poster

Cutting Class

Komedie / Horor / Thriller

USA, 1989, 91 min

 • Flipnic
  **

  Klasický slasher ze školního prostředí. V hlavní roli se objeví mladičký "divočák" Brad Pitt, který je na tomto flicku asi nejzajímavější ... Jinak málo vražď, málo gore, málo nahoty, málo všeho ... Vrah není znám až do samotného konce ... jsou dva adepti, ale poznat, který to je, je dost nemožné. Nic moc ...(27.2.2010)

 • Zayl
  **

  Nudný teenagerovský slasher ze střední školy bez jakýchkoliv ambicí ozvláštnit provařená klišé. Mám rád osmdesátková béčka, ale Cutting Class nemá moc co nabídnout. Nevadilo by, že zápletka je tuctová, ale úmorné dialogy prokládané gumovými vraždami, které působí až nechtěně vtipně, nejsou ničím, co by šlo chválit. Snad jen relativně srandovní konec s odtajněným vrahem je světlejším momentem. Každopádně to není tak hrozný, aby to vydalo jen na jednu hvězdičku, ale i tak je to slabota.(11.12.2013)

 • hladass
  ***

  Standardní slasher z konce osmdesátých let, takže poměrně krotký, co se týče vražd či nahoty a s klasicky zcela zbytečnými komediálními vložkami, které jsou více než cokoliv jiného spíše trapné, než vtipné... Ale pro kompletáře slasheru nebo fanoušky Brada Pitta, který pro většinu bude jistě tím hlavním tahákem, proč se na tenhle kus podívat, proč ne... Ale jednou stačí...(4.3.2014)

 • Campbell
  ***

  Naprosto obyčejný slasher s naprosto stupidní humorovou stránkou. Ten fotřík co se ztratí je fakt trapárna a utrpení pro celý film. Vraždy jsou obyčejné a 100x viděné. Celkově mi přijde že to hodnocení je jen kvůli Pittovy který tu hraje hlavního hrdinu, nicméně mi dost vadil. Jako hlavní hrdina v tomhle filmu propadá, ta jeho namachrovanost a ochranářství mi přišla značně debilní. Naštěstí se tu objevuje McDowall. Film naštěstí moc nenudí ale v té hromadě slasherů zapadá.(31.1.2014)