Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Do Prahy přichází mladá dívka Kamila, aby se ucházela o místo v herecké agentuře. Skutečný důvod jejího příchodu je ale zastřen tajemstvím. Kamila začíná pracovat mezi novými kolegy ve chvíli, kdy agenturou otřese smrt jejího zakladatele a úspěšného ředitele. Klára Issová se připravuje na náročnou roli v americkém projektu. Musí zvládnout náročnou přípravu včetně jízdy na koni, což se ukazuje být o dost složitější, než se původně zdálo, a to ještě neví, že její agent Jiří má pro ni od americké produkce špatnou zprávu. (prima+)

(více)

Recenze (14)

walkingdead 

všechny recenze uživatele

Rozjezdové díly bývají obvykle slabší než ty následující, protože diváka především seznamují s postavami a prostředím, nicméně tady prima (aspoň podle 1. dílu) po x pokusech konečně přišla s komediálně laděným seriálem, u kterého se dá zasmát. Issová byla dobrá a ta druhá ještě lepší (ale ona to tam ta "horší" zmiňuje sama). ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začátek vypadá poměrně slibně. Obecně tyhle věci z filmového prostředí, kde hvězdy hrají sami sebe mám rád, takže tomuhle věřím. Originál teda neznám, ale nemyslím si, že pro našince by měl takový efekt. Řekl bych, že kvalita jednotlivých dílů bude hodně záležet také na hvězdných hostech, podobně jako třeba u Komparzu. Issová je velmi fajn herečka, nejspíše i velmi fajn osoba, ale reálně nemá takový sebeironizující poteniciál, aby to s ní byla nějaká záplava smíchu. Takže nejlepší pasáž s ní je vlastně ta o ní s druhou Issovou: "Musela se učit s lukem, oštěpem - (Andrea - M.Issová): Ne, oštěpem házela ta druhá Issová, ta horší.". Dobrý byl taky trik Maštalíra s omlazovací fotkou jeho ženy, ale na plnej počet očekávám, že si tam ty hvězdy se udělaj fakt vysloveně prdel a ne jen takové jemné pošťuchování. ()

Reklama

ABC1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na první díl velice dobrý, vtipný s výbornými dialogy, forky a hlavně hereckými výkony. Marta a Kryštof  skvělí jako vždy, Klára a Krejčík výborní, jen ten Slovák mě až tak neokouzlil... A povzdech nad tím, že je to zas převzaté ze zahraničí, copak nemáme žádného českého scénáristu/tku, který by dokázal napsat něco takového? Snad i další díly nezklamou...na nedělní večer se to hodí velice!!! ()

Chudobka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Seriály na Primě jsou téměř vždy katastrofa, ale tentokrát jsem byla příjemně překvapená. Výborná Martha Issová (jako vždy) i Klára, Maštalír a Krejčík. Jen mi trochu vadí, že zde opět hraje Kryštof Hádek, na můj vkus už je ho všude příliš. Je to dobrý herec, ale někdy to vypadá, jako kdyby všichni herci jeho věku vymřeli a zbyl nám jen on. Režiséru Blaškovi fandím. ()

Anianna 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Přímo hvězdné obsazení, atraktivní prostředí... Tento potenciál se ale rozplynul v celkem nenápaditých pracovních a vztahových zápletkách. Prostředí agentury bylo nastaveno zbytečně chaoticky, až hystericky. Martha Issová jako by kopírovala Meryl Streep ve filmu Ďábel nosí Pradu. Klára byla sama za sebe a smekám, že šla do role, kde se nelichotivě řeší její věk. V dialozích zaznělo pár dobrých hlášek a odkazů na notoricky známé filmy. Že by síla seriálu byla právě v dialozích a v odvaze herců udělat si ze sebe legraci? Uvidíme. První epizoda mě ale zklamala. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama