Pařba v Pattayi

Bláznivá dovolenka v Thajsku

Komedie

Francie, 2016, 97 min

• Georgex

Tohle muselo mít u kluků z pařížského ghetta neskutečný úspěch, proto chápu, že to nemohlo být nic náročného, aby to z nich každý pochopil a ani ho to moc neurazilo. Já z toho bohužel tak nadšený nejsem, přesto je to jako celek poměrně snesitelné a párkrát jsem se u toho pousmál, což je na podobnou komedii celkem úspěch. Moje hodnocení 40%.(24.11.2016)

Tak určitě, poklona Louis de Funèsovi nebo Pierre Richardovi to dejme tomu nebyla, ale k...a, mně to sedlo jako penis do vagíny. Přitom jednoduché jako nazouvák na boty, ale ty kluci mě prostě bavili......nemám rád současný trend nazývat každou druhou komedii "Pařbou", ale když přijmu tuhle hru, tak rozhodně víc, než oslavovaná "Vlčí smečka". Ok, říkejte si o mně, že jsem primitivos grandes, ale já se královsky bavil a Pattayi si píšu jako potencionální místo moji příští dovolené.(18.12.2017)

Podobný žáner mám veľmi rád a nikdy nepohrdnem poriadne fekálnou komédiou, pri ktorej úplne vypnete z reality a prídete na úplne iné jednoduchšie myšlienky. Tu to tiež vcelku dobre fungovalo, aj keď v zásade sa jedná len o nejakú francúzsku odnož Hangoveru a podobných komédií. Párkrát som sa ale slušne zasmial, aj napriek tomu, že dejovo to bolo čisté peklo. 50 %(9.12.2017)

• Vikki

ultramegasuperquantomaxiSRAČKA. Tohle jako má být humor? Tohle má být komedie? A francouzská??!! Fekální céčkový né-li déčkový hnůj. A tuhle sračku vyprodukuje země, která v minulosti patřila mezi filmařskou komediální elitu !! Neskutečný. L.Funes a další se musí v hrobě obracet a žijící legendy francouzské komedie musí blít deset let.(29.3.2017)

• BOURQUE

Český názov filmu je zavádzajúci. Začiatok je veľmi dobrý (hlavne predstavenie jednotlivých „hrdinov“), ale časom sa kvalita postupne (občas rapídne) klesá. Občas (veľmi) urážlivý, ale niektorými scénami vás dokáže dostať zo zlej nálady. Malá scéna z filmu Bloodsport poteší. Zatiaľ asi najvydarenejší „paródia“ scén z filmu Kickboxer. Osobné hodnotenie: 68% (**) (12.6.2017)

• - Film má niekoľko podobných čŕt s filmom Kickboxer (1989), ako napríklad záporáka menom Tong-Po (Saïd Bogota), thajský box, spôsob tréningu, alebo legendárne zlomenie palmy či kopanie do betónového stĺpa. (Johnny.ARN)