Pařba v Pattayi

Pattaya

Bláznivá dovolenka v Thajsku

Komedie

Francie, 2016, 97 min

Napad uz aspon 50x okopirovanej..mejdan nekde mimo..zaruka uspechu a vydelku..jenze ono to vzdy neplati. Sceny jsou kolikrat hodne lacine, obcas hodne barevne, ale celkove podle meho trochu nerikajici. Butky jsou lacine, minilidi taky. Jak si nekdo z tohohle muze delat srandu celej film?? Paralela na Ramba a podobne fotky :-D Hudba:*** Herci:*** Scenar:* Rezie:***(13.12.2016)

• Fr

,,V TUHLE CHVÍLI JSME SI MY DVA MYSLELI, ŽE JEDEME NA BLÁZNIVÉ PRÁZDNINY DO PATTAYI, RÁJE FLÁKAČŮ. A TENHLE PRCEK SI MYSLEL, ŽE VYRÁŽÍ NA POUŤ DO MEKKY DALO SE ČEKAT, ŽE TO NEVYJDE PODLE PLÁNU"...“ /// Jeblý duo Francky a Krimo, + trpaslík ze vchodu „C“ vyrážej pařit do Thajska. Jenože vona to dlouho žádná pařba není. Jde o potrhlou snahu vyloudit úsměv z trpaslíků (liliputů), keců vo píchání (kuřbě) a nechybí kapka (sprška) fekálu. Oni se tam celkem bavěj, já ze začátku celkem bral ten příběh, páč než další přiblblou pařbu, tak to radši budu čumět, jak idioti zdrhaj ze spárů liputího thajboxu chtivýho guru. Nakonec se to zvrhne v klišoidní exhibici několika jedinců, která vypovídá o složitosti cesty k přátelství. Na tohle je můj inteligenční kvocient malej… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chystám se do Thajska, páč sport je nejvyšší očista duše a těla. (A ráj hermafroditů.) 2.) Dělám do trpaslíků. 3.) Thx za titule „espectro“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ ne(15.11.2016)

• Georgex

Tohle muselo mít u kluků z pařížského ghetta neskutečný úspěch, proto chápu, že to nemohlo být nic náročného, aby to z nich každý pochopil a ani ho to moc neurazilo. Já z toho bohužel tak nadšený nejsem, přesto je to jako celek poměrně snesitelné a párkrát jsem se u toho pousmál, což je na podobnou komedii celkem úspěch. Moje hodnocení 40%.(24.11.2016)

• BOURQUE

Český názov filmu je zavádzajúci. Začiatok je veľmi dobrý (hlavne predstavenie jednotlivých „hrdinov“), ale časom sa kvalita postupne (občas rapídne) klesá. Občas (veľmi) urážlivý, ale niektorými scénami vás dokáže dostať zo zlej nálady. Malá scéna z filmu Bloodsport poteší. Zatiaľ asi najvydarenejší „paródia“ scén z filmu Kickboxer. Osobné hodnotenie: 68% (**) (12.6.2017)

• Yoshitsune

Tak tohle ne, tohle težce ne a jako vůbec, mám rád podobný zhovadilosti a očekával sem podobnou kalbu jako u filmu Přizdis*áči. Ale tady to je prostě o hovnech, o holkách co mají ptáka mezi nohama, zesměšňování tlustých lidí a lidí menšího vzrůstu, ke konci to ještě stačí vykrást Bloodsport a nebo Kickboxera. Ono se to, vám pokusí nalhat, že je tam nějaký ten příběh, ale neni, je to slepenec několika debilních událostí a né moc vtipných. Ve výsledku, sem se zasmál asi dvakrát, jo to co je v traileru, to je prostě vrchol filmu. Ke konci to stihne být ještě zoofilní a to už na mně bylo moc.(20.12.2016)

• - Film má niekoľko podobných čŕt s filmom Kickboxer (1989), ako napríklad záporáka menom Tong-Po (Saïd Bogota), thajský box, spôsob tréningu, alebo legendárne zlomenie palmy či kopanie do betónového stĺpa. (Johnny.ARN)