Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Král je mrtev, ať žije král! Madam du Barry už svou královskou svatbu nestihla a právem se obává o svou budoucnost. Z dauphina je Ludvík XVI. a Marie je vtažena do tahanic o volbu premiéra. Po královském dvoře se rozlétly papírové holubice, které poukazují na její milostný poměr. Marie se navzdory etiketě a zvyklostem odstěhuje do Malého Trianonu, který jí král věnoval. Její večírky se stávají pověstné. (Česká televize)

(více)

Recenze (3)

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Skrze plesy a uvolněnou atmosféru se ukazuje ona pravá povaha Marie Antoinetty, a vesměs i slabost samotného krále. To je sice fajn, ale reálně to není znázorněno takovým způsobem, že by to působilo uvěřitelně. Hlavní herečka je sice fajn, ale vše okolo působí jakoby nedodělané a bohužel na první dobrou i značně levně. ()

quokam 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ztratou Ludvika XV ztratil serial - hlavni postavu. Osireli Luis C a Emilie Sch dil neodtahli. Serial zachranuje zajimavy namet, uvidime, zda- li bude stacit do konce. 6/10 ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jedna dobrá časť bola výnimkou. Opäť sa prešlo k moderným praktikám a s úsilím vykresliť Mariu Antoinettu ako "inú" jej dávajú prvky moderného správania, rozkazuje si ako nejaké nevychované dievča kdesi na statku v Texase a nie princezná - kráľovná spred 250 rokov. Svojvoľne si ruší štátny smútok a strháva čierne zástavy na počesť kráľa, lesbicky laškuje, šukať s manželom chce i nechce, no proste polobordel na kráľovskom dvore, len škoda, že hovno je z toho pravdou. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama