Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Charlie si půjčí od Alana 38 dolarů, protože se mu nechce vážit cestu k bankomatu. Alan požaduje, aby peníze okamžitě vrátil. Pro Charlieho je to ovšem tak zanedbatelná částka, že si s vracením rozhodně nedělá starosti. Když pak dává Bertě stovku za pizzu, je Alan úplně bez sebe. Charlie ho škádlí a připomíná mu, že už šest let bydlí v jeho domě zadarmo. Když mu Alan odčerpá benzín z auta, aby částečně snížil jeho dluh, Charlie se naštve a okamžitě ho z domu vyhodí. Alan se vrací k Judith a pošle si pro své věci jejího nového partnera Herba. S Herbem si Charlie docela porozumí. Ten mu svěří, že už má Judith plné zuby. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

FawayitanaXX 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tenhle díl je skvělý v tom, že se Alan prezentuje jako spoustu lidí, které znám. Skrblíci, držgrešlové, ufňukanci atd. V tom je díl tak speciální. Plus hunor je zde také znamenitý. Tohle si zaslouží plnej kvalt! ()

Reklama

Galerie (8)

Zajímavosti (7)

  • Jake (Angus T. Jones) číta Playboy magazín, vydanie z augusta 2008 (epizóda sa vysielala v septembri) s Ashley Harkleroad na titulnej strane. V scéne Jake hovorí, že v ňom číta rozhovor s Jimmym Kimmelom. Taký rozhovor v tom čísle nebol. (Real Tom Hardy)
  • Charlie (Charlie Sheen) povedal, že sa išiel na chvíľu previesť do Topangy. Jedná sa o oblasť pár míľ vzdialenej od Malibu, kde sa nachádza aj štátny park. (Real Tom Hardy)
  • Sacagawea je skutočná historická postava a Land o' Lakes skutočná značka masla, na ktorom je skutočne vyobrazená Sacagawea. (Real Tom Hardy)

Reklama

Reklama