Poslední mise

Posledná misia

Akční / Drama / Romantický / Thriller

USA / Polsko, 2004, 83 min

• genetique

No. Čo povedať, je to fakt úbohé. Steven skáče z horšieho filmu na horší. A točí len aby mal na benzín, nájom a kilá žrádla, lebo to čo zarobí, ako máme možnosť vidieť aj zje a nezakryje to ani trojmetrovým kabátom. Kde je ten skvelý, sympatický akčný herec minulého storočia, ktorého filmy som mal tak rád? Už aj Van Damme točí lepšie filmy! Scenár a scény sú tu fakt pritiahnuté za vlasy(v Poľsku je ako doma a pozná skoro každého, jazyk žiadny problém), akčné scény bez akcie a Stevenovým chmatom tu dokonca pomáhajú aj efekty!? Škoda času, môžeme len dúfať, že sa mu ešte podarí nejaký ten aspoň malý comeback. Ale najhoršie má už za sebou. 40%.(8.3.2006)

Naprosto nechápu hodnocení ostatních uživatelů. Tento film je zajímavý již prostředím, kde se odehrává, narozdíl od většiny hollywoodských filmů odehrávajících se bud v ulicích Los Angeles nebo New Yorku. Celý film má zajímavou atmosféru a poměrně zajímavý děj až na ty ubohé herecké výkony, které filmu ubírají na věrohodnosti a tím i na podstatě celého filmu.(15.11.2008)

• -ELFKA-

Niežeby som bola znalec saegaloviek, ale tento film naozaj nebol bohvie čo. Netreba k tomu asi ani nič dodávať. Ak máte veľa času, neviete čo s ním a náhodou ide v tv tento skvost tak si ho pozrite. Buď pri tom zaspite, alebo ak máte pri sebe dobrú spoločnosť tak začnete robiť iné veci..;-) Film vás určite nezaujme.(27.1.2008)

• Malarkey

Kéž by byla poslední...i když fakt je, že poslední Stevenův film Zákon ulice byl uplně někde jinde, než ty filmy z této skupiny. Takže oprava, kéž by byl poslední z těch opravdu sračkovitých a nastoupila eskapáda těch úspěšnějších. Seagal má také právo hrát akčně a zábavně i když se snaží jak nejlíp může.(21.11.2007)

NOVA CINEMA HD (4:3) - Asi měknu a hodnotím velmi štědře. Mě dnes film jednoduše bavil, 80 minut uteklo jak nic a Stevenovy filmy stále vyhledávám. Samozřejmě Poslední mise má x neduh, zejména trochu odfláknutý (rozuměno rychlý) konec, ale mě dnes Out of Reach potěšil. A to jsem již měl s filmem zkušenost z minulosti a bral ho jako propadák. 70%(17.9.2015)

• - Natáčeno od 4.srpna do 21.září 2003 v Polsku, konkrétně v jeho hlavním městě, Varšavě. (Stocki)

• - Film měl původně režírovat Ringo Lam, ale protože se nepohodl s producenty, nahradil ho Po-Chih Leong. (ssfan)

• - Během pre-produkce měl snímek nejprve pracovní název "The Rescue" a poté "The Package". (Stocki)