poster

Prsten smrti

 • USA

  Death Ring

Akční

USA, 1992, 90 min

Režie:

R. J. Kizer

Scénář:

George T. LeBrun

Kamera:

Glenn Kershaw

Hudba:

John Massari

Producenti:

Gary M. Bettman

Střih:

Kim Secrist

Scénografie:

Nicholas T. Preovolos, Wanda 'Beau' Peterson (set dekoratér)

Kostýmy:

Jyl Moder
(další profese)
 • DruidKarel
  **

  1310. hodnocený film: Dlouho jsem měl tenhle film v paměti a ještě snad déle jsem jej sháněl. Ne snad, že by byl až tak kvalitní, ale protože se zkrátka jedná o film z dětství, který jsem už hodně dlouho neviděl. Jak dlouho? Možná i nějakých 15 let. Už jen samotné hledání názvu filmu mi vydalo na dlouhé hodiny a hodiny. Každopádně jsem rád, že jsem jej opět shlédl, protože vidět absurdní béčkový film z počátku 90. let, kde je zápletka jednodušší než početní operace 1+1, občas udělá i mě radost. Film si zaslouží maximálně 1-2*, ale já se přeci jen přikloním k lepšímu hodnocení. 2*(26.11.2012)

 • JasonCZ
  *****

  Neskutečna old school pecka z 90 let. Hlavně neporazitelny Mike Norris, mj syn slavného Chucka Norris. A Don Swayze, brát slavného Patricka Swayze(16.10.2020)

 • HonzaMag
  ***

  Přivřu obě oči a vrátím se v čase do doby vzniku tohoto snímku nebo ještě lépe do počátku 80.let; vypnu mozek, aby mne zbytečně nerozptyloval a soustředím se pouze na tehdejší "atmosféru" a na své vzpomínky.... Jasně je to béčko jako prase a z dnešního pohledu komická a často dost nelogická věcička. Jako určitý bonus se dá brát "hvězdné" obsazení - máme zde syny Chucka Norrise a Steve McQueena (pro ty mladší - to není ten zpěvák co se proslavil s tou hokejovou hymnou "We Will Rock You"; a není to ani žádné závodní auto...), mladšího bratra Patricka-Dancinga Swayzeho (starší bratr se bohužel vrátil ke své 2. nejslavnější roli a odebral se do říše duchů...) a arci-záporáka Billyho Draga (kdo kdy viděl tohoto týpka v nějaké aspoň s minimálním náznakem kladné roli má u mne +). Co víc si přát? Proto ty 3 hvězdy, takže tak ...(6.2.2012)

 • moviefan4
  *****

  No niečo perfektné tento film. Od začiatku až do konca ma bavil a ani raz som sa nenudil. Herci boli super a skvelo obsadení. Dej ból dosť dobrý až na pár vecí ktoré ma naštvali bol film naozaj super. Čo ma najviac naštvalo ból výber zabraní pre lovcov. Málo zapasenia jeden na jednoho načož zápas Matta a toho azijata ból perfektný. Štvalo ma aj to že Matt nezápasil proti všetkým lovcom, ale čo už. Aj cez toto som si film náramne užil. Doporúčam.(7.12.2015)

 • SeBig
  ***

  Máme tu zase lov na člověka v lese. Síla pomsty v jíných barvách. Drago byl super záporák, příběh nic extra ale naštestí nenudilo a docela to odsypalo takže fajn béčko.(27.5.2015)