Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Josef odhalí vraha prostitutky Evy, ale jeho obvinění se komplikuje. Josefovo pátrání na vlastní pěst dostává do problémů i ty, kteří mu pomáhali. Podaří se mu nakonec dosáhnout toho, aby spravedlnost zvítězila? (Česká televize)

Recenze (16)

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Až do výbušné akce to vypadalo hodně fajn, s opět slušnou atmosférou a technickým zpracováním noční akce. Pak se to však najednou překlopilo do úplně jiného seriálu a závěrem (naprosto nelogickým a nereálným) to tvůrci shodili dolu, což je škoda, zvláště po druhém díle. ()

Anianna 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Závěr mi připomněl americký film Přísaha - zarputilý policista, zoufalí rodiče a v závěru jen otazníky. Seriál dobře vygradoval, ale nepůsobil věrohodně. Člověk s tak jasně definovanou potřebou najít vraha se zastaví před malostí své šéfky? Hlavní hrdina, kterému už v kariéře o moc nešlo, mohl vraha konfrontovat přímo. Sedělo by to na něj. Ale ne, on přijme názorovou linii své nadřízené a alibisticky si myje ruce. Ne, psychologicky nevěrohodné. I tak chválím Maštalíra. Zajímalo by mě, jak viděl přerod své postavy on. Výborná byla i Stivínová a Etzler. Hudby, která mě v první epizodě zaujala, zde bylo moc. Až mě rušila. ()

Chudobka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Trochu mi vadí stejní herci v kriminálkách,  které se vysílají souběžně. Pavla Beretová (Stíny v mlze), Martin Hofmann (Odznak Vysočina). Nevěrohodné chování hlavního hrdiny. Etzler se na tu roli hodil - protivnej chlap. Maštalír rovněž - dobrý herec, má charisma. Hudba stále krásná, ale zbytečně hlasitá. Asi jsem od Bebjaka čekala víc. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama