Reklama

Reklama

Black Lotus

  • Nizozemsko Black Lotus
Trailer 1

Obsahy(1)

Bývalý pracovník speciálních sil vede v ulicích Amsterdamu válku jednoho muže, aby zachránil dceru svého přítele z místního zločineckého syndikátu. (bianci)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (11)

Sympy odpad!

všechny recenze uživatele

Gratuluji všem hrdinům, co tuhle sračku dali až ke konci s medailý fízlovi. I já jsem jeden z nich a jediná otázka, (protože tady nejsou otázky ani odpověďi) je zda P. Franzen kvuli kterému jsem si to pustil, vůbec četl scénář, nežli na tohle vlít, nebo mu jen na farmě začaly docházet prachy. Ultradrsňák v hlavní roli byl trapnej, jako kdyby to byl úmysl. K tomu ty jeho vzpominky na kamaráda, které počaly po akci "zásahovky" kterou hrdinsky zesere, mi teda dávaly opravdu zabrat. Opravdu jak parodie na 90kové filmy, jenže to bohužel mysleli vážně. Ze závěrečného duelu půjdete taky hned srát. No kuražným hurá na to, hlavně těm trpícím zácpou. ()

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Ešte slabšie ako The Siege z tohto roka. Hlavný búchač je také poleno, že to aj Asylum má lepšie castingy, Grillo hrá totálneho sračkoidného debila, Roland Moller bol ťahák len na na prvé minúty, jednoducho totálne zabitý, síce technicky slušne spracovaný, ale totálne zabitý, nudný, predvídateľný, lacný céčkový VODbrak. ()

Reklama

xxmurphyxx 

všechny recenze uživatele

Hrôzostrašná kokotina obludných rozmerov, plná nudy, amatérskych akčných scén, ktoré zrátam na prstoch jednej ruky a prídu po päťdesiatich minútach sledovania reklamy na Hornbach a Mroža, nehercov, retardovaných, plytkých dialógov, ktorým kraľuje neherecké mega poleno Verhoeven s jeho uhm, no, yes, uhm, oh, uhm, I'm gonna kill you all a totálnej absencii logiky, príbehu,, či atmosféry. Ale hej, ak niekoho baví čumieť na dvojmetrového autistu vo flanelke, ako furt hľadí do neba, do steny, do zeme, do neba, do steny, do neba a na mraky, nech si kľudne jebne za päť. Jediné pozitívum sú špeciálne efekty, na ne sa ozaj nič zlé nedá povedať, keďže tu žiadne nie sú a Grillo. Za neho tá jedna hviezda. Ten chlap môže hrať aj totálneho zmrda a aj tak mu bude človek fandiť. Vyhnúť sa širokým oblúkom. Jedna z najväčších kokotín za posledné roky. ()

CHIPOSS 

všechny recenze uživatele

Pro Rico Verhoevena asi dobrý začátek, pro Franka Grillo velký krok zpátky. Tak trošku mi přijde, že Grillo tu roli vzal spíš z dobrý vůle. Jinak děj a dialogy, by se daly přirovnat k lepšímu po*nu. Akční scény tragédie. A celkově je to masochistický divácký zážitek. 5 hvězd jsem dal za to, že mám rád Verhoevena i Grilla. A hlavně proto, že chci, aby se na to podívali i ostatní masochisti. ()

bourec 

všechny recenze uživatele

Už ta první akce byla dost děsná, a mě napadlo, že těm hudebníkům chtěj ukrást housle, nebo co. Pak po deseti minutách překvapivě film celkem fungoval, a to i přes to, že celý je to prošpikovaný nesympatickejma a neznámejma nehercema. Kromě Grilla. Jenže pak přišel únos, a celý se to ještě víc zhroutilo. Jedna totální kravina za druhou. A vyvrcholením byla ta úděsná, a útrpná akce na střeše. Nakonec fakt hrůza. 20%. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (3)

  • Scéna s turistickou loďou na amsterdamských kanáloch je natočenou poctou presne tej istej scéne v holandskom thrilleri Fantóm Amsterdamu (1988). Jeho režisér Dick Maas je jedným z cestujúcich. (Arsenal83)
  • Rico Verhoeven (Matteo) byl v době natáčení filmu úřadujícím šampiónem těžké váhy v organizaci GLORY. (Salamaster)

Reklama

Reklama