Efekt nula

Detektivní očko Zero vlastní se svým společníkem detektivní agenturu. Jednoho dne si agenturu najímá jistý pan Stark, který ztratil klíče od sejfu v zaměstnání a nyní ho kdosi vydírá. Zero se pouští do vyšetřování a najednou zjišťuje pravý motiv vydírání. Stark chodil kdysi se ženou, která jej obvinila ze znásilnění a požadovala sumu peněz výměnou za mlčení. Stark ji však nechal zabít... (Warner Home Video CZ)

dogma97

Vzhledem k poměrně atraktivnímu hereckému obsazení výjimečně nezáživný film, k čemuž nemalou měrou přispívají nudné vnitřní monology Deryla Zera. ()

ilovebritain

Ani zdaleka ne tak hloupý film, jak to zní. Bill Pullman je charismatický a nemá problém uhrát celý film a vykompenzovat slabiny v zápletce ()

karlee

Docela zajímavý film, žánrově těžko zařaditelný, taky jsem celou dobu váhal, o co jde, chvílemi se to tvář jako paordie, chvílemii jako krimithruller, tu a tam trocha romantiky. Poslední scéna vše vyjasní, i když náznaky jsou roztroušeny v celém filmu, nebudu psát spoilery, ale je to pěkný mix pocty a parodie, ostatně stejně jako (nejmenovanný) originál. ()

Pythonator

Film na mě působil nulovým efektem. I když jsou postřehy hlavního hrdiny docela zajímavé a Pullman se Stillerem hrají dobře, nemůžu se zbavit dojmu, že je film jen hromada nudy. Druhý den už jsem nevěděl o čem film byl a nemohl jsem si vzpomenout jestli jsem to věděl při jeho sledování. ()

El_Barto

SIce žánrově nevyhraněný snímek, ale neurazí a je to příjemná oddychovka, Pullman i Stiller skvělí a dabing ještě lepší. Ale oddechový je tak, že by se k žánru spíš hodila ukolébavka, měl jsem co dělat abych neusnul, ale nevadilo mi to, zkrátka 111 ne nepříjemně zabitých minut. ()