poster

Vše, co povznáší (TV film)

 • USA

  Everything That Rises

Drama / Western / Dobrodružný / Rodinný

USA, 1998, 90 min

Režie:

Dennis Quaid

Scénář:

Mark Spragg

Kamera:

Jack Conroy

Hudba:

David Robbins

Střih:

Glenn Farr

Scénografie:

Jerry Wanek

Kostýmy:

Taneia Lednicky
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

 • castor
  *

  Dennis Quaid (jako debutující režisér a představitel hlavní role) v klišovité úloze otce, který svého syna Nathana začne respektovat až po tragické nehodě, po které syn ochrne na spodní polovinu těla. Nudný melodram se omezuje na (tolikrát jinde a lépe) viděné uslzené situace, kde parta ušmudlaných kovbojů typu John, Jim a James dělá ta správná chlapská rozhodnutí.(12.2.2007)

 • gogos
  ***

  Pomerne solidni sladakovy western. DObry scenar, solidni rezie Quaida, ktery sam jako herec v tomto filmu moc nevynika. Nejlepsi postavu (jak napsanou, tak zahranou) stvarnil Harve Presnell...(7.2.2007)

 • Arius
  **

  Obycajny film, nicim vynimocny, nicim originalny, proste ma nicim neprekvapil. Skuseny Harve Presnell bol asi najvacsim plusom filmu. Dennis Quaid zas az tak prirodzeny nebol, viac sa mi pozdaval v dracom srdci. To bolo asi jedine veci na filme ktore staly za zmienku.(7.2.2007)

 • Lish84
  ***

  Standartní televizní rodinný film. Ve slabých chvilkách sice připomíná epizodu Doktora z hor, ale jinak je příjemné koukat, jak se malý chlapec statečně vyrovnává s nepřízní osudu a ke konci je to i přes jistý patos dojemné.(7.2.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace