pojatie. Asi iba hlúposť autora. Inak by to bolo za 5. ()

Namefar

Na dnešní poměry už out of date. Prvních 45 minut se vubec nic neděje, následně parta dětí laškují s nějakýma plastelinovýmí trpaslíky. ()