Podaří se indickému agentovi vyzrát nad zrádcem z vlastních řad, který chce zemi zničit? Bude krásná Rubina (Deepika Padukone) požehnáním či zkázou? (cerdax2)

cskomando

Máte zálibu v nadupaném mixu akčních scén na způsob Johna Wicka & zachránce světa Jamese Bonda & typické taneční a pěvecké scény v téměř každém filmu z indické tvorby? Pak je to ten pravý film, který potěší všechny fanoušky výše zmiňovaných bodů. ()

Bozvav

Spousty skvělé akce, krásných těl, žádný sex a opět tanečky a písničky. Tím jsou fakt úplně posedlí. Tak trochu parodie na špionážní Thriller, bitky brutální a téměř bez krve, zranění minimální, hlavní hrdinové nerozbitní. Za mne průměr, ale na Indii dost dobré. ()

Rathalos

Tak toto by som od Indie necakal,ale stalo sa,svetlo sveta uzrela akcna jazda na cele s vymakanym Shahrukhom Khanom,ktory rozdava udery na vsetky strany,na scene sa objavi aj nadherna Deepika Padukone,chlapi sa maju na co tesit,vizualna stranka filmu je perfektna,ale i technicka,ci skvela hudba,kamera,dokonca sa tu objavi i tanec a je to aj vtipne,myslim,ze nuda nehrozi aj napriek dlhsej stopazi...:⁠-⁠) ()

agassi68

Tak a Hollywood sa môže strčiť do... Tento Mission Indianapolis je megavýpravný blocbuster pre veľké plátno a 27 kanálový zvuk. Akcie neopozerané, kamera je všade, hudba úderná a presná, skrátka pošmak pre fanúšika ľahkej zábavy. Piatu som dal za záverečný taneček :) ()

radaza

Konečně dlouhý film, který ani vteřinu nenudil. A pokud to člověk vezme jako parodii na Mission Impossible nebo Bond, tak film roku. I závěrečného tance se dočkáte. Super. ;-) V šoku jsem se dočetl, že představitel hlavního hrdiny má 57 let a padoucha 50 let. Zítra jdu do posilovny. ()

LordMysti

Fííííha! Tohle je absurdní indická špionážní řežba, která ovšem hned od začátku jasně na diváka křičí - hele nalej si sklenku whisky, vypni mozkové centrum na přemýšlení a kochej se krásnými lokacemi, opravdu parádní hudbou a originálně nasnímanými akčními scénami. A akční scény jsou zasazeny stejně jako děj do mnoha až absurdních lokací. Ale když člověk na tuto hru přistoupá a nebrání se tomu, dostane opravdu silný zážitek (i když hodně rozporuplný), ale ten zážitek je tam! Je to úplně něco jiného něž plno posledních např. Marvelovek, kde od filmu odcházím ve stylu... ehm jasně další Marvelovka, bez emocí a vzrušení (byť pozitivního či negativního). Za mě prostě Pathaan nechal silný dojem a hlavně proto, že to bylo originální a trochu jiné. ()

DJ Kritik

Po dlhšej dobe som sa dostal k sledovaniu indického filmu a musím napísať, že sa mi páčil. Akčné scény sú na nezvyčajných miestach a skutočne ma nikdy nenapadlo, že by to niekoho mohlo napadnúť, ako ísť na motorke dolu zasneženým kopcom a potom prejsť na zamrznuté jazero, to je fantázia až nad limitom predstavivosti. Ale film má aj humorné hlášky a samozrejme "tvrdácke" postoje postáv. Nič na tom, je to pobavenie a aj nádych pre indickú hrdosť, lásku a na záver, čo je na počudovanie kultúrna vložka v podobe typickej piesne. ()

cerdax2

Vcelku vtipna a dynamicka variance na tema Mission Impossible, ktera pokulhava jedine kdyz misto akce dojde na slova. O poznani slabsi nez RRR, ale i tak (pro fanouska akcnich filmu) velmi divatelne. 70% ()

david141474

Ó můj bože, tohle byla ta nejlepší a nejujetější pytlovina jakou jsem viděl. Délka filmu byla perfektní, dvě hodiny a 40 minut. Do kina jsem bohužel přijel o hodinu a půl dřív, takže jsem absolutně netušil jak mám zabít ten čas, navíc když jsem se nemohl dočkat Bollywoodského filmu Pathaan. Nakonec jsem tu hodinu a půl ve zdraví přežil a pak nastala hodina osmá a já si sedl do sálu na své místečko a absolutně, absolutně bych nikdy nečekal to co jsem dostal. Kino bylo plný, takže jsem na tom nebyl sám, jak je zvykem. Děj byl skvělej a ani jedna jediná minuta filmu nenudila a to je co říct, když film má 2 hodiny a 40 minut. Když přišla na scénu první akční sekvence, celý kino začalo jásat a tkeskat, tohle jsem naposledy zažil na předpremiéře No Way Home. První polovina uběhla tak rychle, že jsem ani nezaznamenal, že je půl filmu pryč a pak přišlo největší překvapení filmu a já za sebe řeknu, že i letošního roku, protože nic, ale jakože nic nemůže předčit největší překvapení roku a to přestávka uprostřed filmu. Možná jsme podivnej, ale byl jsem překvapen, že něco takového existuje i v českých kinech. No po krátkých 15 minutách film pokračoval a já měl vyřazenej dech z toho děje. Akční sekvence jsou neskutečně ujetý, ale dalo se na to koukat a nebylo to jako věci od Asylumu, to vůbec. CGI bylo opravdu pěkný. Soundtrack byl božskej. Samozřejmě zpěv tady nesmí chybět, bylo to v Brahmastře, je to i zde a je to opět skvělý. Postavy jsou skvělý, každou jednotlivou epizodu jsem si oblíbil, ale nejvíc jsem si oblíbil postavu Tigera. Herci byli taky skvělý a ta chemie mezi nima byla taky dobře znát. Humor je zde opravdu povedenej a nejednou se zasmálo celý kino. A finální burácející potlesk od přítomných v kině si film opravdu zasloužil. Já nemůžu jinak, ale dám 10/10, opravdu neskutečnej zážitek na kterej jen tak nezapomenu! (Velký Špalíček - 27.1.2023) ()

Sharlis

Je to prilis crazy, aby to nudilo. Ale koniec uz je natahovany o indicky patos, a tak som si hovoril, ze jo bola to sranda, ale mohlo by to uz koncit. Inak je to taky indicky expendables. S hodnotenim by som to neprehanal, sice na nedelny vecer to vydalo, ale vyssie ako priemer by som to isto nedaval. ()

rigby

Strhující akční film ve stylu Mission Impossible. Zpomalené scény, do každého detailu vyladěná choreografie soubojů i tanců (těch písniček a tanečků bylo zase málo). Prostě více než dvě hodiny utekly jako nic a ani chvilku jsem se nenudil. Parádní pokoukaná. A nechybí ani krásné ženy a krásní muži. 4+ ()

coulismoulis

Jak to tak vypadá, Samar opět ztratil paměť (Jab tak hai jaan), našli ho ve vesnici Pathaanů a přijali ho za svého. Tak se zrodil Pathaan, akční hrdina s bolavými zády. Pozitiva: Pakistán není apriori špatný, jen někteří lidé v jeho vedení. To je (na Indii) velmi rozumný přístup, obzvlášť dnes. Náboženské třenice šly rovněž stranou. Závěrečný souboj v chalupě na pěstě měl taky leccos do sebe. __Negativa: velká konina. Scénář jde odnikud nikam, napětí negraduje, mění se jen dopravní prostředky a objevuje se special appearance. To je všechno. War (2019) si dokázal udržet zajímavost vztahem Khalid-Kabir. Vztah Jim-Pathaan je v podstatě nulový, John se v ději vyskytuje jen o něco déle než Salmán, takže na osobní interakci nezůstal prostor.__Kinozážitek byl skvělý, za ten dávám čtyři hvězdy, ale bez skandujícího nadšeného diváctva myslím zůstane u sympatického průměru. P.S.: Ale ze se SRK musi nechat zachranovat od Salmana, je ponekud nedustojne. Doufam, ze mu to v Tiger Porad Jeste Zinda Hai teda vrati i s uroky a zachrani ho minimalne ponorkou! ()

vinducha

Taková jízda a jen 2 taneční čísla. Člověk je pak navíc rád , že se u takového svištícího šikanzenu nemusí dívat  celý film na nějakého 150cm scientologického záprdka , ale že vybrali tvůrci hrdiny , kterým to i divák může věřit. ()

Bolex

Nevydržel jsem to dokoukat a došel jsem k závěru, že ten film je pouze pro Indy.  No a teď se divím vysokému hodnocení zde. Jsem většinovým názorem ovlivněn a zvyšuji své hodnocení na 1 *. ()

mdf

Akční nářez, no to nevím, hodně se tam mluví,akce je sice přehnaná,ale vizuálně zábavná a nápaditá v zajímavých lokacích. ()

Hexx

Chvílemi tak strašlivě béčkové, že jsem se tak dlouho nezasmál. Ale světe div se, ono to kupodivu funguje! Samozřejmě ve scénáři se nedá hledat žádná originalita, je to již mnohokrát viděné zlo vs dobro, ale stylem, jakým je to pojaté, si to vše sedlo jak zádel na hrnec. Hlavní klaďas velmi slušný herecký výkon, dalších pár postav vyloženě bavilo, v čele s přenádhernou Deepikou, do které bych se bez váhání deepnul /ovšem obávám se, že než by nasedla, už bych jel druhé číslo/. Rozhodně tedy příjemné překvapení z Indie, které zaválo svěží akční vítr a vykouzlilo nejednou přitroublý široký, na pár vteřin strnulý, úsměv. ()

goauld

Proč jen tři??? Protože to jejich neustálé "machrování" angličtinou. To si fakt nedají s tím pokoj?? PROČ proboha musí dávat světu najevo, že jsou IN, když co věta to mišmaš hidštiny a angličtiny. ANO - není nutný neustále dávat najevo, že i v Indii se dá domluvit anglicky. Takže proto jedna červená dolů. A za co ta druhá??? Za to šílené "přehánění" (ale to už Indové tak nějak mají v krvi, takže TO jen tak z nich vymazat nepujde). Když teda pominu tyhle dva "nedostatky" tak ano - nebylo to špatný koukání. Akce stíhala akci, "bollywoodské taniny" bylo v rámci snesitelnosti, občas nějaké to jiskření, avšak bez zbytečných "postelových scén" (to s tou "důchodkyní" jsem nemyslel :-))). Jinak herci celkem sympatáci, bez zbytečné "nákazy" rasovou rozmanitostí. Takže nakonec by chtělo zvolat "At žijou východní filmaři" (o Indii ani tak nejde ;-)) , že jsou ještě místa, kde neřádí ani neštovice, ani "hollywodský mor". ()