Hádej, kdo lže!

(pořad)
Komedie / Talk-show / Soutěžní
Česko, 2009, 52 min

Stejný moderátor, stejná porota, ale zbrusu nový pořad! Startuje Hádej, kdo lže? Tři soutěžící pod stejným jménem, ale jen jeden z nich mluví pravdu! A uhádnout, kdo z trojice to je, bude nelehký úkol pro Martina Zounara, Alici Bendovou, Evu Holubovou a Bohumila Klepla. Rozpoznat, co je lež, polopravda, či pravda vyžaduje trochu intuice, psychologie – někdy je třeba uchýlit se i k malé lsti a lháře zmást. Všichni členové soutěžícího trojlístku mají údajně navíc stejnou zálibu či skutečného životního „koně“. (oficiální text distributora)

Alexandre

Když ještě tenhle pořad běžel v TV jako Inkognito, tak jsem se na něj rád kouknul... A teď? Hrůza a děs... ne že by to bylo přímo nekoukatelné, ale ty jejich trapné kecy mě už někdy fakt štvou. Víc než 20% tomu nedám. ()

yaqwsx

Prvně bych rád odcitoval svůj komentář k předchůdci tohoto "bůhvícotoje": "Všichni tu pořád zmiňují, jak se na to jejich rodiče/prarodiče mohou dívat, jenže já ty lidi chápu; protože jak říká má babička; "V té bedně nic lepšího není". A když se nad tím zamyslíte, tak tomu tak skutečně je, nenajdete tam jediného dobrého pořadu bez extra násilí v normální vysílací čas. Pro mě 2 hvězdičky, ale ať si ostatní kldině pár přihodí." A tím jsem vlastně skončil. K tomuto nejde více napsat. ()

Agent008

Smutná kopie "Hádej kdo jsem!" - stejní moderátoři, podobný formát. Funkčnost vymikající se běžnému chápání. Laciné "vaření z vody" a přiživování se na popularitě původního pořadu. ()

pegtr

Celkem pohodový pořad který však po několika dílech začne nudit.Hádej kdo jsem tohle nesahá ani po kotníky. ()