Falešný únos

Falošný únos

Akční / Drama

USA, 2000, 95 min

• Zeck

Hlavní záporák letí vrtulníkem, policie aneb všichni jsme 100% profíci se hodinu rozmýšlí, jestli ho sestřelí. Prezident dává rozkaz "dostaňte ho! "... Policie střílí přesně a za mohutného výbuchu vrtulník sestřelí. Trosky vrtulníku dopadají na zem, přichází druhý mohutný výbuch. Všichni slaví. JENŽE, padouch vyskočil před sestřelením z vrtulníku, šlo totiž o dokonalou kamufláž, která měla všechny přesvědčit, že je mrtvý. Za deset minut se padouch znovu objevuje a žádá nový vrtulník...(21.9.2008)

• Tiiso

Falešný únos je film, který jsme nikdo nepochopili. Protože je to parodie. Parodie na film jako takový. Protože jestli mě někdo chce z tvůrců přesvědčit, že tohle mysleli vážně tak asi opravdu přestanu sledovat filmy a půjdu sbírat třeba kamínky. Vše co se přede mnou odehrávalo bylo neskutečné. Ale neskutečné svou pitomostí a amatérstvím. Jak v ději, herectvím, nelogičností tak i odfláknuté samo natáčení, kde bylo všem jedno, že při střihu člověk stojí takto a při dalším střihu zase jinak, a je to hrozně vidět. No nic nevím proč na to vlastně koukám.(11.12.2009)

• 5150

Příběh není příliš originální a navíc mu škodí velké množství nelogických přešlapů, což bych ještě přešel, být to proložené sem tam vtipnou hláškou, ale kde nic, tu nic. Není divu, když scénář napsal béčkový herec Bryan Genesse, který si zde rovnou střihnul roli záporáka. Režiséra Sama Firstenberga raději přeskočím k autorovi hudby - Serge Colbert, který se nějakým komponováním moc nezdržoval a raději zremixoval několik klasických westernových motivů Ennia Morriconeho a hotovo. FALEŠNÝ ÚNOS je prostě špatný film, nehodný Erica Robertse.(5.7.2006)

• Gary

Vážně silný akční kafe. PaneBože!!!!!!! Dřív by zachránili i ředitele pekárny.!?!? Záporák je absolutně příšerná záležitostˇ, blbostblbostblbost-děj o ničem. NESMYSL...proč se na to dívám ? Aha, Michael Madsen, alespoň něco.Proč tam hraje ? To asi neví ani on. I tak za něj a nepovedené scény v titulcích dávám vítězných: 10%. A i to je moc. JDI SE VYCPAT FIRSTENBERGU-(Debile!!!) Uwe Boll je oscarová legenda oproti tomuhle :)(22.11.2005)

.Tak ted pujdu treba proti celymu CSFD ktery tohle dilko ohodnotilo jako 62 nejhorsi film ale mne se to krute libilo! je to posledni kvalitni kousek kdysi akcniho ranare Firstenberga ktery sel v 90 letech uz pekne do sracek ale nez nas zacal bavit odpady jako zakerny lek nebo pavouci2 tak stvoril tenhle zetkovej narez i kdyz to neni ani jeho zasluhou ani zasluhou Erica Robertse ktery tu svou image pridrztasky dotahl k dokonalosti tenhle film udelal a to doslova Bryan Gennese ktery si tu strihnul celkem slusnyho zaporaka ale predevsim zplodil ten nejabsurdnejsi scenar ze sem z toho sel do kolen skoda ze se potom co se nechyt jako herec nedal na psani scenaru protoze by na zetkarskym poli nemel konkurenci! jo a vzkaz pro vsechny co tvrdi ze film se snazi pusobit vazne tak to ani napad ta nadsazka je tam patrna od zacatku viz ta milenecka dvojice co dej filmu sleduje v televizi normalne to u mne maj takovy ulety za tri hvezdy ale tady musim jako antifanousek Robertse jednu pridat za to jak ho Genesse na konci rozkope na hadry! a chvili predtim dostane dokonce nakladacku od zensky! to moje srdce zaplesalo a uznale sem zatleskal jeden z nej uletu co sem za posledni dobu videl a to hodnoceni mne trochu zarazi mam pocit ze je to tu samej kritik co neumi ohodnotit fakt zabavnou blbost nebo je to tim ze takovy filmy miluju a sem tu asi jedinej kdo vi u mne kazdopadne za 4 hvezdy a basta!(14.11.2011)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)