Je to již téměř rok, co byla v poklidném městečku Shallow Valley spáchána brutální vražda místní dívky, kterou se šerifu Jacku Sheppardovi nepodařilo objasnit. Právě se chystá z města navždy odjet, když se na schodech policejní stanice objeví mladík celý od krve. Jack musí svůj odjezd odložit. Brzy zjistí, že mezi mladíkem a loňskými strašlivými událostmi existují souvislosti... Jaké tajemství leží pohřbeno ve stínech minulosti malého města? Jaké hrůzy ještě čekají v lesích? Někteří lidé by si přáli, aby tyto otázky nebyly nikdy zodpovězeny... (Magic Box)

Alexandre

Docela povedený horor. Zajímavý příběh, povedené krvavé scény a mrazivá atmosféra. Kdyby byl film o trochu více napínavý a přidal ještě pár zvratů, tak je to parádní podívaná. Jinak je to u mě za 60%. ()

josieaddms odpad!

A mohl to být i docela dobrý nápad! Akorát že se to nějak úplně vymklo z rukou. Nevěděli jestli jsou detektivka, napínavý thriller, nebo vlastně gore (Ano, i toto už mě sestra naučila!) horror plný krve a nechutných záběrů na lidské mrtvoly. Bylo to nedomakané, a ten nahej chlapík mě za chvíli už jenom štval. Sice se mi docela líbil způsob toho, že zápletku horroru odkrývají pomalu, takže divák vlastně na začátku neví o co přesně jde, ale celkově to bylo nepovedeně nelogické, trapné, nudně natahované, a zbytečně nenaplněné. Škoda toho. ()

danny_21

Béčková podívaná o jednom šerifovi, který prostě nechtěl vypadnout ze svého zapadákova a to co ho přesvědčí je náhle se zjevivší červený ťulpas na stanici a který spustí celou tu menstruační rudou pojebanici. I když pokud je pravda, že těch zelených papírků moc nebylo, tak jeden může konstatovat, že výsledek odpovídá :-) - 30 % ()

KillerZeli

tak tohle je šílenost nejvyššího řádu, zápletka je celkem debilní a film kolísá kvůli režii a zvuku, který mi ještě v žádném filmu nevadil. Možná by byl film ještě lepší kdyby v něm dostala větší roli Natalie Avital (pánům nemusím objasnovat proc..) ()

Crazynka

Film při životě udržuje pouze atmosféra. Herecké výkony nic moc a nízký rozpočet je velice patrný. Příběh sám o sobě by asi nebyl špatný, ale vadila mi jistá nevyváženost. Celkově sečteno, lehký podprůměr. ()

MrMir

Špatný scénář, šíleně špatní herci, nelogické "závěry" (např. seskládání obličeje - né že by to byl zrovna špatný nápad, ale jak a proč na to ten cop tak rychle přišel???). Dvě hvězdy jsou jenom za ty první dojmy, kdy se tam objeví kluk o krve. Pak už je to vlastně o ničem a závěr je pak naprosto ujetý.... ()

pikacu

Aj ked nizkorozpoctovy, ale s dobrymi efektami, aj ked becko, ale kvalitne. Necakal som nic extra, ale po skonceni som bol spokojny. Originalny napad, dobra hudba a zopar vybafnuti. Co viac si od hororu mozme priat. ()

Pitryx

Tak nevím, asi mne film zastihl ve špatné kondici. Já tohle totiž můžu, ale tady jsem se chvílemi nemohl soustředit, bezdůvodně jsem se nudil a prostě mi to celé „nesedlo“. Gore jakž takž, masky vcelku taky, ale bylo toho poskrovnu. Zbytečné množství postav a odboček. Zatím dávám, co dávám, na film podívám jindy znovu a třeba názor změním. 201311120/0///** a půl+++++++++++++++++Nezměnil jsem ho. Ke konci je to tak zamotané, že mne to dokonale spletlo. Zbytečně mnoho postav a narážek na minulost, kdo kde kdy a jak…Hodnocení snižuji na 40% 20150607 8924/9249 **/4 s.u. ()

SenFlxr

Průměrný horor. Dobrý námět ale dost mě vadily zvukové efekty u tzv. lekaček. Zaberou jednou, možná dvakrát, ale tady se opakuje jeden tentýž motiv a ten me pak už dost obtěžoval. ()

toomm

Jeden z nejvíce zavrhovaných filmů na čsfd. Film s neuvěřitelně malým rozpočtem nám nabízí zajímavou a originální podívanou, při čemž herecké výkony nejsou vůbec špatné a atmosféra doplňovaná tuny kečupu je úžasná. Pointa je poměrně překvapivá a vše do sebe dobře zapadá. Srovnávání s Jeepers Creepers opravdu nechápu. 90% ()

bobin

Horor - to je můj žánr ! A tato krvavá a napínavá podívaná mě naprosto ukojila . Výtečně jsem si pochutnal . Navíc ještě je děj říznutý thrillerem , takže napětí se ještě zvýšilo . Příznivci takovýchto filmů budou spokojeni . ()

Cechyno4

Koukatelná podívaná, ovšem po pár dnech jediné co Vám nejspíše uvízne v paměti je krvavý kluk, který se zjeví na začátku. Nebylo to špatné, ale také nic extra. Čemuž odpovídá i zdejší hodnocení. ()

kobras5

Zajímavé, co všechno se dá vymyslet. Škoda jen, že to nemá pokračování, na které tento snímek řádně připravil možnosti. Kladně hodnotím originalitu, protože jsem doposud jiný film podobného charakteru neviděl. Zápory tu ani žádné nevidím, kromě znatelnosti rozpočtu. 50% (viděno na DVD v CZ). ()

veverysiak

Za málo peňazí dosť muziky, na úplne neznámych tvorcov a aktérov je to pozoruhodné dielo, na správny horor je tam výborná atmosféra už od úvodných titulkov, správna gradácia, dostatok mykačiek, primerane krvi a vcelku zaujímavá zápletka i rozuzlenie, keby sa toho chytili tí správni hviezdni profíci, je z toho bomba, takže 75%. ()

MFZB

Toto bola akurát tak Krvavá pičovina, pri ktorej som išiel zomrieť od nudy. Krvavé to bolo síce riadne, ale nijak nie zaujímavé pre hororového fanúšika. Strašne sa tento filmík vliekol a dokopy nič sa tam nedialo. Po terj filmárskej stránke to zase neni najhoršie spracované, ale čo sa obsahu týka, tak to už bola riadna tragédia. Možno ma to preto tak nudilo, že som to pozeral o pol druhej ráno, a bol som unavený ako pes, ale myslím si, že kebyže to pozerám kedykoľvek inokedy, tak ma to tiež zrejme neosloví slabý horor, fakt pre také TV vysielanie...30% ()

Vital

Skutečná kravina,která díky konci ještě přidává na své tuposti.Ale vidět to třeba v Aktech X s Mulder a Sculyovou,tak by to mohlo být dobré:-) ()

chem.peace

Velice slibný začátek, ale pak se to začne moc přeplácávat....Jinak to není špatnej horůrek s dobrou atmosférou a lekačkama a týpek v červený barvě je taky sympaťák.... ()