poster

Vražedné tango

 • USA

  Assassination Tango

 • Slovensko

  Vražedné tango

Drama / Thriller

USA, 2002, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DrifterSoul
  *****

  Fascinující zážitek. Mé niterné důvody: (1) Celé to působí jako pomalu plynoucí realistický travelogue; (2) Nádherná hudba a smyslné tango; (3) Sympaticky krásné jihoamerické duo (Manuela) Luciana Pedraza a (její sestra Pirucha) Geraldin Rojas; (4) Dusná a dramaticky napínavá atmosféra. Tedy pokud má člověk dostatek empatie a schopnosti vidět pod povrch věcí.... BTW.: Robert Duvall se s o 40 let mladší Lucianou Pedraza dva roky po dokončení filmu oženil :-).(9.11.2017)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,013,272Tržby Celosvetovo $-(28.11.2008)

 • manonfire
  ***

  Tak byla tam vidět snaha splnit si trochu vlastní přáníčko a v jednom filmu si střihnout tatínka, nekompromisního zabijáka a vášnivého tanečníka najednou. Bohužel se však nejedná o napodobeninu True Lies, ale údajně o drama a hlavně všechno tak nějak aby Duvall. Přesto byl ten mišmaš sledovatelný. Jen musíte přehlédnout pár nedomyšleností a minimálně jeden Clouseauovský převlek. Dobrý herec, ale ne příliš sympatická role v thrilleru co není thriller. 50%(1.6.2008)

 • jatamansi
  **

  Duvalla daboval Švehlík a tak se mi do toho trochu pletl Nicholson. Ovšem jinak mu to mimořádně slušelo, ulízlé vlasy, dokonce i ten směšný culík, culíček, culíčeček. (Pochopí jen ten, kdo dobře čte Merleho.) Že někoho zastřelil v davu jsem skoro nepostřehla. O další práci se hodně mluví, ale divák se nic nedozví o tom koho, kdy a proč. A všechno tak nějak zavání amatérismem. Oběť (stále o ní nic nevíme) spadne z koně a ze tří dnů jsou tři týdny. Tak se alespoň naučí tančit argentinské tango. A to je důvod **, protože jinak je film fakt splácanina bez dějové linie. Filmy, kde se tančí, mám prostě ráda. Kdysi jsem závodně tančila a ta láska ve mně zůstala. Tanec ocením, zvláště tanečníky, s rovnými rameny a pružnými, pérujícími kotníky. No a na Duvalla bylo při tanci i při jeho věku radost pohledět. Jinak termín obchodní schůzka je nádherný eufemismus pro nájemnou vraždu. A konečně po zastřelení „Asi má něco se srdcem“, fakt dobrý. No, nakonec se ostříhal sám. Domů se dostal, všichni přežili, a že nevíme o co šlo, jsou horší věci.(17.6.2008)

 • gudaulin
  **

  Hodně rozpačitý kousek, který dojel na mizerný scénář, ve kterém se ztrácí dějová niť. Celkový dojem 30 %. Opět jeden z rafinovaně mizerných filmů, které po dlouhou dobu dokážou předstírat, že jsou lepší, než ve skutečnosti.(14.8.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace