Lowlifes

všechny plakáty
Trailer

Instinkty pro přežití rodiny na dovolené jsou vystaveny zkoušce, když nemají jinou možnost než přenocovat na odlehlé usedlosti. (JasonCZ)

Trailer

Kudly4

Ta otočka v patnácté minutě, byla fakt nečekaná ! Skvělý, kanibalský home invasion z Kanady, která posledních pár let, celkem překvapuje svými Horory. Vždy to bylo převážně na televizní úrovni, ale Lowlifes, je pěkným příkladem, že už to tak dávno není a kvalita Hororových filmů z této země vzrůstá. Pěkná úvodní scéna, slušná atmosféra a sympatické obsazení, herečka co ztvárnila postavu Savannah (nemá zde ani profil), je fakt kost - půl hvězdy letí jen pro ní, škoda, že ta scénka v posteli nebyla více odvážnější =) Nechybělo ani podařené Gore - top scéna - šíp v krku, vidlička v oku. O nic originálního se nejedná, ale jako odpočinková, krvavá jednohubka, mi to naprosto šmakovalo. (304. hodnocení) ()

Gilmour93

I'd rather eat pussy than people, aneb lesbické pnutí, či do živého tnutí..? Oprýskaný pick-up a mastní vidláci pojídající kobylky mají vést diváka k falešným stopám, jenže už ten grilující kanadský Fassbender působí natolik podezřele, že čistokrevný hixploitation můžeme rychle vyloučit. Zábavná změna, stejně jako skutečnost, že šerifův zástupce, předtím než se na něm vykoná žánrové klišé, zahýbe s vývojem děje. Čekání země javorového listu jestli dřív natočí výjimečně dobrý horor, nebo Toronto Maple Leafs vyhrají Stanley Cup, se ale nadále protahuje.. ()

Arsenal83

50 minút treba čakať, kým sa niečo stane. Predtým máme ale parádnu agitku o tom, aké tolerantné mamy sú, ale otcovia, to je, ako slečinka povie, "temný stredovek", lebo vraj nedokážu pochopiť, ak má dcéra každý deň nos zaborený v inej neumytej šuške. Zvyšok po hororovej stránke ušiel, pridali aj kinder surprise, ale prečo všade pchať nezmysly? Aby boli dotácie? ()

darkrobyk

O filmu je nejlepší nevědět vůbec nic, člověk je pak příjemně překvapený už v prvním zvratu. Komentář bez spoilerů se tak prostě neobejde. Rodina z LA si vyjede na piknik co nejdále od civilizace. Jeden by myslel, že chtějí na venkov kvůli čerstvému vzduchu. Jenže už v jejich obytném voze dojde k momentu, kdy divák zjistí, s kým má tu čest. Líbilo se mi to hmatatelné napětí ve vzduchu, kdy čekáte, až propuknou jatka. Jediný problém jsem měl s tím, komu držet palce. Závěr se přehoupne do rozkošného masomlejnu, kdy se pro džber krve nejde daleko. Jasně, je to prvoplánové a divák si může maximálně hádat, kdo zařve jako další. Dojde na nůž, obří kladivo, luk, váleček na nudle!, rozžhavenou plotýnku, vroucí vodu, kulovnici i porcování oběti. V největším klidu byl až do konce slizký táta, nejlepší výraz psychopata měl syn Jeffrey. A jaká je největší odměna? Přece očičko... Zábavná vybíjená pro ty, co při sledování vypnou, nic pro ty, co by chtěli hledat originalitu či nedejbože umění. ()

JASON_X

Ty časy, kdy sousloví "kanadský film" bylo synonymem pro nezáživnou podřadnou filmovou produkci s televizním lookem, jsou už dávno pryč (jak jsem tu ostatně už několikrát psal). A touhle vytříbeně úchylnou černou komedií to Kanaďani potvrzují. První twist čtvrt hodiny po začátku mi parádně vytřel zrak. A nestačil jsem se pak divit, jak a jakým směrem se děj pomalu rozjede. A druhou překvapivou ťafku jsem dostal v závěru, takový konec jsem nečekal. A popravdě si ho ani nepřál. Ale co už, filmy holt nemusí vždycky končit tak, jak si přeju já. ()