Ve dne pracuje Bud Davis v rafinérce, po nocích je v nejpopulárnějším nočním klubu. Tam také potká krásnou Sissy, která si myslí, že Bud je opravdový kovboj. Bud a Sissy tvoří krásný mšstský westernovský pár... (oficiální text distributora)

harfuska

Vždy som mala slabosť pre chlapov v klobúkoch. A tu ich bolo celé mesto. Draví, nebojácni a súťaživí. Na rukách mozole, pod zadkom rozzúrený býk a po boku milujúca kovbojka. Veľakrát však treba o priazeň tej pravej poriadne zabojovať. A tak to bolo aj v tomto príbehu lásky, v ktorom Travolta ukázal, že vie nielen pokoriť býčka ale aj svojho rivala. Pochúťka pre moje oči aj uši. PS: Debrina žhavá jazda na býkovi bola okúzlujúca. Kiež by som to tak vedela rozbaliť ako ona. ()

Lacike

Nejak si nedokazem predstavit, co mohlo zaujat Travoltu na tomto tuctovom pribehu v casoch, ked bol komercne na vrchole a mohol si vybrat projekt aky chcel. Trochu to pripomina Saturday Night Fever. Len si odmyslite tanecne sceny a nahradte ich jazdou na umelom bykovi. A aby sa nepovedalo, tak si tu Travolta strihne par kovbojskych tancov. Snad jedine cim je film zaujimavy je to, ze tu Travolta nehra bezchybneho sympataka ale chlapika s velkym egom, ktory je miestami dost neprijemny a divak mu nakoniec fandi len preto, lebo jeho sok v laske Scott Glenn tu je za este väcsiu svinu. Okrem tuctoveho pribehu a prostredia vidlackeho americkeho malomesta v ktorom vsetci predstieraju, ze su kovboji je najväcsim problemom filmu pomale tempo a prestrelena stopaz. Bez pretacania by som to nedopozeral. Vysledkom je nudny film, ktory si pozru snad len skalny Travoltovi fanusikovia na doplnenie jeho filmografie. 4/10. ()

Martin741

Ubohy film, nechapem Travoltu, ze hral aj v takomto podpriemere. Najlepsim filmom Jamesa Mostara tak ostava Cinsky Syndrom 1979. 30 % ()

danecek24

38. Zlatý Glóbus za rok 1980 - nominace (2) - Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Debra Winger, Objev roku (herečka) - Debra Winger ()

Rockerman

Vcelku jednoduchý, ne příliš nápaditý děj skoro z "pravěku". kdy chlapi byli "mačové" a ženská emancipace v plenkách. Finále jak od Rosamundy, ale paradoxně to bylo to nejlepší z celého filmu. Ani hudba mě nezaujala, protože nejsem Countryman ale Rockerman. ()