V Los Angeles bydlí dívka jménem Hugo (Alyssa Milano), která se živí poněkud nezvyklým zaměstnáním, zajišťuje dokonalé vyčištění zahradních bazénů. Putuje od domu k domu a setkává se dost často s pozoruhodnými lidmi. Hodně práce nemůže sama zvládnout a tak přibírá matku, která ji přidělává trable bláznivým sázením na dostihy, když dluží, kam se jen podívá, a otce, vyléčeného narkomana. (Rodriguez)

Ivi.Stewie

Alyssa Milano je celý film tak nejak dievčensky krásna a ľudia ktorých stretne pri jednotlivých bazénoch... no čo k tomu povedať... sú zvláštni každý svojím spôsobom :D... Robert Downey Jr. je vtipný v každej scéne, v ktorej sa objaví so svojím (asi britským) prízvukom. ()

mauinka

Sean Penn k sežrání ,Patrikovi Dempsey to sluší jako vždy a Robert Downey jr. je zábavnej cvok a k tomu všemu ještě docela dobrej příběh. ()

kolodej1

já s i myslím, že film není známý zcela po právu, protože je to pěkná pitomost.Všichni, co ve filmu vystupují, se chovají jako exoti a vyšinutci, normální tam není nikdo. Děj v podstatě neexistuje a je poplatný jednotlivým figurkám, takže logiku zde hledat, by bylo zcela zbytečné. Není ani jasné, co chtěl filmem autor říci? Viděl bych to jako takové nepodařené, nedokončené cvičení. Jednotlivé exhibice nedávají smysl, jsou samoúčelné a nedrží nijak film pohromadě. Jsou zde místa, kde se člověk může trochu zasmát nebo aspoň pousmát, ale těch je jak šafránu, i když zjevně autorovým cílem bylo být neustále vtipným. Možná by bylo lepší, kdyby se soustředil na jiné věci. Když začala téct z cisterny voda, tak je zvláštní, že když si dal otec Hugy pauzu s maňáskovým představením, tak zrovna v té době voda z cisterny vytékat přestala, asi nechtěla rušit produkci. Protože po skončení představení opět dál vesele vytékala. Tedy, to je hrubá, učednická chyba, jakoiu by si režisér neměl vůbec dovolit. Když k tomu přičtu velmi protivnou hudbu ( a to se mi stává opravdu výjimečně, aby mi vadila filmová hudba ), tak se nelze divit podprůměrně hodnocenému filmu, který je zde buhvíproč výrazně nadhodnocen. Já bych na tomhle snímku vyučoval, jak film nemá vypadat. Jedna hvězda za snahu ()

Arehanah

"Zdravím Vás, lidičky. Já jsem Franz a jsem příčinou toho, že Váš syn je pod drnem." To byla jízda! Už si ani nepamatuji film, kde by všichni herci hráli tak skvěle. Ovšem to co předvedl Robert Downey Jr. a Patrick Dempsey se snad ani nedá popsat. Super film! ()

v.indruchova

Byl to velmi zajímavý snímek. Velmi šílený, nevšední. Konec devadesátých let měl náboj svobody a určité lehkosti. Celý snímek jiskří sexualitou, narážkami a srší emocemi. Drama-komedie. Film je plný přitažlivých tváří, každý si najde své. Nebylo to úžasné, ale zapamatovatelné. Spoiler: Škoda toho konce, tady by se více hodil happyend. Někdo dopadl dobře, někdo hůře i když na první pohled ti co měli šanci ji pak nedostali a naopak. No a proč si slečna Pool nakonec nevzala ty peníze od toho hajzlíka to je mi záhadou. Škoda, že se konec taky snaží zahrát na city. Je to spíš taková nedělní ztřeštěná oddechovka. Zapomeňte na etický kodex a budete se bavit- je to divoká jízda. ()

dragon'88

Usmevná poviedková forma, príjemná atmosféra. Je to také hlúpučké a absurdné, ale mám pocit, že to je zámer. (Na tento film stále nie sú titulky.) ()

Necrophobic

Tak tohle mě opravdu dostalo a zase jeden film na který do smrti nezapomenu.Nebudu to rozebírat ,protože na tomhle filmu se mě líbilo úplně vše a byl to zásah do černého.Občas si ho pustím znovu, když i chci zlepšit náladu.Nádhera ()