Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jake zopakuje před matkou to, co říkal Charlie o ženách. Není divu, že Judith dospěje k závěru, že další Jakeův pobyt v Charlieho blízkosti je absolutně nevhodný. Sdělí Alanovi, že si Jakea může nadále brát na víkendy pouze pod podmínkou, že je nebudou trávit v Charlieho domě. Alan se pokusí situaci vyřešit, ale bezúspěšně. Na scénu musí přijít znalec žen Charlie, s jehož pomocí se vše vrátí do starých kolejí. (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

SmoldaMara 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Popis: Charlie řekne před Jakem něco, co pak Jake řekne před svojí matkou Judith. Když pak Alan jde vyzvednout Jakea, tak narazí na kamarádky Judith a ta mu sdělí, že si nepřeje, aby Jake trávil čas s Charliem. Charlie se proto rozhodne vyřešit situaci sám a jde si to vyříkat s Judith. Povede se mu ukrást Judith všechny kamarádky a ta aby je získala zpět, dovolí aby Jake zase chodil k Charliemu. ()

Reklama

waits 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Žena: "Ty se nikdy neoženiš?" Jake: "Nechci přijít o polovinu majetku.". Dva a půl chlapa jsou jasně nejlepší, když v podstatě přehrávají obvyklé vztahové situace (partnerská komunikace, vztahy dětí s rodiči aj.) V tomhle dílu je výtečně konfrontována militantní skupina žen naštvaných na muže vs rozvedený otec, se závěrečným bonbonkem, kdy Charlieho kritizovaný životní styl slaví u oné skupiny naštvaných žen neočekávané úspěchy. ()

Zajímavosti (3)

  • Videohra, ktorú Charlie kúpil Jakeovi sa volá "Scooter's Magic Tree Fort" a je fiktívna. Existuje ale staršia hra s názvom "Scooter's Magic Castle," hoci na úplne inú tému. (Real Tom Hardy)
  • Videohra, kterou Alan (Jon Cryer) položil na gauč, mění v různých záběrech svou polohu. (Duoscop)
  • Pieseň často spomínaná v tejto ep. o bizóních dievčatách existuje. Volá sa "Buffalo Gals" a pochádza z roku 1844 od Johna Hodgesa. (Real Tom Hardy)

Reklama

Reklama