poster

Pirát divoký Jack (TV seriál)

 • USA

  Mad Jack the Pirate

Animovaný / Komedie

USA, 1998, 12x30 min

Režie:

Bill Kopp

Hudba:

Haim Saban
 • Marek1991
  *

  Nechápem vysoké hodnotenie, ktoré má tento animovaný predchodca filmov o Pirátoch z Karibiku, ale je to subjektívne. Ja som tento seriál nedokázal zniesť, nebavil ma, nezaujal, protivil sa mi, vôbec sa mi nepáčil ani po animovanej a ani po dejovej stránke. Myslím, že Američania mali v 90. rokoch omnoho lepšie seriály pre deti, tento bol absolútne mimo môjho vkusu a názoru na to, čo je dobré.(2.9.2012)

 • curunir
  ****

  Keď som bol menší, tak to veľmi rád pozerával a je to rozhodne jeden s najlepších animovaných seriálov aké sa na Fox Kids vysielali. Seriál mal niekoľko veľmi dobrých epizód ako návšteva Draculovho hradu, nakrúcanie filmu o pirátskom živote (v závere odkaz na Forresta Gumpa), športové disciplíny so Škótom Angusom Dagnabittom, stroskotanie na ostrove kanibalov a mnoho ďalších. Veľmi vydarená je najmä animácia potkana Snooka.(25.11.2007)

 • Guran
  *****

  Tento seriál na mě hodně zapůsobil když jsem ho viděl poprvé. Výborná komedie pro děti, Jack a potkan Snuck společně dovedou dost legrácek a taškařic, např. Jacka budou požírat žraloci, dinosaurus ho bude žvýkat v puse, bude hořet, topit se atd. Dále seriál obsahuje zajímavě udělané barvy postav a krajiny. Pro mě osobně se jedná o nejlepší kreslený seriál všech dob! Pirát divoký Jack pobaví snad i dospělou osobu, nejen dítě.(12.3.2015)

 • Malarkey
  *****

  Pirát divoký Jack je uplně první seriál, který na mě vykouk, když nám prvně zapojovali UPCéčko a já spustil kanál Fox Kids. Mimo to, je to taky nejlepší seriál, který se kdy na tom kanálu vysílal. Na to, že existuje tak málo epizod, pouze 13, tak každá je výborná, vtipná, neobvyklá a hlavně originální. Seriál, který se vtipem dokáže srovnávat s těmi nejvyššími ve své třídě. (10/10)(12.8.2006)

 • Phyrexian
  *****

  V záplavě ubohosti a trapnosti, která je dnešním dětským pořadům tak blízká, se naštěstí najde výjimka v podobě tohoto skvělého kresleného seriálu. Celý seriál táhne ústřední dvojice - pirát Divoký Jack a jeho lehce natvrdlý krysí námořník Snuk. Příběh všech dílů je v podstatě pořád stejný. Jack a Snuk se dozvědí o pokladu a rozhodnou se ho ukrást. Někomu by to možná přišlo málo, ale mi to kupodivu stačí. Geniální díly s Drakliou nebo skotem Dagnabitem pobaví pokaždé, hlavně díky překladu, na kterém odvedli našinci dobrou práci. Jedinou chybu vidím v odfláknuté animaci, která trochu kazí jinak výborný seriál. Celkově se ale jedná o nejlepší seriál, co běžel na Fox Kids, a možná i nejlepší "kreslený" komediální seriál vůbec (Simpsonovi nepočítám). 9/10(3.7.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace