Lowlifes

všechny plakáty

Instinkty pro přežití rodiny na dovolené jsou vystaveny zkoušce, když nemají jinou možnost než přenocovat na odlehlé usedlosti. (JasonCZ)

JimDeNiro

Ovšem tohle byl potěšující přírůstek do subžánru home invasion. sice ne tak úplně tradiční home invasion, ale velmi dobře se na film dívá. A to je to prosím z kanadské provenience, která teda jako nemá ale vůbec dobrý filmy, Tubi Original velmi překvapil. Film mi svou atmosférou trochu připomínal brilantní You´re Next (2011), který je to nejlepší, co v subžánru home invasion dostaneme. A ještě v krvavém hávu. Tady teda nebylo moc krve, že bych jako vyloženě vrněl blahem, vraždy byly trochu obyčejnější, ale šíp překvapil, stejně tak jako vidlička v očíčku :-) Ale jako první rádoby zvrat přijde chvíli po začátku, ale s tím jsem trochu počítal, ale budiž. A druhý, respektive jsem dostal facku v závěru filmu. Mě zas dokázali nasrat. Ale tak co nadělám. Herci neokoukaní, film nepůsobí tuctově a patří to k tomu lepšímu, co se dá vidět. Chválím eRko, byť ne úplně brutální, tak příjemně uspokojivé. Fajn druhá půlka to vytáhla na 4 prstíky... Film dává trochu vzpomenout na starší snímky x let zpátky, za což jsem rád, a po kterých jsem hladový.. Zas na aspoň 10 let omezte bubu a dejte mi krvavou řež :-D 70% ()

ANTYCHRYST

Hnedle z kraje si říkám..jasný už vím co bude dál .. ani hovno :) totálně nečekaná změna a úplně koukám tvl..co se to jako děje?? Nechápu.. a pak další překvapení..:) heeej jako tohle se mi dlouho nestalo.. zajímavá rodinka na výletě a zajímavej celej tenhle bijak :) posledních 20 min obzvláště:) 75% nečekané a překvapivé:) je to zvracena zábava:) ()

Lucilay

Už při počáteční grilovačce mi tak nějak bylo jasné, kam se film bude ubírat. Přesto to byla příjemná podívaná a docela dobrý gore. ()

Mamlas

Zmagořelí měšťáci vs. omezení vidláci. Trocha gore, trocha černého humoru a tak asi hodina bohapustého a otravného žvatlání o hovadinách. První polovinu jsem doslova protrpěl, druhá už byla lepší. ➡️ 42% ()

mikexcbig

Dávam tri, ale určite sú to lepšie tri. Originálne, krvavé, prekvapujúce, prudko pozerateľné. Rovnako ako niekto ďalší z komentárov, odporúčam nič o filme vopred nehľadať. Oplatí sa to (: ()

Facerr

Konečně napadlo někoho udělat geniální twist už na začátku filmu s tímhle žánrem. Nechyběla krev, ani nějaký ty "chuťovky". ()

Nikolas__

Že by home invasion roku? No, to by bylo hodně smutné, nicméně i tak mi tenhle malej horůrek přišel fajn, hlavně skrze sympatické herce, kvalitní scénář (bohužel s pár většími chybami) a hlavně pro to, že je to prostě kvalitně natočené. Je to cajk řemeslně, je to CAJK hudebně, je to cajk herecky, je to cajk atmosféricky. Ten film mě do sebe vlastně docela vtáhnul, jen mi upřímně vadí, že to celé směruje k docela neuspokojivému konci, přitom průběh filmu je super. Pár scén v závěru však vyloženě extrémně napínalo, mimochodem párkrát se mi taktéž stalo že jsem dokonce věci přesně odhadl. Kupodivu bych ale tenhle kousek vůbec ani nezkoušel nazvat slovem "předvídatelný", to ne, jen mi občas nevyhovoval směr kterým to směřovalo (wtf). Každopádně z letošní konkurence asi můžu doporučit, pro fanoušky slasherů by to mělo být naprosto v pohodě myslím. A pro ty co tento sub žánr vyloženě nemusí, nepovinnost. 70% ()

Dombzila

Před zhlédnutím tohohle filmu všem doporučuju si nic o něm nezjišťovat. Mohli byste pak přijít o náhlý a dost solidní moment překvapení. Na začátku sledujeme milou rodinku na prázdninách, která potkává dva venkovské burany. Každý divák tedy začíná tušit, kam se bude film dál odvíjet, ovšem poté přichází opravdu povedený a nečekaný zvrat. Víc prozrazovat nechci. Můžu pouze pochválit fajnové efekty a to, že film plyne rychle a zbytečně se netáhne. Není to nic světoborného, ale mně to k spokojenosti stačí. 65 % ()

taibrek

Nevyužitý potenciál filmu. Iba tak by som to mohol nazvať. Príde mi to, ako keby vraždili prvý krát. Najlepší je ten zvrat slušnej rodinky na výlete. Slabé herecké výkony tomuto filmu iba ubrali na úrovni. ()

Ace.A.T.L.

Mě krváky moc hororový nepřijdou, ale tady to mělo svoje kouzlo. Rozhodně zvrhlý myšlení karavanový rodinky dost táhlo film nahoru a bavilo to. Jinak klasická vybíjená. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

Accuphose

Tak jsem si říkal... hmm klasika, pak jsem byl překvapen, natěšen a bohužel ke konci trošku zklamán. Nicméně do dvou třetin film fungoval a postavy se chovaly logicky a velmi hezky :-) Jo a není to horor, ale brutální film :-D ()

carebear

Tu sa nebojím trošku prihodiť, bolo to krvavé, niekedy brutálne,inokedy nechutné ,keď na to došlo vtipné a nakoniec aj prekvapivé v rámci úvodu a záveru. Až som sa musel opakovane neveriacky uistiť že je to debut a dokonca z Kanady. ()

lubosco

Jednohubkový horror, dalo sa to pozerať. Dobrý rozjazd na pomýlenie divákov, ale pomerne skoro sa ukáže, kto je tu ten zlý. Trochu mi vadili niektorí členovia tej pošahanej rodiny aj ideológia, ktorú spoločne vyznávajú. Tá je hodne pritiahnutá za vlasy, ale dobre. Zjesť si ale vlastné oko, to je ale už riadna sprostosť. Mimochodom, tento horror strach nenaženie, viac pokrúti žalúdok. ()

Mike91

No. Prvních 15 minut jsem si říkal...Hmm, podobnou dějovou linku už jsem viděl mockrát a v podstatě mi nevadí a dokonce ji mám rád a bude to film, který neurazí, ale zároveň ani nenadchne. Ovšem pozor. Po čtvrt hodině se film obrátí úplně jiným směrem a já to v tu chvíli vůbec nečekal, takže jsem byl překvapen a tím myslím překvapen velice mile. Herecky a dějově velice zdařilé, tzn. velice dobře zpracovaná dějová vyvražďovačka s nádechem kanibalistické nechutnosti a nechutnosti obecně, která je občas nechutně vtipná ---- Vyobrazená část, kdy si hlavní hrdina, který má v oku zapíchnutou vidličku a sám si tu vidličku z oka vyndá a na ní je napíchnuté oko, které následně sní, tak to mi přišlo v tu danou chvíli ultra vtipné :) Každopádně 4* z 5 si ten film určitě zaslouží a rozhodně ho doporučuji pro filmové nadšence tohoto žánru. ()