Poslední mise

Out of Reach

Posledná misia

Akční / Drama / Romantický / Thriller

USA / Polsko, 2004, 83 min

NOVA CINEMA HD (4:3) - Asi měknu a hodnotím velmi štědře. Mě dnes film jednoduše bavil, 80 minut uteklo jak nic a Stevenovy filmy stále vyhledávám. Samozřejmě Poslední mise má x neduh, zejména trochu odfláknutý (rozuměno rychlý) konec, ale mě dnes Out of Reach potěšil. A to jsem již měl s filmem zkušenost z minulosti a bral ho jako propadák. 70%(17.9.2015)

• Ichabod

Normalne uz Seagalovo "novou generaci" filmu nesleduji, a zel bohu toto jsem shlednul nejspis jen proto, abych mohl prohlasit, ze Seagal nejspise trpi stareckou depresi z toho ze nema co delat. Ale proc to mam sledovat prave ja? Z toho se mi i moje krasna televize oprudila! Stevene, vzdyt je tolik pohodovych sportu, dej se na golf a prestan fusovat do filmu! Stare casy se nevrati....a Steven uz nezhubne.(20.8.2006)

• Lacike

Zo Seagaloviek natocenych v srackoidnom obdobi po roku 2001 ma tento film zapletku, ktora sa mi paci najviac. Nevadi mi ani, ze je zlozena z tych najjednoduchsich klise. Proste mi sedi. O to viac ma mrzi, ze po akcnej stranke je to uplne o nicom. Okrem jednej hromadnej bitky na zaciatku a neskutocne mizernej finalnej bitky tu je len jedna vacsia priemerne natocena prestrelka. Vdaka tomu miestami film dost nudi a ja nemozem dat viac ako 2*, lebo v ziadnom ohlade tento film nie je nadpriemerny.(10.4.2012)

• becki_tu

Scénárista musí být buď velký recesista nebo naivní blb. Jak jinak si vysvětlit velkou převahu debilních dialogů nad akcí, kterou je zde po hříchu málo a která dělá právě filmy se Stevenem Seagalem více či méně koukatelné. Když k tomu přidám ještě nešikovně směšného režiséra, tak opravdu nemohlo vzniknout nic jiného, než další filmový paskvil ve Stevenově výhradně béčkoidní filmografii.(22.8.2009)

• Xmilden

Tak zase jsem to dokázal a dokoukal dalšího Seagala poslední doby. Tentokráte naštěstí neošahává mladé "herečky" ze zemí bývalého východního bloku. Ale když jsem viděl zápletku měl sem ze začátku obavu zda-li se nebude jednat o nějaký druh incestu. Naštěstí mé obavy se ukázaly být naprosto liché a tak jediným ptákem který zde poletuje je nějaký poraněný dravec. Steven předvedl ve filmu myslím jeden pěkný úder, kdy mu bylo i vidět do obličeje. A také se trošku oháněl v závěrečných minutách mečem. Hláška prakticky žádná. Škoda! Ty má Steven někdy smrtící. Režisér je opravdový břídil, ale narozdíl od dementního Létajícího zabijáka, tento film do odpadu nepatří.(2.1.2010)

• - Film měl původně režírovat Ringo Lam, ale protože se nepohodl s producenty, nahradil ho Po-Chih Leong. (ssfan)

• - Druhé meno Seagalovej postavy je Lansing. Steven Seagal sa narodil v meste Lansing v Michiganu. (Seag)

• - Natáčeno od 4.srpna do 21.září 2003 v Polsku, konkrétně v jeho hlavním městě, Varšavě. (Stocki)