Starý kovboj má okrást urostlého muže a okouzlující slečnu, kteří převážejí velký obnos peněz. (Film+)

Leonit

Jedna hvězda pro Arnolda a Ann a hudba mi místama připomínala Dallas. Ovšem je to opravdu jak hraný kreslouni. Něco jako pták Uličník a ten kojot, co ho pořád chce zabít a sežrat, ale nikdy mu to nevyjde. ()

Sugar67

Westernová komedie s Arnoldem v kovbojském obleku a sedmiraným šestiraňákem u boku - to mluví za vše. Film není pro nikoho, kdo hledá nějakou hloubku, ale chce se jen po náročném dni bavit. Já si ho po náročném dni pouštím docela rád. ()

luukaas

Jeden z filmů, který stačí vidět jednou a dost. Arnold na začátku kariéry co by herec, hraje přiblblého ťulpase a Kirk Douglas celkem obstojně ztvárnil něco jako parodii na kovboje. Víc na filmu nehledejte!!! ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Dobrý den, mé jméno je Krasný Cizinec!" Arnold Schwarzenegger v kovbojském obleku a sedmiraným šestiraňákem u boku. Arnold zastavuje splašené koně a doprovází Ann-Margret, kterou chce okrást Kirk Douglas. Ten je zde prezentován doslova jako kojot Wilda. :D Dá se na to koukat, párkrát jsem si i docela zasmál. Podruhé už si to nikdy nepustím. - 30%. ()

PORTER44

Hrozná blbost ,K,Douglas hraje nemotoru kterého válcujou balvany ,padá ze skál,atd a Arnold jako pan Pěkný další moula westernová parodie která jednou stačila,Ann-Margret to seklo a s Arnoldel to ani nehlo......a na konec ty strašný indiáni. ()