Bývalý detektiv z oddělení vražd se po absolvování nejmodernější léčby Alzheimerovy choroby vrací k deset let starému případu brutální vraždy univerzitního profesora a zdá se, jako by případ vyšetřoval poprvé. (TommyZR)

Heywood

Po dlouhé a dlouhé době se Russell Crowe nemusí stydět za to, co ve filmu předvedl. Tady jako v nejlepších letech. Klasické krimi, které potvrzuje, že nic není tak jak se zdá a policista s vymazanou pamětí nemocí je rovněž dobrý nápad. (ne že by ty vymazané paměti neměly na kontě více jak 10 filmů). Tempo je pomalé, dusivé, prolhané, podvodné a stále se vršící k cíli. Kamera spíše ponurá, hudba obdobně a z příběhu čouhá hrozná samota a bolest. Fyzická i duševní. Jen ten jeden výstřel mi připadal nad čáru, protože manipulace s city není návodem k vraždě v žádné zemi, jakkoliv by k pomstě směřovala. Tady tomu výstřelu (Blíže by to byl SPOILER) chyběla věcná logika, a proto zůstanu u tří hvězd. 60% ()

veverysiak

Na vyššie hodnotenie to obsahovalo priveľa sprostostí v stavbe zápletky a sympatickejšia femme fatale, a to je škoda, lebo napriek otrepanej téme z toho chlapi celkom dobre vykorčuľovali, takže 35%. ()

Kushina

Wau, to byla dost dobrý detektivka. Člověk by na začátku nevěřil, jak moc rozlehlá tahle hádanka bude a kdo všechno v tom má prsty, konec už je jen třešnička na dortu. Sice to nebylo kdo ví jak dokonalé, ale jeden z filmů, co stojí za to vidět. A normálně bych dal 3*, ale prostě mám radost, že jsem po delší době viděl Bčkový film, co měl zápletku, rozuzlení a celkově hlavu i patu. 70% ()

fafejt001

VÝBORNÝ  Russell   a  tak  dám  ,  kvůli  němu  * * * a půl . Jo  a  pomalejší  tempo  bylo  fajn  .   A Karen  vlastně  taky  . ()

BullittSF

Koukatelné,pomalé krimi drama, ovšem určitě líp si pustit tématicky podobné a kvalitativně podstatně lepší Memento z r. 2000.Tady to táhne jako vždy skvělý Russell Crowe, jinak je cast podprůměr. ()

TOPmoovie

celkom zaujimave. ale koncu , nahody,  ktore sa vymykali predoslej kvalite filmu, ma prebudili z pozorneho sledovania a uz som nemohol byt ponoreny do deja. ()

K1K0

Pekne zahraná pomaly ruzluštujuca skladačka typicky prejav Rusella Crowea jeho diela som si v poslednej dobe oblúbil nehovoriac o jeho starých tutovkach. Krásne sa všetko rozuzluje až kým pravda nevyjde najavo zo sa mi páči, typická detektívka v pomalom tempe, nakoniec to však stojí zato. Zase niečo ine ako som zvyknutý pri tomto type filmov ()

mdf

Někdy je možná lepší,když si na určité věci nevzpomenete.Pomalá průměrná krimoška na jedno zhlédnutí. ()