Odsouzený vrah (Ray Liotta) čeká na smrtící injekci, která ho navždy pošle tam, kam patří. Jaké je jeho překvapení, když se probere v márnici a je mu učiněna nabídka, která se neodmítá. Tedy že se stane jakýmsi laboratorním králíčkem a budou mu podávány prášky na změnu chování. Samozřejmě, že za smysluplnou spolupráci dostane jakousi svobodu s náramkem na noze. Ze začátku se zdá, že prášky nefungují, ale když se změní dávky, tak se subjekt i hlavní doktor nestačí divit. (PROCESOR)

mala_kea

Mě se to náhodou dost líbilo. Scénář sice klišé, ale to bych překousl, protože ten nápad byl opravdu skvělý, jen škoda, že tak odfláknutý, avšak na druhou stranu celkem dramatický. ()

Nerd4Dreaming

Béčko, který má ale hrozně zvláštní atmosféru.. jak ze sna. Hodně na tom dělají ty USA-Bulharské exteriéry. To jsem fakt ještě neviděl... Film který se celou dobu odehrává v USA, ale natáčený je výhradně v Bulharsku :D Paneláky, na kterých jsou americké nápisy, atd.. Tvůrci mají fakt odvahu, a já na tu jejich hru přistoupil. Výsledek je fakt .. zvláštní. Akorát by mě zajímalo, co má s filmem společného Aruba. No.. budiž :D ()

Torgal

V podstate jediný dôvod prečo som na toto pozeral bolo to, že som bol zvedavý, akým spôsobom sa to skončí. Nakoniec to skončilo tým najnudnejším spôsobom akým len mohlo a tak ani výsledné dojmy nemôžu byť pozitívne. Liotta ma ale príjemne prekvapil - toto bol snáď prvý jeho film, kde mi žiadnym spôsobom nevadil. To, že hral bezcitného hajzla s ktorým som mal pravdepodobne cítiť je už druhá vec. 4+/10 ()

fandalehy

Ten film má dvě části --- po dobu první části je Ray Liotta v roli masového vraha Lee Raye a ani za nic k němu necítíte žádné sympatie...okolo druhé půlky filmu začnete zjišťovat, že ty zázračné prášky na kterých stojí celý film ho možná opravdu změnily a začnete mu fandit a sympatizovat s ním...ovšem nikdy nevíte jestli to jen hraje nebo je opravdu napravený...dal bych 4 hvězdy, ale dějová linie filmu a bezduchý scénář ji strhly. ()

Ceberus

Originální scénář s myšlenkou a výborné výkony herců. Psychologické drama hodné Hopkinse. Na béčko docela příjemné překvapení. ()

BDMarty007

Film jsem bohužel nedokoukal, usnul jsem asi 20 minut před koncem. Takže si to budu muset někdy dát znovu, abych se dozvěděl pointu. Co jsem ale viděl byl takový krimi-thriller se sci-fi prvky, vše 2. liga. Že by to bylo vysloveně blbě, to ne, ale nějak to prostě nemělo žádnou šťávu. Takový klasický film na hodnocení 50-60%. ()

Durgas

Neviem, nakoľko môj dojem utvoril otrasný zúžený formát a abysmálny dabing, v ktorom som to musel pozerať, a nakoľko to bola snímka samotná, ale teda dosť hrozný zážitok. Film to silno hrá na charakterovú drámu hlavného hrdinu, ale keďže to nefunguje ani herecky, ani scenáristicky, tak je výsledok veľmi slabý. Záverečná reminiscencia priam patetická. ()

Shitonit

hezky koukatelný, dává to vcelku smysl, Ray v poněkud netypicky typické roli. Nejdřív typický a pak netypický, jak řval že mu je líto, to bylo nechutný, jinak akce super, napětí taky. ()

wef

Čekal jsem velkou kravinu. Tehdy tu bylo hodnocení asi 46%, ale já jsem se nenechal oklamat - půjčil jsem si Pod kontrolou na DVD. Byl jsem překvapen, hlavně realističností většiny situací. Nedávají možná divákovi větší hladiny adrenalinu svou akční sekvencí, ale dávají dávku adrenalinu svou upřímností. Adrenalin vyvolává rozšíření svalových cév, urychluje srdeční činnost a zvyšuje sílu stahu srdečního svalu. Působí také na hladkou svalovinu průdušek – rozšiřuje jejich průsvit a zlepšuje tak ventilaci plic. Pokud chcete zažít zajímavý filmový zážitek, trpíte rýmou a chcete, aby se vám volně dýchalo, nepotřebujete žvýkačky jedné nejmenované firmy, ale budete se muset podívat na Pod kontrolou. Pointa filmu je možná ohraná, přesto méně očekávaná než v jiných snímcích. Hodnocení možná po dalších shlédnutích srazím o hvězdičku dolů, teď jsem přesvědčen, že hodnotím správně. ()

Jaromír

Tak tohle mělo hloubku. Nešlo o kameru, či hudbu, které mnohdy stály za nic, ale příběh byl opravdu silný, hotový vývar. Není třeba nic popisovat, podívejte se na tento film. ()

angel.CZ

Ray Liotta se do své role hodí, už od pohledu vypadá jako gangster a obětavý Dafoe jen přidává do dramatu. Nevím proč, ale místy to na mě působilo opravdu Béčkovým výrazem který se prostě nedá odpárat. mohlo to být o dost lepší počin 50% ()

ric

Nekamenujte mě, ale podle mě zas tak moc nových věcí film nepřináší. Nic co by už párkrát provařeno nebylo. Naštěstí se tu nehodnotí jenom scénář, ale i třeba herecké výkony, a ty jsou jiná kategorie. Dafoe i Liotta, oba skvělí. Bohužel jak jsem už psal, scénář nudný. Díky aspoň za těch posledních asi 10 minut. Sci-fi prvků pomálu (spíš žádné), jako thriller dobré. 3 1/2* Mimochodem neměl Lee Ray Oliver na těch prstech vytetované jiné písmena, než tady ukazuje ten plakát? ()

chrchel

Je to už roky co jsem se díval, takže hodnotím jen podle matných vzpomínek, ale vím že mě tehdy snímek dost vzal. Navíc Liotta je prostě můj oblíbenej hnusák. ()

4567arthur

Zajímavý námět a celkově i dobrý béčkový thriller s trochou akce a za mě i povedeným trošku i nečekaným koncem. I když teda poprvé byli moje ohlasy k tomuhle filmu o něco silnější, ale i přesto jsem se po druhém zhlédnutí pořád dobře bavil. Asi si dokážu představit Matt Dillona v hlavní roli, ale záporný role ( v tomhle filmu spíš antihrdina ) šli skoro vždycky skvěle, dnes už již zesnulému Ray Liottovi. 65% ()

Calwen77

Ray Liotta na začátku a na konci - to jsou dva úplně jiní lidé:-) I přes jeho herecký výkon to ale víc než na tři hvězdičky nevidím...film nemá "stát" jen na jednom herci (ačkoliv námět vůbec není špatný)... ()

veverysiak

Veľmi zvláštne exteriéry dali tomuto filmu so sľubným námetom zvláštnu príchuť, ktorú ani neviem definovať, ale nehodilo sa mi to tam, scénaristicky ani réžijne to tiež nebolo dotiahnuté, a tak slušné herecké obsadenie to už spasiť za žiadnych okolností nemohlo, veľká škoda, takže 60%. ()

Luraj

Hodně zajímavý film a taky k zamyšlení. Čeho všeho lze dosáhnout pouhou sugescí! A není toho málo, věřte mi. Podvědomí rozhoduje o tom, jací jsme, jak se chováme, jak se cítíme. Jen tomu podvědomí dát ty správné myšlenky! ()