Reklama

Reklama

Dva a půl chlapa - Série 7 (2009) (série)


Pozor, je to neslušný (S07E11)

(epizoda)
  • USA Warning, It's Dirty

Obsahy(1)

Opět jsou Vánoce. Jake smutně kouká po děvčatech na pláži, protože jeho Celeste odjela na svátky pryč. Když se mu mezi děvčaty zalíbí Nicol, Charlie ho přesvědčí, aby se s ní seznámil a přivedl ji domů, načež se ve dveřích objeví Celeste s matkou - a s dárkem pro Jakea. A to není jediné překvapení dne. Matka Charlieho a Alana, Evelyn, s sebou na oslavu přivede Martyho, bývalého televizního producenta, který se snaží všechny ohromit historkami o celebritách, podle možnosti co nejsprostšími. (TV Nova)

(více)

Recenze (2)

Galerie (11)

Zajímavosti (7)

  • Scéna, v ktorej Evelyn (Holland Taylor) kričí na Alana (Jon Cryer) jeho menom, keď spieva "Jingle Bell Rocks", je odkazom na virtuálnu hudobnú kapelu the Chipmunks zo 60. rokov a rovnakú situáciu, do ktorej sa jeden z nich často dostával. (Real Tom Hardy)
  • V záverečných titulkoch je namiesto klasického "A Chuck Lorre Production" uvedené "A Marty Pepper Production." (Real Tom Hardy)
  • V scéne, kedy Berta (Conchata Ferrell) s Charliem (Charlie Sheen) sledujú zápas amerického futbalu a stavili sa, či strelec penált premení, komentátor hovorí, že penaltu premieňa Zrbnck. V epizóde Příživník v Malibu (2008) Jerome (Michael Clarke Duncan) hovorí, že ho nechala žena kvôli strelcovi penált, ktorý nemá v mene ani jedinú samohlásku. Bol to práve Zrbnck. V tejto epizóde sme taktiež paradoxne po prvýkrát mohli vidieť Jeromovu ženu Keishu (Ingrid Rogers). (Real Tom Hardy)

Reklama

Reklama