Co se děje v trávě

• Itálie Lilliput-put
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Itálie, 1980, 1 h 18 min (Minutáž: 6 min)

Tvůrci:

Režie:

Scénář:

Kamera:

Hudba:

Franco Godi

Epizody(13)

Italský kreslený večerníček o hmyzí havěti, broucích a všelijakých parazitech - to vše od italského režiséra Bruna Bozzettiho v područí jeho vlastní firmy "Bruno Bozzetto Film - TSI". (Karlos80)

fantoci

Seriál Co se děje v trávě byl u nás uveden poprvé někdy na konci osmdesátých let v rámci Večerníčku. Jedná se o grotesky z říše hmyzu. Skvělá animace a nápadité gagy baví celou rodinu. Osobně mým nejoblíbenějším dílem byl ten věnovaný termitům. ()

PollyJean

tenhle večerníček jsem jako dítě milovala. vynikající hudba, skvěle ztvárněné postavičky a vtipně podané strázně z jejich života. ()

Wally

Jeden z těch lepších večerníčků mého mládí...na českou klasiku však nemá. nejlepší díl pro mne byl Komár.... ()

Erinye

Možná jsem infantilní, ale tenhle seriál si pamatuji z dětství a vím, že jsme se na něj dívaly i s mamkou. A oběma se nám to moc líbilo. V hlavě mi utkvěl jediný díl - Beruška. Pamatuji si, jak čarovala, a my jsme ji pak dokonce napodobovaly. Čímž chci vlastně říct, že byť je to seriál animovaný a určený pro děti, i dospělí se u něj pobaví...:-) ()

Zombi

Na každou epizodu tohohle večerníčku, jsem se těšil jak malé děcko, počkat, já byl malé děcko, ale klidně bych si to dal znova, vynikající kresba a hlavně pointa každého příběhu. ()

gootchy

Sám se stydím, že tento skvělý anímáček hodnotím až teď. A to je škoda, na takové věci by se zapomínat nemělo. A ta hudba. TA HUDBA!!!! ()

bull!nka

Nejvíc se mi líbil díl s termitem...fakt jsem se chechtala, co všechno si musí chudák zažít, než se nabaští... ()

topi80

Skvělý zábavný večerníček, který vám ukáže, že s hmyzem je zábava (zvlášt když ze všech těch brouků a dalších otravných organismů animátoři vytvořili takové neskutečné držky, že se tlemíte od okamžiku, kdy vstoupí na obrazovku) :-D ()

Stejšn

Výborné nápady, SKVĚLÁ hudba, i hezky nadabované (jestli se to tak dá říct), prostě supr večeníček. A beruška: "PAM PADA-DAM" :-) ()