Vše, co povznáší (TV film)

Everything That Rises

Scénografie:

Jerry Wanek

Kostýmy:

Taneia Lednicky

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

• castor

Dennis Quaid (jako debutující režisér a představitel hlavní role) v klišovité úloze otce, který svého syna Nathana začne respektovat až po tragické nehodě, po které syn ochrne na spodní polovinu těla. Nudný melodram se omezuje na (tolikrát jinde a lépe) viděné uslzené situace, kde parta ušmudlaných kovbojů typu John, Jim a James dělá ta správná chlapská rozhodnutí.(12.2.2007)

Pomerne solidni sladakovy western. DObry scenar, solidni rezie Quaida, ktery sam jako herec v tomto filmu moc nevynika. Nejlepsi postavu (jak napsanou, tak zahranou) stvarnil Harve Presnell...(7.2.2007)

• Arius

Obycajny film, nicim vynimocny, nicim originalny, proste ma nicim neprekvapil. Skuseny Harve Presnell bol asi najvacsim plusom filmu. Dennis Quaid zas az tak prirodzeny nebol, viac sa mi pozdaval v dracom srdci. To bolo asi jedine veci na filme ktore staly za zmienku.(7.2.2007)

Standartní televizní rodinný film. Ve slabých chvilkách sice připomíná epizodu Doktora z hor, ale jinak je příjemné koukat, jak se malý chlapec statečně vyrovnává s nepřízní osudu a ke konci je to i přes jistý patos dojemné.(7.2.2007)