poster

Pirát divoký Jack (TV seriál)

 • USA

  Mad Jack the Pirate

Animovaný / Komedie

USA, 1998, 12x30 min

Režie:

Bill Kopp

Hudba:

Haim Saban
 • Esperanta
  *****

  Šmankote... netušila jsem, že tady na CSFD narazím na tenhle seriál! Na ten jsem přece koukala jako malá, když jsme měli ještě satelit s Fox Kids. Parádní, žádný díl jsem neprošvihla, několik si jich pamatuju do dnes... opravdu neuvěřitelně zábavné a musím říct, že lepší kreslený komediální seriál byste snad ještě kromě ,,Život s Louiem" asi na Fox Kids nenašli...(17.2.2009)

 • Marek1991
  *

  Nechápem vysoké hodnotenie, ktoré má tento animovaný predchodca filmov o Pirátoch z Karibiku, ale je to subjektívne. Ja som tento seriál nedokázal zniesť, nebavil ma, nezaujal, protivil sa mi, vôbec sa mi nepáčil ani po animovanej a ani po dejovej stránke. Myslím, že Američania mali v 90. rokoch omnoho lepšie seriály pre deti, tento bol absolútne mimo môjho vkusu a názoru na to, čo je dobré.(2.9.2012)

 • Phyrexian
  *****

  V záplavě ubohosti a trapnosti, která je dnešním dětským pořadům tak blízká, se naštěstí najde výjimka v podobě tohoto skvělého kresleného seriálu. Celý seriál táhne ústřední dvojice - pirát Divoký Jack a jeho lehce natvrdlý krysí námořník Snuk. Příběh všech dílů je v podstatě pořád stejný. Jack a Snuk se dozvědí o pokladu a rozhodnou se ho ukrást. Někomu by to možná přišlo málo, ale mi to kupodivu stačí. Geniální díly s Drakliou nebo skotem Dagnabitem pobaví pokaždé, hlavně díky překladu, na kterém odvedli našinci dobrou práci. Jedinou chybu vidím v odfláknuté animaci, která trochu kazí jinak výborný seriál. Celkově se ale jedná o nejlepší seriál, co běžel na Fox Kids, a možná i nejlepší "kreslený" komediální seriál vůbec (Simpsonovi nepočítám). 9/10(3.7.2010)

 • Guran
  *****

  Tento seriál na mě hodně zapůsobil když jsem ho viděl poprvé. Výborná komedie pro děti, Jack a potkan Snuck společně dovedou dost legrácek a taškařic, např. Jacka budou požírat žraloci, dinosaurus ho bude žvýkat v puse, bude hořet, topit se atd. Dále seriál obsahuje zajímavě udělané barvy postav a krajiny. Pro mě osobně se jedná o nejlepší kreslený seriál všech dob! Pirát divoký Jack pobaví snad i dospělou osobu, nejen dítě.(12.3.2015)

 • woody
  *****

  Skvělý seriál, který kdysi běžel na kabelové televizi Fox Kids.Mad Jack alias pirát divoký Jack se plaví na své kocábce, cestou se k němu přidává krysí nešika Snůk.Samozřejmě mad Jack je nešika a smolař, opilec, zkrátka ostuda pirátského cechu.Naráží na nepřízeň osudu protože ho dakáže porazit i duch tyrolského skota s tlačenkou a hraním na dudy.Vůbec to není infantilní seriál a střeštěné díly se zemřelým strýčkem. který chce všechny pozabíjet, upírem se slabostí pro ponožky, a už se zmíněným skotem Dagnabitem jsou skutečně vynikající.(18.12.2004)