Je to již téměř rok, co byla v poklidném městečku Shallow Valley spáchána brutální vražda místní dívky, kterou se šerifu Jacku Sheppardovi nepodařilo objasnit. Právě se chystá z města navždy odjet, když se na schodech policejní stanice objeví mladík celý od krve. Jack musí svůj odjezd odložit. Brzy zjistí, že mezi mladíkem a loňskými strašlivými událostmi existují souvislosti... Jaké tajemství leží pohřbeno ve stínech minulosti malého města? Jaké hrůzy ještě čekají v lesích? Někteří lidé by si přáli, aby tyto otázky nebyly nikdy zodpovězeny... (Magic Box)

janistr

Mně jenom pořád nejde do hlavy, jak ta starší paní mohla všechny ty lidi dotáhnout někam příšerně daleko do lesa-podle mě je to prostě fyzicky nemožné, ale možná jsem detailista. Jinak nápad je poměrně originální a některé okamžiky jsou vážně děsivé. A ten konec je docela překvapivý. ()

peto580

jedna je za scénu v dome a ,,hororovo" dobré spracované masky ale ináč to bola fakt bieda. Keď sa zamyslím boli vo filme pasáže vďaka ktorým by som nadhodil ešte jednu navrch ale bohužiaľ. Alebo dám. Dám tomu 2 hviezdy. Jedna stále ostáva za tu scénu v dome a druhá je za celkom slušnú atmosfému na to aká blbosť to bola. Fajn, končím a už na profil tohto filmu nikdy nepozriem lebo budem nútený znížiť. ()

mosnak odpad!

Zbytečná ztráta času! Nuda, prd napětí a nelogický příběh. Takové filmy budeme čím dál tím častěji vídat po půlnoci např. na Barrandově nebo třeba na Nova Cinema. 0% ()

b.dragonfly

Hodně dlouho se mi tenhle horůrek vyhýbal a byla to škoda, protože za tmy to mělo docela pěknou atmosféru. Má to zbytečně nízké hodnocení, chápu, že dnes už triky z roku 2004 nenadchnou všechny, ale vrah, který si věší své oběti v lese na hák a zaživa je páře, není úplně marný. Top byl ale zkrvavený mladík, z kterého všude tečou proudy krve, z uší, z očí, místy při pohledu na něho mně příjemně zamrazilo. Nic pro hematofobiky! Pro nás hororové fanoušky to za kouknutí určitě stojí a lepší než tuna jiných přehajpovaných hovadin. ()

sandinista

Béčková podívaná, která nepřekvapí, ale ani neurazí. Pár lekaček, všude krev a na můj vkus poměrně nevýrazný závěr. ()

reaper odpad!

Velice dementní film u kterého jsem se pořád díval na jakou kapitolu se dívám a kdy už bude konečně konec. V tomhle filmu je absurdní všechno a atmosféra se nekoná. Bohužel to není ani vůbec vtipné jako v případě jiných nízkorozpočtových hororů. Rozhodně nebrat!!! ()

Olík

V malém ospalém městečku (jak příznačné pro béčkové horory) se zničehonic na prahu policejní stanice objeví neznámý mladík, na němž je v celku problém najít místo, které není pokryté krví. Skutečnost se má tak, že jeho náhlý příchod souvisí s rok starou brutální vraždou. No horor, neřekl bych - spíš takový lehce mysteriózní thriller, v kterém se s každým litrem krve, který přidají tvůrci k dobru, vytrácí pointa více do ztracena. Nu což, další béčko do sbírky, ale ke cti mu jest, že s celkem originální zápletkou. ()

MikeeTheory odpad!

Jeden z nekrvavějších filmů, co jsem kdy viděl. Všude, kam se podíváte, je samá krev. Z čeho vlastně? To bych taky rád věděl. Totálně hloupé dialogy, mizerní herci, absurdní scénář, ... tohle je pro mě antihoror na entou! ()

Heroine odpad!

Nápad by byl, a to je všechno. Duchové zavražděných se mstí svým vrahům. A to je celá senzace. Potom už je to jenom bu bu bu, bez logiky, bez nápadu. Není to ani nijak strašidelné, a ten červený naháč v lese je po tolika záběrech spíš otravný, než děsivý. Moc velké ambice, málo inovace. ()

Rathalos

Krvave stopy je atmosfericky horor,ktory da cloveku zabrat,co sa tyka nervovej sustavy,napinava,krvava zalezitost so zaujimavym nametom a dobrym hudobnym doprovodom,je to taky zvlastny film,ale mne sa lubil,davam plny pocet...:-) ()

MickeyStuma

Sheldon Wilson napsal a natočil snímek s myšlenkou představit originální, odlišný a skutečně strašidelný příběh. Onou hrůzou je nahý chlapec celý pokrytý krví, který se náhle objeví na policejní stanici někde v divočině a který přes podezření, že je sériový vrah, předčí očekávání. Ale ano, snímek v jistém smyslu skutečně originální je. Obzvláště co se týče inscenačního projevu, kterým se od toho, na co jsme byli doposavad zvyklý, přeci jen v lecčem liší. V jádru věci se jedná o zajímavou alternativu k tradičnímu slasheru. Z technického hlediska je na svůj rozpočet snímek povedený. Vliv na tom má i použití neznámých hereckých tváří, snad i s malými zkušenostmi, což se také podepsalo na jejich honorářích, ale svoji práci udělali zdatně. Samozřejmě to má celkově k dokonalosti daleko, o tom žádná, ale v kategorii nezávislých nízkorozpočtových snímků celý koncept dokazuje, že v jednoduchosti je skutečně síla. Tím je jasná narážka i na scénář, který po dějové stránce zase na události nijak bohatý není, ale v takovémto ražení zcela postačil. Je to malý film, ale žánrově dobrý film. Za 72.000 $. ()

cerbygerby

Takový horor který mě moc nevystrašil... i přes komentáře jsem čekal trochu víc... ani ty herci mi neseděli.. Ze začátku to vypadalo hodně dobře, ale člověk spojenej z několika lidí...hmm fakt mě to moc nenadchlo, takže bych dal jen průměr, ale za ty herce ještě jednu hvězdu uberu.. 2* ()

dainio

Horor, ve kterém teče toliko krve, jako z nějakého jatečního masakru dobytka. První půlhodinka je vcelku zajímavá. Upoutá a dodá jistý pocit ztísněnosti a napětí. Fakt, že jo. Když se v šerifově revíru začne poflakovat mladík, jenž je celý od krve -- zaujmutí je nasnadě. Nemluvě o docela zdařilých efektech (jak jinak než s krví). Kdyby se film v této pasáži dobře podchytil a udál podobným směrem, mohlo se jednat o velice solidní záležitost. Takhlens, se ale "jelo" do klasického průměru, kdy se rozjel karneval typických kýčů, hororových banalit či nelogických reakcí. Divák, pokud není idiot, uhádne, o co vlastně jde. Kdo je za tím vším a jak asi dopadne. A to je docela škoda. Slušně našlápnutý snímek, který se nepochopitelně, režisérovi vyvlíkl z udice, a už ji nedokázal chytit. Nemluvě o beznadějném a ubohém konci, kdy se smrtelně zraněný šerif snaží zachránit kolegyni/policistku (najednou je úplně čilý a plný energie) z auta a poté křečovitě padá při honu na vraha. Vybalancování na nule. Plasticita vyprávění na bodu mrazu. Další příklad, jak se dá velice jednoduše zmrvit horor. ()

DAPDO odpad!

Pane Bože, za co mě trestáš? Neuvěřitelná trapárna, je to doslova směšný. Prostě bez ladu a skladu. ()

Pekisan

Nizkorozpoctak jak lusk, ale so zaujmavym scenarom a chvilu mi trvalo prijst na to o co tam ide a kto je vlastne ten zly. Je sranda sledovat ako cely cas balansuje na pomezi medzi nudnym brakom a atmosferickou chutovkou. Ku koncu (po rozuzleni) to zacina padat na tu horsiu stranu, ale nastastie to rychlo skonci. Vyborny, celkom originalny horor. ()

Kadas97

A nakoniec to teda bola ducharina? Film s kolísavou atmosférou, ale obstojným hereckým obsadením. Dosť prekvapivá pointa a rozuzlenie vyťahujú tento film z vôd podpriemeru. 5 z 10 ()