Ratatouille

• USA Ratatouille (více)

Poznejte Paříž, město nekonečných možností a gurmánský ráj, z nové perspektivy a zamilujete si ji! V jedné z nejlepších pařížských restaurací sní krysák Remy odvážně o tom, že se stane vyhlášeným francouzským kuchařem. Nenechá se zviklat výtkami ostatních členů rodiny, aby se spokojil pouze s tradičním životem obyčejného hlodavce, a s pomocí kamaráda Linguiniho, stydlivého a podřadného odnašeče odpadků, se vydá na cestu těch nejnepravděpodobnějších zážitků, humorných kousků a kulinářských triumfů, o kterých by jeden bez druhého ani nesnili. (Forum Film CZ)

Naby

Zajimavy pribeh z klulinarskeho prostredi zapleteny do pohadky se spetkou lasky. Urcite vhodne jak pro male deti, tak pro dospelaky. Celkem 4,1* ()

TheKleofa

Byly tam velmi povedené momenty, nicméně co se týče příběhu a emocí, takový průměr mezi animáky. Co se ovšem musí nechat, z tvůrčího hlediska pecka, řemeslo odvedené na jedničku s hvězdičkou, dokonce bych řekla, že páni kunštýři předběhli svou dobu. Za to dávám 4, za příběh 3. ()

Sashmen13

Dnes jsem narazil při youtube bloudění na pár záběrů z Ratatauille a musím říct, tenhle film je opravdu poklad. Vypadá tak nenápadně, ale přesto, má výborný náboj a děj. Řekl bych, že je trochu zapomenutý, na fakt, jak opravdu moc je dobrý. ()

Brozason

Ratatouille jsem vždycky miloval a čím víckrát jsem ho viděl,tím víc se mi líbil.Brad Bird přináší výborný příběh z krásného prostředí Paříže. Animace, jak se od filmu Brada Birda čeká je výborná. Ale hlavně, je to příběh s jednou nádhernou myšlenkou a to že vařit může každý.Víc se k této animované nádheře napsat nedá.Můj nejoblíbenější animovaný film. /100%/ ()

Bogrant

Najkreatívnejší animovaný výtvor, ktorý má proste všetko, čo má mať výborný animák. Skvelú animáciu, originálny nápad a výborné postavičky na ktorých čele stojí, resp. varí neobvyklý myšiak. Veru, nie je veľa animovaných filmov, ktoré by to dotiahli až k dokonalosti, ale tomuto sa to podarilo. Dobrú chuť! ()

soukyd33

Povedený film, kde kuchařem může být opravdu každý. Humoru je zde málo, ale je to parádně promyšlené, a to do poslední scény. Film se odehrává v Paříži, a to je o to lepší pro atmosféru. Nápad na scénář. 👍 Efekty. 👍 Hudba průměrná. Humor průměrný. Doporučuji Hvězdiček 5 ()

Mistr119

Umělcem může být každý, ale ne každý může být umělcem. :) Aneb konec předstírání, čím vším malý krysáček je, protože je opravdu vším tím. :) ()

sh4ris

Nevím proč, ale animáky mi dokážou předat asi o 100% více emocí, než hrané filmy. Tady se nedíváme jen na to, že za kuchaře vaří kuchaříček. Díváme se na drama splnění jednoho snu, za kterým si postava jde. A že je to cesta opravdu spletitá, je asi jasné. Řeší se morální drama, ale také tíha zodpovědnosti a schopnosti jedinců.. Jako vždy poučné, milé a rozuzlení krásné. Pokaždé mě těch posledních 10 minut rozbulí. ()

Little_Sawy

Bylo mi pokaždé líto předhazovat krysu pro Hada jako krmení, i když jsem se s ní maznákovala jěště půl hodiny před tým než jsem jí dala jako sváču svýmu hadoušovi. Někdy si tam prostě jen tak žili v harmónií i 2 dní, dokut hadouš nedostal hlad. Tady Rami, nebyl potravou pro hada, ale sám byl vyloženě vynalézavý co se týče kuchtění a kuchařskýmu umění. Tohle se Pixaru rozhodně povedlo, rozhodně. ()

Venom

Ďalšia skvelá pixarovka. To ako sa Remy snaží stať kuchárom krásne ukazuje to že variť môže každý. Táto téma je veľmi dobrá, hlavne preto že nie je veľmi častá. Chémia medzi Remym a Lingiunim bola zvádlnutá na jednotku. Michael Giacchino je za mňa jeden z najlepších skladateľov a tu sa to jasne dokazuje . Jeho hudba v tejto pixarovke s francúzskym štýlom je neskutočne dobrá a dosť príjemná na počúvanie. ()

fishbonik

Snad první animáč, který je podle mě pouze pro dospělé, děti těžko chápají, když má někdo sen a chce pro něj bojovat, má nějaký koníček a věnuje se mu s takovým zapálením, že pro nic jiného nežije, a vše je zasazené do krásného animovaného "obalu" s roztomilým myšákem...vřele doporučuji těm, kteří chtějí něco dokázat, ale nejsou si jistí... ()

lip2

Myslím že větší pochvalu než od kuchaře ten film nemuže dostat.Tak mu ji dávám ,protože mě film uplně dostal.Tenhle snímek se zapíše mezi me top filmy.Není to pohadka tenhle film je o kuchařském umění .Každý múže vařit .Doporučuji shlédnout tenhle film ,protože něco takového tu nebylo. Bon apetit. ()

Nikopol

Popravdě nevím, co na tom všichni vidí. Dle mého jen další pixarovka v řadě. Ničím vyjímečná a méně vtipnější než předchůdci. ()

davidh76

Filmová krása - co dodat. Nevím, jestli mě dostaly víc auta, nebo Ratatouille. Ale i když jsem se u obou filmů na chvilinku (malinkou) nudil, jejich konce jsou prostě tak úžasné, že na nějakou chvilinku uprostřed zapomenete na to tata. Parádička. 90%. ()

Skřítek007

Po shlédnutí tohoto dílka, mi nezbývá nic jiného než se přidat k nadšenému davu :), a učinit přesuny v žebříčku mých oblíbených animáků. Vůbec by mne neudivilo, kdyby byli potkani díky tomuhle sympaťákovi, jeho povedené rodince hitem letošních Vánoc. ()

tekedozai

Strasne som sa u toho nudil, chapem ze to je rozpravka, ale i tak dej bol strasne predvidatelny, pointa sa opakovala z predchadzajucich pixaroviek, len dej sa odohraval v inom prostredi. Neviem ci si tak pripadam iba ja, ale akoby americke kreslene filmy stagnovali na tom istom mieste. Ak mate chut pozret si dobry animak, odporucam Spirited Away, alebo Paprika. ()

Jiesaj

Dosud nejlepší Pixarovka, kterou jsem měla možnost shlédnout. Remy je neuvěřitelně roztomilá krysička, která se místy pohybuje v tak dokonale graficky propracovaném prostředí, že jsem opravdu žasla. Nejvíce mě uchvátila voda, která zde vypadá snad lépe než ve skutečnosti, :) ale nejen to. Celkový příběh je dobře vymyšlený a nedá se příliš předvídat, což je důležité. Zkrátka nej "animák", který kdy zatím byl vytvořen. ()

Světová premiéra hudby z Jurského světa

20.03.2014

Pixaři jdou do „živé akce“

Pixaři jdou do „živé akce“

17.03.2008

Ne že by je digitální animáky už nebavily, nebo jim snad málo vydělávaly (neodolatelné trailery na novinku VALL-I naznačují, že o jedné z čelních pozicí v řebříčku největších letních hitů je… (více)