Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mirek doráží na Plíhala s luxusní zdravotní zprávou, nedostává ale víc než vágní příslib do budoucna. Píše tedy mail a doufá, že se věci vrátí do starých kolejí. Rodiče Andrey se chtějí podívat do vysílání, což vyžaduje její návštěvu u Cyrila. Ten den se v televizi krade, ale svědek zloděje neprozradí. Plíhala informují z vnitřního auditu a Šmarda se nestačí divit. Mirek se od návratu z nemocnice poprvé cítí jako muž. (Česká televize)

(více)

Recenze (22)

Heso 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Musím říct, že dnešní díl mi přišel zatím nejslabší v historii Dobrého rána. Možná čas ukáže a dám větší hodnocení, než jednu sešívanou hvězdu, možná je ten humor na mě až moc intelektuální, ale já se dnes zasmál pouze 2x a to ani jednou nijak moc od srdce. Totálně se odstřelí Šmarda, kterej děj táhl a v kombinaci s Johanou mohl ještě víc, Cyril kterej by děj mohl zachránit, tak dostane minimum prostoru a Mirek se zkrátka naaaaprosto nečekaně dostane zpátky, ale spíš vás začíná srát. Dnes takové nevtipné, nijaké, suché. Možná jsem moc přísný, ale dnes slabota, máte na víc! ()

jungewolf 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

K v předchozích dílech jmenovaných se připojuje zprávařka/rosnička Andrejka(S.Lewandowska a její povedení rodiče(D.Morávková+L.Šplíchal). Výborná je taky asistentka režie Alžběta(T.Volánková). A trans-osoba miss petty(vl.jménem údajně David Daniel) je tak nechutný/nechutná/nechutné, že jsem nevěděl, jestli se mám smát nebo mu objednat letenku do ilegálního homo-bordelu někde v severní Africe, nebo třeba v Somálsku, (severním)Súdánu, Eritreji, Džibutsku, anóbrž též v : Afghánistánu, Pákistánu, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Turkmenistánu, Uzbekistánu, Tádžikistánu, nebo v Sýrii, Jemenu, Iráku, Bahrajnu, Ománu, Kataru, v Indii, Nepálu, na Srí Lance, ve Vietnamu, Laosu, Kambodži, Thajsku, Malajsii, Indonésii, Bruneji, Singapuru, na Filipínách..... :-) . ***3.díl je na webu Č.televize : ČT 1, pondělí 22.1.2024, 21.25 . ()

Reklama

mehmed 

všechny recenze uživatele

Celé to šlo tak nějak do prdele. Trapné, bez vtipu, tam tam je celý námět první série, kterou ocenili zvlaště ti, kteří zažili prostředí naši, vaší televize. Odvaha, s jakou si sami ze sebe dokázali dělat srandu je ta tam, asi došly televizácké historky. Teď sledujeme usmolenou snahu o rádoby vtipnou telenovelu.  PS: po zhlédnutí musím uznat, že jsem se mýlil a že to tak špatné v celku nebylo. Především poslední dva, tři díly to zachránily. V momentě, kdy si vzali zase na paškál televizáky a divadelní alternu, bylo to zase zábavné, jako stará dobrá první řada. ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

O trošku lepší než předchozí díl, hlavně díky bizarní účasti Miss Patty ve studiu, ačkoliv to teda zrovna není výstup umělce, jehož jméno by mě nějak odrovnalo. Linka s rodičema ale bohužel dost drhla. Moc jsem nepobral ten jejich buranský charakter a motivaci jejich chování ve vztahu k Andree. Co se Mirka týče, tak to vypadá, že jeho dějový oblouk vlastně dosáhl vrcholu, tak uvidíme, kam se to ještě může posunout... ()

Poryv 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První reálné selhání. Zatímco předchozí díly bavily zábavným a překvapivým dějem přirozeně protkaným absurdním, chytrým a drzým humorem, dnešek byl přehlídkou nuceného, uměle roubovaného humoru bez vtipu. Mezi vibem geniality Dobrého rána, Brno a trapností Kameňáku je, zdá se, tenká hranice. Každopádně stále fandím a doufám ve světlé zítřky 4. dílu. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (3)

  • Při pohledu do režie na výstup Miss Petty je vidět na monitoru s výběrem záběrů z jednotlivých kamer č.1-4, že Miss Petty zdvihá ruce, zatímco na monitoru s vysíláním drží mikrofon a zpívá. (mikulin)
  • Andreino (Simona Lewandowská) pivo Samobrno u Cyrila (Ondřej Kokorský) na zahradě mění na stole v každém záběru polohu, aniž by se ho Andrea dotkla. Chvíli je etiketou obrácené směrem do kamery, potom jsou etikety na straně a v dalším záběru je láhev znovu etiketou natočená na kameru. (klukluka)

Reklama

Reklama