Je to již téměř rok, co byla v poklidném městečku Shallow Valley spáchána brutální vražda místní dívky, kterou se šerifu Jacku Sheppardovi nepodařilo objasnit. Právě se chystá z města navždy odjet, když se na schodech policejní stanice objeví mladík celý od krve. Jack musí svůj odjezd odložit. Brzy zjistí, že mezi mladíkem a loňskými strašlivými událostmi existují souvislosti... Jaké tajemství leží pohřbeno ve stínech minulosti malého města? Jaké hrůzy ještě čekají v lesích? Někteří lidé by si přáli, aby tyto otázky nebyly nikdy zodpovězeny... (Magic Box)

Dispax

Ani mi to moc horrorové nepříjde , ale na tom nesejde. Originální, to jest ano, slušně zahrané , napínavé , chvilkama nechutné.. určitě nadprůměrný americký horror. Dávám tak 80% ()

Keledaia

Tak se mi už minimálně potřetí povedlo u tohoto filmu usnout, tudíž stále nevím, jak to dopadlo? Může mi to prosím někdo napsat do zpráv ? Dík. Znova se na to dívat nebudu. Celej film je nuda. Porovnávání s JC je na místě, taky mi to tím zavánělo, ovšem já bych řekla, že stopy jsou spíš horší, o dost. JC je pro mě kult, příšerka, která zůstává, na kterou si vždy s úsměvem vzpomenu. Co je tahle slátanina... Průměrnej horor, jednou a dost.. ()

PORTER44

Krve tam bylo dost to je pravda ale příběh mě nijak nezaujal,časté psycho scény nebo halucinace nebo co to bylo mi přišli spíš na obtíž než na vyděšení.Herecké výkony nic moc. ()

pavel80

Jako člověk tento druh hororu nevyhledávající, musím konstatovat, že jsem byl spokojený. Dle některých recenzí, jsem čekal podstatně méně. Ocitáme se kdesi v lesích, kde lišky dávají dobrou noc a kde se dřevěná policejní stanice pomalu vyklízí, přičemž místní šerif zarůstá strništěm… Nastává nový den a to vám trochu zamrazí, když se okolo pohybuje tajemná postava celá od krve a nechová se zrovna roztomile. Celkem se dá tedy počítat, že řady místních obyvatel budou celkem řídnout… Nemravnosti : žádné (tedy pokud jste normální). Lepší obdobný film : nepamatuji si na nic obdobného, snad - Noc s nabroušenou břitvou. Hodnocení : Místo sobotního večera na nejmenované televizní stanici = dobrý. ()