Roy a Bo opustili po ukončení studia malé město, kde bydleli a vydali se autem na weekend do Los Angeles. Po krátké době začnou kolem sebe řádit a zanechávají po sobě řadu těl. Násilí je čím dál tím horší... (oficiální text distributora)

Blazkowicz

Jaký má tento film vůbec smysl? Nikde tam nevidím žádné skryté poselství. Prostě jen dva psychopati (jeden větší, druhý menší) co bezdůvodně zabíjejí lidi. To je všechno. Pochopil bych, kdyby dělali jakýkoliv jiný bordel, ale tohle ne. 2+* ()

bobin

Je to pěkná nakládačka , která stále stupňuje tempo a nemá hluchá místa . Pro milovníky akčních flmů chutný bonbonek. A zaujme mladičký Charlie Sheen. ()

Mustaffa

Kriminální drama o dvou nejlepších kamarádech Royovi a Boovi, kteří se vydali na výlet do L.A.. Roy je chladnokrevný bezmozek, který rád střílí lidi a přemýšlí o vstupu k mariňákům a Bo je nadržený bezmozek, který by si rád vrznul. Ve městě Hollywoodu si však neužívají jen tak, jako většina mladých lidí nýbrž po svém. Tak třeba hned po příjezdu zmlátí pumpaře kvůli 6 dolarům, pak zastřelí buzíka a to čert ví proč, potom milencký pár v autě a taky čert ví proč asi prostě jenom tak. Ke konci jejich výletu uškrtí Roy Boovi milenku a ten ho po honičce s policií v obchodním centru zastřelí, protože prý musel. No prostě takový normální, běžní teenagres of USA... ()

Fenk

Je plno věcí, co se dá dělat po škole. Nechat se naverbovat do armády, nastoupit po prázdninách do kolbenky nebo si jet užít jeden den jeskynního muže do L.A.. Pak se ovšem nemůžou kucí divit, že se jim výběr zužuje na kriminál. ()

glum88

Konec sem nepochopil , a taky sem doufal že Sheen bude o trochu víc agresivnejší , ale jinak dobrej film . Nevim co vám na tom přijde nesmyslný , prostě dva kluci co jsou odstrčený se naserou a začnou dělat pekla . Já osobně jsem jim celou tu dobu fandil . ()