Mladá žena Sam (Fay Masterson) jezdí každoročně v létě relaxovat na chalupu v blízkosti Samova jezera, kde jako malá žila. Jednou se k jejímu výletu připojí i její přátelé. Sam je se svým přítelem z dětství Jeseem (William Gregory Lee) zavede na místo masakru, který se tady před léty udál. Nikdo však netuší, že se tajemný vrah chystá opět řádit. (Chatterer)

BrianStorker

Zhruba ve třetině filmu jsem si byl jistý oč ve filmu jde, takže mne zvrat po přečtení deníku vůbec nepřekvapil. Budovaná atmosféra vcelku dobrá, ale ani to mne neudrželo vzhůru a přistihl jsem se, že posledních zhruba deset minut u filmu podřimuji. Těchto námětů už tu bylo habaděj... nic nového pod sluncem. ()

Alouette

Sam s přáteli vyrazí na relaxační pobyt na chatu u jezera. Na onom místě před lety řádil sériový vrah a ten se po letech vrací zpět. Pro mě výborná vyvražďovačka s nepředvídatelným dějem a skvělým závěrem. Jen trochu víc té krve mohlo kápnout. ()

intro

Tohle mi moc nesedlo, od herců až po televizní kameru. Napětí v Sam's Lake trochu je, ale nakonec mi to přišlo celé takové přitloublé, bohužel. 30% za za pěknou přírodu. ()

Cechyno4

Mělo to potenciál. Les, tajemný příběh i scéna v domě byla skvělá. Ovšem zvrat a rozuzlení s filmu udělali typickou béčkovou záležitost. Dávám tak 40 %. ()

george16

Hm, docela podprůměr... Nesympatičtí herci, atmosféra téměř žádná, akce slabé (až na zabití toho černocha), celkové napětí - nikde... Jediné, co se dá ocenit, je zvrat v padesáté minutě. ()