Odsouzený vrah (Ray Liotta) čeká na smrtící injekci, která ho navždy pošle tam, kam patří. Jaké je jeho překvapení, když se probere v márnici a je mu učiněna nabídka, která se neodmítá. Tedy že se stane jakýmsi laboratorním králíčkem a budou mu podávány prášky na změnu chování. Samozřejmě, že za smysluplnou spolupráci dostane jakousi svobodu s náramkem na noze. Ze začátku se zdá, že prášky nefungují, ale když se změní dávky, tak se subjekt i hlavní doktor nestačí divit. (PROCESOR)

picháček

narozdíl od jiných komentujících zde pro mě nebylo v průběhu příběhu ani po něm důležité, jestli tvůrci chtěli, abych s napraveným vrahem sympatizoval nebo ne. pro mě je důležitý celkový dojem z filmu a ten je téměř výborný. uznávám, že to bůhví jak hlubokou pointu nemělo, nicméně děj byl svižný a nenudil. hvězda dolů za prohánějící se žigulíky kolem myčky, kde lee ray pracoval. ()

fratros

Celý to pro mě ztratilo smysl, když jsem zjistil, že dostával jen cukr. Kdo by přece tolik riskoval, když ví tady toto. ()

Snakefinger

Vůbec mě to nechytlo. Dalo by se z toho námětu fakt vykřesat více a ne to prodlužovat za hranici bolestné únosnosti. Bohužel i Willem Dafoe byl hodně za průměrem svých obvyklých hereckých výkonů. ()

draxxi

No nakonec to bylo lepsi nez jsem cekal, i kdyz logika trochu haprovala. Ale fajn film a k tomu krasna, mladinka Michelle jako bonus... 11/8/2023 64% ()

JARDAHONDA

Napínavý film se zajímavou myšlenkou... řekl bych : Slušné béčko, trochu nedotažené do konce avšak velmi zajímavé.. Závěrem za *** ()

goodridge

Dej celkom slusny, len skoda, ze nudny. Samozrejme za pozretie to stalo, ale velmi rychlo na tento film zabudnem. Ale Dafoe a Liotta prijemne prekvapili, mam ich rad ()

TylerD.

Výkon Raye se mi moc líbil a vlastně i vše ostatní je v pořádku. Lepší hodnocení dávám ale jen filmům, které dají něco navíc. Tohle byl jen slušně zvládnutý film, který se nebojím doporučit. Jen mi zrovna tady nesedl špatný konec. Btw. jde o první film, ve kterém mi byla MiRo sympatická proto, že si jako obvykle trapně nehraje na ultra kruto přísnou tvrďačku. 70 % ()