Reklama

Reklama

Mstitel beze jména

  • Hongkong Wo shi shui (více)
Trailer

Obsahy(1)

Poté, co byl po brutálním zásahu CIA prohlášen za mrtvého, musí osamělý mstitel rychle najít svou pamět, aby odhalil mezinárodní špionážní spiknutí, které chce uvést do provozu nový smrtonosný zdroj energie. S pomocí dvou krásných bojovnic musí Jackie překonat kontinenty a čelit ozbrojeným zabijákům a zlověstným spiknutím na každém kroku. (Bonton Home Video)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (117)

Ironfood 

všechny recenze uživatele

Velice podařený chanův film, má to svižné tempo, jackie předvádí spoustu povedených kousků, občas se mu vydaří i nějaká ta vtipná scéna a hlavně to končí famózním soubojem na střeše mrakodrapu. Divím se, že to má ve srovnání s některými jeho staršími filmy tak nízké hodnocení, asi je to nostalgií, nebo tím, že ty starší filmy viděli hlavně jackieho fanoušci, zatímco tenhle novějši i "širší publikum"... ()

Terva 

všechny recenze uživatele

V poušti je nalezen úlomek meteoritu, jenž má obrovskou ničivou sílu. Výzkumníci jsou po jeho nalezení přepadeni a odvlečeni vycvičenými bojovníky. Ti po ukončení akce odlétají vrtulníky z pouště. Netuší, že brzy mají být zlikvidováni. Scénář : Jackie Chan, Susan Chan a Lee Reynolds. Kamera : Hang-Sang Poon. Hudba : Nathan Wang. ()

Reklama

Sign 

všechny recenze uživatele

Tak přesně takhle si představuji akční film, akce jak se rozjede, nemá konce, jen příležitostné pauzičky abyste si stačili odpočinou, děj je náhodou velice povedený, takový Jackiho Agent bez minulosti, Jackie zde opět hraje a nechápu stále jak někdo může tvrdit že ne, Jackie si prostě vytvořil svojí vlastní ikonu stejně jako Bruce Lee a to se cení, také je to rozhodně jeden z jeho nejnebezpečnějších filmů pro něj samotného(těch životu nebezpečných kousků je zde opravdu moc) a finální souboj je doslova bech deroucí, Bravo Jackie! ()

HateBreeder 

všechny recenze uživatele

Slušný snímek s Jackiem Chanem který zde tentokrát ztratil paměť a ještě ke všemu mu jdou snad všichni po krku. Humor a akce - klasika Chanových filmů, tento je sice o malinko slabší, ale rozhodně není nudný! Závěrečná bitka na střeše mrakodrapu je kulervoucí. A pohled na dvě nádherné asijské herečky, který bere dech... ()

lennyd 

všechny recenze uživatele

Docela zábavný kousek Jackieho Chana -- scéna s ošetřováním řidiče Rallye Dakar je naprosto dokonalá (Jackie Chan namaskován za domorodce pomáhá umrtvit ránu pomocí jakésiho listí - po jeho rožvejkání bohužel nemůže mluvit, a je tudíž i za domorodce považován - až na to, že umí vyměnit kolo u auta, atd...). ()

Galerie (52)

Zajímavosti (10)

  • V čase 1:02:20 si Christine Stark (Michelle Ferre) vyhrne vlasy, v dalším záběru je má ale normálně rozpuštěné a v dalším záběru je má zase vyhrnuté. (asdfasdf)
  • Existují dvě verze snímku, a to americká 107minutová a honkongská 120minutová. (Rominator)
  • Jackie Chan se zhostil nazpívání písničky, která zní při závěrečných titulcích. (SG-1)

Reklama

Reklama