Ti, kteří se s nimi setkají, umírají s krvácejícíma očima, nemohou dýchat a upadají do komatu. Ti, kdo z nich udělali nebezpečnou biologickou zbraň, se ukrývají v amazonském pralese. Hluboko v džungli je možná i klíč k odhalení pravdy o těch, kdo se pokusili zabít mladou novinářku Ann. Přišla na stopu vojenskému experimentu, který z obyčejných včel vytvořil létající virus. Zatímco Ann a její kameraman pátrají na zemi po původcích celého zla, 3000 mil nad nimi je v letadle plném nic netušících pasažérů kovová schránka se smrtí. Stačí jediná turbulence a ukradený vzorek malých zabijáků vykoná své zkázonosné dílo... (oficiální text distributora)

Eldoth odpad!

Film jako stvořený proto, aby zaplácl díru ve víkendovém odpoledním programu, na nic víc nemá ...a já mu to dávám svým hodnocením sežrat. ()

Mania

Mám ráda filmy, které se odehrávají v pralese, hlavně pak ty z Amazonie, takže to bylo u mě plus filmu, nadruhou stranu opravdu nemám ráda filmy z letadel, zvláště s podobnýma neuvěřitelnýma scénářema. Včely jsou už taky trochu ohraný. Na film se podruhý určitě nepodívám, ale v knížce bych si to i přečetla, no možná bych musela přeskakovat letadlový scény... ()

Denny

Zlatá včelka Mája!!! Už jsem si několikrát všiml, že se R. Hauer zahazuje ve škvárách, tohle je typický případ. A vůbec: nebyla to vlastně komedie? ()

TerP

Nechápala jsem to, ale měla ''ráda''... Nevím, asi jsem musela mít zavřené obě oči, protože takováhle blbost se přeci nedá přehlídnout?! ()