Klauni zabijáci

• Česko Klauni zabijáci z vnějšího vesmíru (festivalový název) (více)

V lese se najednou objeví neznámé cirkusové šapito. Majk (Grant Cramer) a Debi (Suzanne Snyderová) zajdou do tohoto podivného cirkusu, kde potkají klauny. Ti nejsou tak legrační, jak se zdálo, protože se živí lidským masem a každého člověka, který vstoupí do cirkusu zabijí. Nic lidského nemůže vraždící klauny zastavit... (Fine Production)

mark9th

Absolutely unnecessary and stupid enough to make you laugh at some point. Quite good masks and costumes. There's not much effort in acting but somehow it is original. Clown's spaceship is a such a stupid and crazy idea that you can't take it seriously in any way. So I didn't and just watched that bullshit instead. I wasn't bored, so .....4/10 ()

Aywes

Už jen když vidím ten název začínám cítit pocení na intimních partiích.Na tohle nemám koule ani já.Myslel jsem, že to bude perfektní béčko.Tohle je však taková blbost!Všechno je zde stupidní a debilně zpracované až na ústřední píseň.Za tu dávám 1*. ()

djbarrel

Celkem vtipná hororová komedie o vetřelcích z vesmíru co vypadají jako klauni a létají v cirkusovém stanu. Zpracování je na dobré úrovni, celkem i s nápadem. Bohužel je ve filmu pár hlušších míst, ale i tak se dá. Některé charaktery postav byli na ránu, ale to je v rámci filmu v pořádku. Celkem jsem se bavil, ale určitě jsem se nebál. 65 % ()

Citera_Mor

Projekce v rámci Otrlce neměla chybu, personál kina si s tím dost vyhrál (klauni rozdávající popcorn a lízátka, sprcha balónků...), simultánní překlad odhadovat nebudu, protože jsem s ním neměla tu čest. Samotný film byl pak tak neskutečně ujetý, že jsem se nasmála snad více, než u průměrných komedií ("To nemůžeš jet trochu rychleji?" ... "Co bys chtěl, je to dodávka se zmrzlinou!"), zvláště pak tpůsob likvidace největšího monstra mladým policistou byl k nezaplacení. Dobré kostýmy, ujetá hudba (to jakože myslím kladně), efekty úměrné době. Obávala jsem se nudy, ale byla jsem rychle vyvedena z omylu a jsem za to ráda. ()

Pute

Geniální námět, zpracování bohužel trochu pokulhává (pokud by to bylo profesionálněji pojaté, byll by z toho kult), ale celkově docela slušně pobaví. Sakra kterej cvok to vymyslel. :-) 70% ()

Thorgerda

Šílená zhulenost, která mne naprosto uhranula. Béčko maximálně těžící ze svý béčkovosti. Když se o něco podobného pokusil Tim Burton v Mars útočí v áčkovém stylu a rozpočtu, najednou to působilo trochu nepatřičně... ()

sew810

Nej nej nej nej nej nej nej nej, první horor na naší kabelovce a hned takovejhle kult. Prostě klasa jak sviň ()

KKOALA

Zase tak hrozné to nebylo. Dal jsem to na jeden zátah. Dabing je sice vážně shit ,ale klauni narozeni z popcornu vše napravili :-) ()

Trilobajt

Nechápu. Film s tak bizardním dějem, s tak bizardním názvem... Nechápu, kde jsem se k němu vlastně dopracoval a proč jsem se na něj díval, když už podle názvu je to strašná ko..tina. Já sa ptám proč Irenko! Protože jsem se dost dobře bavil!!! A jak tady kdosi tvrdí, že český dabing je strašný, tak nemá pravdu. Klauni zabijáci jsou sympaťáci a moc toho nenamluví. ()

brasek

Nádych doby 80. rokov je značne cítiť, čo ma teší... ale to je tak všetko. Preafektovaní klauni, veľmi farebné až gýčovite. Samotný príbeh možno v dobe vzniku mal potenciál zaujať, dnes však vyzerá skoro tragicky. ()

Pan.Antonin

Děsivé to samozřejmě moc není, jako hororová komedie to ale funguje výborně. Kreativita tvůrců je obrovská a tak se za doprovodu rockové hudby dočkáme takových pecek jako pes z balónků, vraždící stín, kokony z cukrové vaty, popkornová pistole, Clownzilla, cirkusový stan jako vesmírná loď, zatýkání klauna zabijáka, klauni na nákupech, klaun v neviditelném automobilu, boxerský zápas klauna, Achillova pata Klaunů, resp. "Achillův nos", vraždící kyselinové koláčky, Klaun-pizza... Já jsem spokojen. ()

dynamyt1

Nevím zda mě nejvíce bavily dialogy, které opravdu gradovaly, nebo holý fakt, že někde v hlubokém vesmíru si zrovna na tu naší planetu počíhala banda zabijáckých klaunů. A žádný jiný film neobsahuje tolik uslintaných a vychechtaných Mimozemštanů, jako tento, a proto bude mít čestné místo v mé filmové sbírce. ()

Pythonator

A kruci, co to bylo? Jaká škoda, že autoři nedokázali zpracovat geniální námět ve stylu raného Petera Jacksona. Jaký to mohl být skvělý splatter. Takhle to vypadá spíše na nepovedenou Tromu. Tři hvězdičky s odřeným klauním nosem za skvělé masky, za scénu s uraženou hlavou a vůbec za ten nápad. Bohužel značně nevyužitý nápad. I trapnost může být vtipná, ale něco tomu prostě chybělo. ()

Wartord

Jedna hvězda za toho dědu, kterýmu nebylo divný, že má uprostřed lesa šapitó a běžel nadrženě pro "free passes" a toho klauna co se vyjadřoval jako Jabba the Hutt. JInak by to byl zcela jistě odpad. ()

Sashmen13

Popravdě, mě se to napůl seriózní, napůl naprosto absurdní zpracování docela líbílo. Tvůrci věděli co chtěli a udělali to, to respektuji. ()

Astu.

Muhehehe. Geniálně bizardní brak, který překvapivě nese hlubší myšlenku. A kdyby ti klauni obyvatele krutě zabíjeli, byli děsivější a nepůsobilo by to tolik jako nadsazená metafora, aspiroval by ten film na zařazení mé do topky. 8,5/10 ()

waxtrax

Skvělá záležitost, ale pozor, jen pro opravdu otrlé. Idiot jakým je uživatel s nickem LIVINGDEAD se zde opět projevil, neberte jej prosím vážně. ()