Reklama

Reklama

Někdo vydírá CIA tím, že vraždí zahraniční novináře a vytváří dojem, že je za to zodpovědná sama agentura. (Filmbox)

Videa (1)

Trailer 2

Recenze (30)

c.tucker 

všechny recenze uživatele

Vím, že to má být odpočinkový akčňák, ale Zedníka jsem viděl těsně po Včelaři se Stathamem. A tohle je o několik stupňů níže. Akce velice slušná, ale vůbec nefunguje chemie mezi všemi postavami. Všechny postavy mimo Vaila se chovají naprosto nelogicky. A ten konec potom, co zastřelili krtka, byl fakt hodně divný. ()

majo0007 

všechny recenze uživatele

To tu fakt niekto plače, že sa z Eckharta pomaly ale isto stává “hviezda” nenáročných a tupých béček/céček...?! Preboha živého, a kedy bol áčkovým hercom?! Mňa skôr zamrzí réžia Renny Harlina - tak tu sa už môžeme baviť o páde do hovien. Na jeho remake The Strangers som už radšej ani neni zvedavý... ()

Reklama

kenkaku 

všechny recenze uživatele

Film se mě snažil urazit nebo naštvat prakticky od první chvíle. Arogantní pipka co ví všechno nejlíp (kde ostatní dělají chyby ona ne), pak stréc co si hraje na zedníka (a tahá s sebou zednické propriety dokonce i když jde na misi?)! Dále ta nepřehledně natočená akce… střih, střih, klepeme kamerou… a to neuběhlo ani 20 minut a já měl chuť to vypnout. Asi nejhorší je jak se všichni berou hrozně vážně a ty smrtelně vážné/drsné dialogy. Díky tomu se ti dva nešpičkují, ale urážejí. A to není zábava ani omylem. Spousta scén je prostě debilních. Pipka s intercomem se postaví vedle cizích chlapa (dělá nenápadnej) a začne si do intercomu normálně nahlas povídat. Chlap vedle ní nic. Pak zařve. Chlap vedle žádná reakce! Normální reakce je se podívat proč řve proč ta kráva řve. A takhle to jede celý film. Jak tohle mohl někdo, kdo má za sebou HieHard 2 takhle domršit. Ale jsem si jist, že štáb byl tabulkově diverzní až na půdu. ()

halogenka 

všechny recenze uživatele

Renny Harlin sestrojil filmovy stroj casu a vratil se s nim do devadesatek, aby zde zanechal zcela smazatelnou stopu v podobe notne potrhleho akcniho becka o zednikovi. Pokud je to vsak kriticka sonda do urovne soucasnych remeslniku, kdy hlavnimu hrdinovi trva cca mesic postavit pidizidku na vrcholku budovy, jsem ochotna se omluvit, snist svuj klobouk, dat 4 hvezdy a dychtive cekat na pokracovani s tituly Instalater, Elektrikar a Okenar. ()

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Slabšie tri hviezdy z úcty k niekdajšiemu veľkému menu Rennymu Harlinovi a samozrejme sympaťákovi Aaronovi Eckhartovi, ostatní boli do počtu. Jasné, na The Beekeepera sa to neťahá ani z kilometrovej diaľky, ale profesné skúsenosti Rennyho sa stále dajú poznať, nie je to ultralacné céčko, len lacnejšie béčko, ale na ospalý večer alebo poobedie na jedno pozretie fajn, napr. súboje neboli od veci, dostali sme aj nejakú tú krv, výprava bola slušná, nesťažujem sa. možno by si to zaslúžilo silnejšie dve hviezdy, ale budem zmierlivý, keďže to má všeobecne slabé hodnotenie. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (2)

  • Film bol ohlásený už v auguste 2011, pričom hlavnú úlohu a produkciu mal mať Gerard Butler. V januári 2022 bolo oznámené, že Eckhart bude mať hlavnú rolu, pričom Butler ostane v produkcii. (Arsenal83)
  • Natáčanie začalo v Solúne v Grécku v marci 2022. Natáčanie potom prebiehalo vo filmových štúdiách Nu Boyana v Bulharsku a na rôznych miestach v Grécku. (Arsenal83)

Reklama

Reklama