Pařba v Pattayi

• Francie Pattaya (více)
Trailer 5

Francky a Krimo sní o odchodu z fádního života na sídlišti. Místo, kam touží jet, je notoricky známé plážové letovisko v thajské Pattayi. Chce-li se tam ale dostat člověk levně, potřebuje super nápad, jak vydělat peníze. O šílené nápady, jak je získat, které však ne vždy úplně vyšly, Franck s Krimem nikdy neměli nouzi... Rozhodnou se, že v Pattayi přihlásí svého kamaráda liliputa na mistrovství světa v thaiboxu liliputů. To ale ještě netuší, že to, co měla být vysněná dovolená, se najednou stává nejbláznivějším a nejnebezpečnějším dobrodružstvím jejich života. Thajsko, box, prosťáčci, orangutáni a liliputi – ztřeštěný mix, zaručující v kině neopakovatelný zážitek! Všechny cesty vedou do Říma? Ta pravá vede jen do Pattayi! (Bohemia MP)

Trailer 5

Aljak

Už ten popis k filmu predpovedal, že to bude strašná blbosť. Ale v porovnaní s ostatnými filmami tohto žánru to bolo omnoho omnoho lepšie, a musím uznať že to predčilo moje očakávania, aj keď nie až tak jednoznačne. Dejová línia bola strašná zlátanina rôznorodých hlúpostí, ale aspoň sa na tom dalo slušne pobaviť a čo ma prekvapilo ešte viac bolo to, že väčšina klišé, na ktoré tam bol nábeh, sa napokon nekonali. Niektoré scénky a hlášky fakt nemali chybu, rovnako aj tie hlavné postavy. Takže celkovo nadpriemer hodný 3*. Btw. mesto Pattaya je inak strašná umelina (asi najumelejšie miesto v celom Thajsku), ale turisti to tam majú očividne radi (sexturizmus a morálne bahno je očividne dostatočným lákadlom). ()

Olík

Tak určitě, poklona Louis de Funèsovi nebo Pierre Richardovi to dejme tomu nebyla, ale k...a, mně to sedlo jako penis do vagíny. Přitom jednoduché jako nazouvák na boty, ale ty kluci mě prostě bavili......nemám rád současný trend nazývat každou druhou komedii "Pařbou", ale když přijmu tuhle hru, tak rozhodně víc, než oslavovaná "Vlčí smečka". Ok, říkejte si o mně, že jsem primitivos grandes, ale já se královsky bavil a Pattayi si píšu jako potencionální místo moji příští dovolené. ()

Nathaniell

Tenhle snímek paroduje dost možná větší počet filmů, než kolik jsem jich poznal. Zároveň si ale také zvládá jít vlastní cestou a není to vůbec špatný. Jedinou vadou na kráse je skoro doslovné zkopírování výcviku z filmu Kickboxer, kde prostě tak nějak chyběla nápaditost, jak si z toho udělat srandu. Jako by tvůrci došly nápady a tak to prostě jenom obšlehl. Každopádně 45%, které tady má, se mi zdají málo. Jasně, je to parodie a parafráze. Není to umělecké dílo a je fakt, že to asi nezaujme každého. Ale mě ano a dávám 4*... ... PS: Franck Gastambide je Dieslovi opravdu PODOBNEJ !!! ()

Yoshitsune odpad!

Tak tohle ne, tohle težce ne a jako vůbec, mám rád podobný zhovadilosti a očekával sem podobnou kalbu jako u filmu Přizdis*áči. Ale tady to je prostě o hovnech, o holkách co mají ptáka mezi nohama, zesměšňování tlustých lidí a lidí menšího vzrůstu, ke konci to ještě stačí vykrást Bloodsport a nebo Kickboxera. Ono se to, vám pokusí nalhat, že je tam nějaký ten příběh, ale neni, je to slepenec několika debilních událostí a né moc vtipných. Ve výsledku, sem se zasmál asi dvakrát, jo to co je v traileru, to je prostě vrchol filmu. Ke konci to stihne být ještě zoofilní a to už na mně bylo moc. ()

Fiftis

Naozaj veľmi podarená snímka, ktorá odsýpa, má rýchle tempo a nenudí. Je to poriadne bláznivá komédia. Herecké obsadenie neznáme, ale rozhodne chlapi dobre bavili od začiatku až do konca. Príbeh a scenár je v skutku kvalitný a rovnako tak dialógy. Hudba nehrá druhé husle a zaznejú veľmi silné rockové piesne. Môžem konštatovať, že táto snímka bola pre mňa naozaj príjemné prekvapenie a to možno aj preto, že som od toho tak veľa nečakal. Ale zase už by som nechcel až tak preháňať a chváliť. Rozhodne ma ale nenapadá žiadna skupina ľudí, ktorej by som tento snímok nemal odporučiť, myslím že ho ocení každý fanúšik šialenej komédie, pokiaľ nehľadá niečo náročné, nad čím by musel premýšľať. ()

• Film má niekoľko podobných čŕt s filmom Kickboxer (1989), ako napríklad záporáka menom Tong-Po (Saïd Bogota), thajský box, spôsob tréningu, alebo legendárne zlomenie palmy či kopanie do betónového stĺpa. (Johnny.ARN)