Peprná žvejka

Amnon Salomon

Jon Koslowsky

Kostýmy:

Tami Mor

Filmová jednohubka s kultovou hudbou a nenáročnou zábavou, vhodná asi iba pre mojich rovesníkov.(8.7.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $700,000(4.8.2010)

Člověk se hodně a dobře zasměje protože některé nápady jsou bláznive pro mě dalši spokojenost ještě víš.(21.11.2018)

Tretí diel izraelskej komédie funguje vďaka vydareným humorným vsuvkám (scénu pri obedňajšom stole so sexi sesternicou považujem za jednu z najvtipnejších z celej série), i keď je väčšia časť už len recyklovaním predchádzajúcich dielov. Režisér Boaz Davidson,našťastie vie, akým smerom sa má séria uberať a tak je aj tretia epizóda zo života izraelských tínedžerov príjemnou záležitosťou, i keď si myslím, že post-adolescentov už milostné patálie hlavného hrdinu po tretí raz príliš nezaujmú, keďže fungujú na základe známeho vzorca chlapec získa dievča, chlapec stratí dievča a vo "veľkolepom" finále ho dostane späť (čo samozrejme narúša silno melancholický záver prvého dielu). A áno, konečne tu máme postavu Nikky z prvého dielu, avšak hrá ju iná herečka a tvorcovia sa rozhodli, že z nej spravia pobehlicu - to ma mrzí, veď to pôvabné naivné dievčatko z prvého dielu... ale nechajme to tak. Zatiaľ čo prvý diel by som odporučil melancholikom, druhý romantikom,, tretí potom patrí divákom, ktorí hľadajú pohodovú "peprnú" zábavu na sobotňajší večer.(19.8.2018)

Zmrzlina na klacku 3 : Neotravuj .. Bláznivější, v tom připomíná první díl, ale už není tak dobře napsaný. Tlačí tlačí na věc a ne že by chyběl nápad, ale je to už tak trošku jako dnešní Americký, (ale už v roce 1981) o ničem, jen aby to frčelo.(1.7.2014)