Klauni zabijáci

• Česko Klauni zabijáci z vnějšího vesmíru (festivalový název) (více)

V lese se najednou objeví neznámé cirkusové šapito. Majk (Grant Cramer) a Debi (Suzanne Snyderová) zajdou do tohoto podivného cirkusu, kde potkají klauny. Ti nejsou tak legrační, jak se zdálo, protože se živí lidským masem a každého člověka, který vstoupí do cirkusu zabijí. Nic lidského nemůže vraždící klauny zastavit... (Fine Production)

jefff

Hodně jednoduchá podívaná na pobavení. Šašci z vesmíru, kteří přílítli v cirkusu a střílí po lidech popcorn. Je vám to všem jasné? :-) ()

Pecival

Příliš jsem nevěděl jestli odpad nebo plný počet, protože tohle se hned tak nevidí. Nakonec volím kompromis k přihlédnutí, že film perfektně odsýpá, žádné kecy a od páte minuty máte na plátně klauny, kteří z něho téměř neslezou. Není to tak infernální jako třeba Turecké Hvězdné Války, ale logiku tady rozhodně nehledejte. Stylizace a celkové ztvárnění je naprosto luxusně ujeté navíc prošpikované pěkně černým humorem (a kupou mrtvol ikdyž ne nějak gore ztvárněných). Na závěr boss a deux ex machine, kde si logika vzala definitivně volno .... budete v sedmém nebi (nebo mít mdloby). Jenom ta ženská mohla ukázat víc ! :) ()

latvar

Je to tak velká blbost až je to dokonalé, celých 90 minut jsem se nemohl odtrhnout od obrazovky a 4* si to prostě zaslouží. ()

blackkocour

”Zatracení smradi..” nikdy jsem o téhle klaunské sračce neslyšel, ani že má kultovní status, který podle mě rozjel Johnny Depp, když si ho zkouřenej pouštěl na dušičkách, a nazval ho svým oblíbeným filmem. Parodie na sci-fi béčka 50.let, a v dnešní době jen sci-fi sračka z 80.let, ale pokud Klauni zabijáci započali trend klaunských filmů, které nejsou ani dnes zajímavé, natož ještě strašidelné, ale je fakt že cirkusy jsem neměl rád ani jako smrad. Zabijáci klaunského měsíce. #retrosklizeň [2023] ()

Gaizka

Nafukovací čokl a ujetá hudba jsou na celém filmu to nejlepší. Jinak jsem čekal větší zábavu. ** a půl* ()

Han22

V 80. letech mohlo zabíjet cokoliv, hlavně aby to byla zábava. Takže tu máme typický horor z malého městečka se vším všudy, ale zlem jsou tu vesmírní klauni. S cirkukusovým stanem jako vesmírnou lodí, armádou klaunských udělátek (vraždící poprorn, vyskakující hlavy, pes z balónků, stínové divadlo, cukrová vata alias kokon). A vraždí a to celkem zábavně. V okamžiku kdy se hlavní hrdinové dostanou do cirkusového stanu, který vypadá jak úroveň z Nintenďácké videohry a přichází mega klaun jsem zapochyboval nad svým rozumem - na jaký blbosti se to vlastně dívám? Takže jo, sranda je to slušná, ale vraždící klauni z vesmíru už jsou zkrátka na mě trochu moc. ()

666Carnage

Ultimatní rarytka tenhle film. Výtečná komedie se zabijáckými klauny s pořádnou chutí na lidskou vatu. Starý dobrý časy kdy ty horror-komedie stály za něco a ikdyž je to naprostá ptákovina tak si to užijete. Kostými na jedničku, výborná muzika a naprosto originální příběh. Pro mě velice výtečný film. 75% ()

TERRORDROME

Všetci dobre vieme že klauni sú perverzný čuráci a tí z vesmíru sú kozmický čuráci najvyššej kategórie a nositelia rádu pepitového čuráka. Priletia na zem v cirkusovom stane, zaútočia na nás pukancometmi, kyselinovými tortami a svoje obete motajú do zámotkov z cukrovej vaty aby z nich mohli potom sať krv. KLAUNMAGEDDON! Dnes ma invázia šibnutých galaktických šašoprdov ( pozoruhodné masky ) pobavila tak isto ako aj kedysi pred rokmi. Ale samozrejme na úplné docenenie obskurných kvalít tohoto výplodu treba mať tie správne bunky. Alebo si poliať popcorn toluénom. Potom si bez remcania vychutnáte scénu kde sú ľudia na autobusovej zastávke zožratý tieńovým dinosaurom a aj finálny výstup Klaunzilly v materskom šapitó s úžasným dizajnom plným papundeklu a balónikov. Čistokrvná béčková somarina s množstvom debilných nápadov, čo ešte môžem chcieť? ()

willis

Klauni přistáli na Zemi, aby vymačkali z lidí trochu toho výživného džusu a k tomu používájí geneticky zmutovaný popcorn, cukrovou vatu a další cirkusová udělátka. Je to blbina, ale s tím už podle názvu musí každý počítat. Film patří do skupiny černých komedií o invazi na Zemi jako byli na začátku 80.let Critters nebo Gremlins a i když je o něco horší než výše zmíněné filmy, tak samotný nápad se mi zdá dobrý, i když ne úplně využitý. Absurdní humor tam sice je, ale mohlo ho být daleko víc. ***1/2 ()

eromar

Ve Scale, s partou kamarádu, mírně ovínění a se skvělým simultálním dabingem, který to celý posunul na novou uroveň. Ten film už nechci v životě vidět, ale jako zážitek perfektní. ()

Klajnik odpad!

Přes absurdní námět mi to přišlo žalostně nezábavné. Vše zabito béčkovostí, díky níž nefungují postavy, dialogy ani příběh. Chápu, že velký prachy by na takovej koncept asi nikdo nedal, ale faktem je, že vady, které mi koukání činili dosti obtížné, nejsou důsledkem nedostatečného rozpočtu. Tvůrcům se nakonec povedly jen praktické efekty a animatronika samotných vesmírných klaunů (resp. jejich tváří) - aby ne, když právě efekty jsou doménou bratří Chiodových. Na 90min film je to ale málo. ()

zdeny99

Napůl horor, napůl komedie, ale spíše bizarní parodie na Kingovo To a příchod mimozemšťanů. Nebo jak si jinak vysvětlit vraždící klauny z vesmíru, jejichž ufo je ve skutečnosti cirkusový stan plný kokonů z cukrový vaty. Zpracování cirkusových potvor a loutek je nicméně zajímavé. Některé postavy by kvůli svému děsivému opuchlému vzhledu a ven z tlamy se ježícím zubům mohli v určitých zemích klidně kandidovat na prezidenta. [683. hodnocení, 103. komentář, 62%] ()

Filmárik

Vážne netuším prečo ale tento film mi svojim poňatím pripomínal Attack of the Killer Tomatoes! ktoré som sledoval na nemeckých staniciach asi pred desiatimi rokmi. K tomuto filmu som sa dostal ale naozaj úplnou náhodou a veľmi ma zaujal hlavne jeho názov a nakoľko som teraz viac menej naladený na Troma frekvenciu tak nebolo čo riešiť. Ale aby som zbytočne netrepal do vetra tak stačí keď poviem že KKFOS je zdravá kombinácia Dahlovej Charlie and the chocolate factory a Kingovho IT!. Ako záver weekendu ideálne. ()

Elbarto08

Nedoukal jsem to. Prostě to nemělo dannej příběh, danné situace. Střihy jendotlivých útoků klaunů, kteří vypadající hodně cool, ale nemělo to šťávu. Pro mě jediným plnohodnotným klaunem navždy zůstane milující Pennywise ()