Tom Winters sa konečne rozhodne popri svojej politickej kariére vo Washingtone vytvoriť si plnohodnotný otcovský vzťah k svojim trom deťom, o ktoré sa po smrti ich matky starala teta Carolyn. Deti si však ťažko zvykajú na otcovu výchovu až do chvíle, keď si najmladší Robert privedie z úteku mladú Cinziu Zaccardi, dcéru talianskeho dirigenta. Cinzia si hneď získa detské srdiečka a Tom ju zamestná ako opatrovateľku detí, netušiac, že nevie ani variť, ani prať. Presťahujú sa do domu na rieke, kde sa vzťahy začínajú meniť... (wewerička)

arcticsky

Romantický film klasického střihu. Amíci to prostě umí o pět tříd lépe než v Evropě, neřkuli dokonce v Německu....a to je tento film přes 50 let starý. ()

pend

Příjemná romantika na nedělní odpoledne. Grant hraje to, co má a na Lorenovou se dobře kouká. Co mi vadilo víc, je fakt, že ačkoli má film skoro dvě hodiny, ve druhé části je hodně zkratkovitý a pro mě zásadní věci prostě přeskočil. Jo a ty děti byly chvílemi dost nesnesitelné. ()

brumbrum

Pekne :-). Romanticka rodinna komedia - ziadne mrtvoly, ziadne huste prusery. O vychove deti, o ich problemoch s ovdovelym otcom a vzthu k "nahradnej mame". Spolocenske rozdiely, hovada zo strednej triedy, muzsky kompas a jemnost zenskosti. Predvidatelne, odpocinkove, cloveku sa nechce z toho grcat jak z dnesnych "romantickych komedii", kde sa riesi identita pohlavia a nie krehkost zenskosti ci lasky. Pribeh slaby, Sophia Loren krasna, vsetko v pohode ;-). Na dobru noc, aby clovek dobre zaspal a mal fajn pocit z tej hodinky-a-pol. Na 4* to sice ani vo finale nevytiahlo, iba ak by sa hodnotila len ta pohodacka stranka veci. Obcas dobre hlasky typu "ak bude moja dcera este raz pre teba plakat, vyrvem ti srdce, aj keby za pomoci mafie" - clovek to tomu staremu spagetti-dirigentovi tak dako veri. ()

kubilov

Romantická komedie z konzervativních 50. let, která ze všeho nejvíce sází na rodinné hodnoty a všechno se točí okolo tří nesmyslně se chovajících dětí. To samo o sobě rozhodně velké lákadlo není, což se však mění s faktem, že o hlavní role se postarali Cary Grant a Sophia Loren a to už jsou nějaké osobnosti. Na druhou stranu snad jen postava Caryho Granta mi přišla svým chováním jediná normální. ()

moviepill

Veľká oddychovka. Vtipná, nenáročná komédia, ktorá neotravuje diváka prehnane vysokým počtom vlezlých pesničiek. Tu vlastne znie len jeden príjemný nápev. Najviac ma však pobavilo to vyhlásenie o najväčšej komédii všetkých čias. Treba to brať s rezervou. :o) Herecké výkony od dospelých po deti sú tiež kvalitné. Potešila ma scéna uzmierovania sa otca so synom. "Komu odovzdávaš miesto? - - Neviem. Možno druhému Shakespearovi alebo George Washingtonovi. Alebo aj takému nešikovi ako si ty..." ()

LadyRainier

Granta můžu, Sophii též .. Ze začátku mě děsili ty děti, protože, jak opakovaně píšu, filmy s dětmi fakt nedávám .. ale kupodivu dobrý .. Perfektní humorné scény a ty hlášky ..potěšilo i to, že jsem viděla ve kvalitním dabingu (možná si ještě seženu originál) .. Ani mi nějak nepřišlo, že mezi těma dvěma byl slušný věkový rozdíl ..A tak dnes, kdy má Cary Grant výročí narození, můžu dát s klidem 4 hvězdy .. ()

r007

Zatím pro mě nejslabší Grantův film. Nevím, jestli je to slabým scénářem nebo Sophií Loren, která se sem vůbec nehodí, ale spíše je to na rozhraní mezi 2 a 3 hvězdami. K té třetí se přikláním za zajímavou postavu nejstaršího syna a vztahu s jeho otcem. Na tehdejší dobu dost pokrokové ! Jinak je ale Caryho postava občas trochu přihlouplá a občas se neděje nic zvláštního, takže film by se dal sestříhat na polovinu, aby za něco stál. ()

Alusshka

Skvěle obsazený film. Velmi příjemná oddechovka. Lehký a jemný humor se skvělými hereckými výkony Sophie Loren a Caryho Granta. Milovníci této dobry a příjemné komedie s dobrým koncem si určitě přijdou na své :) Hasbot je fakt líbivý film po všech stranách :) Vřele doporučuji :) ()