Zátoka ticha

Sam nemůže zapomenout na den, kdy byl zbit ve škole třídním rváčem Georgem. Ani jeho starší bratr Rocky nechce, aby zapomněl. Společně se svými nejlepšími kamarády Rocky naplánuje pro George nevinný vtípek s lekcí pokory. Plán se však tragicky zvrtne a všichni musí projít skutečnou lekcí o nesení odpovědnosti za své činy. Snímek o přátelství, toleranci a odpuštění. (oficiální text distributora)

Pattrick

Hodně povedený snímek.. Krutý příběh o pomstě, přesto ukazuje čistotu dětství a odpouštění.. Když dojde ke kritickému bodu, napětí by se dalo krájet a herci hrajou na výbornou.. Skvělý scénář, který si hraje se všemi aspekty lidské povahy a snaží se je nevtíravým dojmem přenést na diváka, jak by se zachoval v kritické situaci on. ()

Bayonnet

Sakra! Já se už nikdy na tohle znova nekouknu, takhle depresivní atmosféru jsem neviděl, Čímž chci samozřejmě říct, že jde o úchvatný snímek, hudbou mě připomíná herní sérii Max Payne. Herecké výkony nejsou nadlidské jsou lidské a přirozené, celou dobu jsem byl pomyslně na tý lodi s nimi a chtěl Martyho zastavit. A pak jdou závěrečné titulky a já se probouzím z tranzu s pocitem, že půjdu do vězení za vraždu. Doporučuji!! Není to perfektní, ale je to vynikající snímek, plný pravdy, a opět můj oblíbený sympaťák Trevor Morgan. Uplně v klidu 4* :) ()

meerkitty

uzasne zabery prirody a krasna hudba. Za to je ta jedna hvezdicka. Pribeh stokrat omlet jinde. Prijemne mne prekapilo akorat to, ze se na konci nevynoril zabijak opakujici "Vim, co jste udelali minule leto." ()