Je to již téměř rok, co byla v poklidném městečku Shallow Valley spáchána brutální vražda místní dívky, kterou se šerifu Jacku Sheppardovi nepodařilo objasnit. Právě se chystá z města navždy odjet, když se na schodech policejní stanice objeví mladík celý od krve. Jack musí svůj odjezd odložit. Brzy zjistí, že mezi mladíkem a loňskými strašlivými událostmi existují souvislosti... Jaké tajemství leží pohřbeno ve stínech minulosti malého města? Jaké hrůzy ještě čekají v lesích? Někteří lidé by si přáli, aby tyto otázky nebyly nikdy zodpovězeny... (Magic Box)

zette odpad!

Cely film je jako jeden blby kolovratek, marne hledam nejaka pozitiva na tomto braku. Herci take nicemu nepomohli. ()

filmmovier

On tento film je spíše thriller než horor, i když to je hororu podobné a v mnohém se mu to i blíží. Příběh je velmi zajímavý a děj svěží a napínavý. Překvapivě je to hodně povedený film. A opravdu je to napínavé, takže toto velké filmové překvapení vřele doporučuji. ()

Jazzzz odpad!

Tak tendle film stojí stoprocentně za skouknutí pokud si potřebujete třeba umýt nádobí, nebo vyluxovat. Můžete si ho k tomu pustit a občas se podívat na zkrvaveného chlapce, který se rozprskne o autobus, nebo šílenou babičku která si dělá z lidí loutky. Vlastně ani nevím co kritizovat, protože v tomhle filmu podle mě není vůbec nic. Od scény ze začátku, kdy se zakrvavený neznámý chlapec dovleče na policejní stanici (tahle scéná jakž takž) jsem jen napjatě čekal kdy už ten film zkončí. Závěrečné rozuzlení je slabé, stejně jako celý film. ()

Antek

"Povídky ze záhrobí" natáhnuté na celovečerní délku. Se všemi klady a zápory. V tomto případě spíše s těmi zápory. Jediná opravdu atmosférická záležitost se odehraje těsně před koncem. ()

Moogwi

Klasický béčkový horor, nicméně musím uznat, že při jeho sledování (v noci, tmavý pokoj, sluchátka) v klidu určitě nebudete, infarkt asi nedostanete ale tíživá atmosféra je tu už od začátku filmu, a lehko dýchat se vám určitě nebude. Spousta krve, tlející mrtvolky, odpornosti všeho druhu, to vše tu najdete. Lidi se slabčím žaludkem to asi nedokoukají, ten zbytek, jako jsem já:)) si to bude vychutnávat až do konce. Herecké výkony v podstatě žádné, příběh trapas, uplně jsem ho ani nepodchytil, ale o to v takových filmech ani nejde. A jinak musím pochválit super zvuk a efekty, které dělají atmosféru filmu pořádně hustou. ()

zdenny

Co to mělo být? Tragický horror? Parodie na horror? Ze začátku jsem byl navnaděn, protože se mohlo jednat o slušný lokální horror. Pak se objeví červený kluk (rozuměj od krve) a vypadá to, že bude zaděláno na zápletku. Prakticky během celého filmu nevíme, proč se po těch lesích potuluje. Ani nevíme, jaký smysl měl nabouraný autobus ve filmu, vlastně nevíme vůbec nic. Pak zjistíme, SPOILER: že vraždí poblázněná babi a udělá si doma spokojenou rodinku mrtvol. Fakt mi bylo líto mladé doktorky, která prakticky za nic nemohla. Stala se ale obětí špatného scénáře. Ten byl opravdu tragický a měl vliv i na herecké výkony. KONEC SPOILERU. Samotné zpracování filmu nás vrací kinematograficky tak o dvacet let zpět do béčkového světa osmdesátých. Alespoň že nám režie ke konci ukázala, proč se část hovadin ve filmu udála. Jinak opravdu téměř bezcenné dílo s několika slušnými zárodky, které nebyly prakticky vůbec rozvinuty. A když ještě přičtu otravnou pisklavou hudbu (zvuky), které byly strašně hlasité a nepříjemné - asi aby navodily nepříjemnou atmosféru, tak to bylo dost amatérské dílko. Jinak musím uznat, že v posledních pár sekundách jsem se opravdu dost lekl. Možná jen pro ten pocit stojí za to se na to podívat. Snad to bylo i trochu geniální. SPOILER: Když už červená postava vypadala kladně a pár věcí vyřešila (s babkou), tak ji prostě jiná (zřejmě archaičtější mrtvola) zlikviduje. KONEC SPOILERU. Fakt jsem se lekl, hlavně proto, že to bylo naprosto nečekané. ()

jenik71

Strachy jsem se sice nepočůral, úplně v klidu mě to místy ale taky nenechalo. Takový standardní horůrek se zkrvaveným chlapcem na policejní služebně. ()

giovanni3

Na tak malý rozpočet (jak se zde uvádí) to jistě není zlé, ale... I mizerný rozpočet nezakryje ten špatný scénář, který mne vůbec nebavil a nejednou byl nelogický (viz. jedna z posledních scén, kdy vražedkyně ujíždí autem na plný plyn co nejdál a z domu se vypotácí policista a hle baba ujíždí 3 minuty a chlap slyší nehodu a do 1 minuty je na místě nehody tomu říkám rychlost). Krev mi taky nepřišla moc krvavá jako spíše vodnatá... Nevím nebavil jsme se.. Zvažoval jsme 2z5 skrz rozpočet, ale přeci nebudu dávat * navíc, protože to bylo levné ne? 1z5 ()

Anticque

Musím říct, že tento film mě velice a kladně překvapil, neboť po zajímavém a nechápavém začátku přišlo něco užasného. Chlapík celý od krve to, ze kterého neustále teče krev z bolesti nad mrtvými lidmi, dobrý nápad. Konec je jen třešnička na dortu.... Dobré psycho, atmosféra je velice slušná. ()

svačinka odpad!

Bože co jsem to vlastněc viděl? Naprostý scénaristický kolaps, chabé scény které snad i měly někoho vyděsit... nevím...akorát občas začal venku kokrhat kohout... škoda že nejsem nadržená 15tiletá dívčina, aspoň bod bych dal za příjemné chvíle strávené sledováním pohledného nahého zakrváceného chlapečka s nožem od Johna Ramba... ()

Šakalík

Není to zase tak úplně marné, ale příliš to spoléhá na kouzlo atmosféry, kterou jinak výborně spoluvytváří povedený hudební doprovod. Kromě toho je to ale dost bída, a to především po obsahové stránce, kdy se tam v podstatě nic neděje, kromě nahánění jednoho kluka celého od krve. A jakmile se vyjasní, co je ten klučina vlastně zač, jde to celé do kytek, pač to je prostě děsný kýč. Nehledě na postavu hlavního „záporáka“, což je taky pěkný úlet. Dominantním efektem ve filmu použitým je roztékající se krev, což zpočátku možná pobaví, ke konci to už ale docela nudí. Celkově to za jedno pokoukání asi stojí, i když na zadek to nikoho rozhodně neposadí. ()

misstake

Zajímavé béčko, které chvílemi má atmosféru podobnou Evil deadu. Některé zvraty jsou prapodivné, vyústění taky. Ale je to film, u něhož neodhadnete, co se stane v příští minutě a čekáte, co se z toho vyklube, i když se z toho vyklube blábol. Takže z pohledu nápadů určitě nadstandart. Nevýrazné toporné herecké výkony k béčkům patří. Fandům béčkových hororů určitě doporučuju. ()

korndaddy odpad!

Super. Chlapec zamatlanej od kečupu, co sám kečup vypuští snad ze všech možnejch otvorů svýho těle. K tomu jeho onen rádoby strašidelnej nepřítomnej pohled.Tohle má dnes strašit? Jestli tohle měla být pocta hororům, budiž. Ale jestli tohle měla bejt konkurence, v tom případě mě poserte. Asi jako když vezmete 30 hororů, z každýho vezmete scému a smícháte to a hle....Krvavé stopy jsou na světě. A nejvíc scéná, když zrovna policajtíčka napadne roztrhat fotky, a složit si z nich obličej toho roztomilýho klučíka. Sračka ()

iXtr3m3

Nízkorozpočťák, ale jeden vo svojej dobe z tých lepších. Videl som to kedysi dokonca mám dojem ešte aj na VHS-ke? Už si riadne nespomínam. Slušné masky a jeden z hercov lacná kópia Vigga Mortensena. ()

666Carnage

Říkal jsem si, že to zkusím a, že to třeba bude dobrý. Ale ono fakt není. Nic moc mě tam nezaujalo. vím, že je to nizkorozpočťák a béčko ale špatný béčko, který nemá čím zaujmout a film moc nepobavil. Zápletka taky nijak dvakrát zajímavá. 25% ()