Anthony Anderson je Malcolm King, osobnost větší než život sám a především ten nejarogantnější obchodník, kterého můžete potkat. Jeho ex-manželka (Kellita Smith) se rozhodla obrat ho o všechno, co má. Ve snaze zabránit ztrátě svého nemalého jmění, naplánuje Malcolm společně se svou milenkou (Regina Hall) a jejím bratrem kriminálníkem (Charlie Murphy) vlastní únos. Naneštěstí pro Malcolma, není jediný s myšlenkou na královské výkupné. (oficiální text distributora)

IMPAIRED

No tohle je ve chvíli kdy nemůžete usnout a hrajete s kámošem několikátou noc za sebou heroes dar z nebes v podobě brutální nálože. Strašný šílenství. ()

Lukoboss

Další z řad komedií, které jsou více trapné než vtipné. První hodinu se neděje vůbec nic zásadního, takže když mezitím přeblikáváte na jiné programy, nic se nestane. Pak už to nabere malinko obrátky, ale stejně je to k ničemu, pořád je to hodně pod průměrem. Znovu už se na to rozhodně nepodívám. ()

Jayem

Totálne nudná akože komiedia. Je to asi prvá komédia v ktorej mi nepripadalo až na jednu scénu nič vtipne. Tak potom o čom to je? ()

MikeMyers

a kolik mi date za tohle :D já sem se královsky bavil.neřikám že je to nakej kvalitni film ale jako komedie dobry Anderson je vybornej. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Darknees

"Musíte být asi hodně v zoufalé situaci", když tomu dáte více jak 3 pecky. To že dáte do filmů hezký černý holky, nablejskaný auta, úspěch a rádobyvtip, ještě dobrou komedii neudělá. Souhlasím ale, že už se natočily horší komedie, při jejichž sledování jsem se nezasmál ani jednou. To není případ Královského výkupného, tady jsem se jednou zasmál ()