Starý kovboj má okrást urostlého muže a okouzlující slečnu, kteří převážejí velký obnos peněz. (Film+)

korndaddy

Schwarzík je vážně moc. Jediné co stojí za hvězd je výbavička Ann-Margret a sem tam nějaký ten fórek ala Roadrunner. ()

iXtr3m3

Tak toto bolo hrané spracovanie Looney Toones s Arniem na palube a hereckou legendou v podobe Kirka Douglasa v úlohe vlka z Road Runnera? :) ()

Han22

Arnold Schwarzenegger ve westernu podle animáku Road Runner... tak teď už jsem viděl všechno. Doufal jsem ve srandu, ale byla to děsivá pičovina. Těžko říct co bylo horší... Pitvořící se indiáni co neumí jezdi na koních a zastaví je hraniční čára. Animákové gagy, jejichž pointy jste viděli tisíckrát a film je absolutně neumí prodat (výbuchy, balvany, lepidla, falešné tunely). Od Schwarzenegerra nečekám extra herectví, ale že bude za absolutně koženého dementa taky ne. Sledovat tu tupost se kterou nechápe že ho balí ženská bylo utrpení. A za Kirka Douglase jsem se až styděl. Ten měl za sebou dekády klasických filmů, westernů a tady na starý kolena šaškuje v takové slátanině. 1* za vychcaného koně, chytřejšího než většina lidí a za konec (SPOILER - kdy nadržená Ann-Margret dá přednost nadrženému záporákovi před tupým klaďákem). ()

agass

I přes zdejší slabý hodnocení je pro mě ''Mnohoostnatý John'' výborná westernová komedie. Příběh je jednoduchej, Ann-Margret krásná a Kirk Douglas je v hraný verzi prašivýho kojota fakt vtipnej. Je to ten typ drsňáka, kterej na co šáhne, zkurví. Zato Arnold mě odrovnal svým sedmiranným revolverem a zkrocením splašených koní, který želbohu patřili hasičům. ()

Paldiny

O Arnoldovi už vtedy Hollywood dobre vedel, veď vlastnil Glóbus za Stay Hungry a na jeseň 1977 podpísal lukratívny kontrakt na hlavnú úlohu vo filme Conan the Warrior, aký plánoval odštartovať desaťročný maratón štyroch pokračovaní, za ktoré mal zinkasovať 10 miliónov dolárov plus 5% zo zisku. A ak si pripočítame aktivity v podnikaní (prevádzkovateľ fitness centier, spoluorganizátor pravidelného šampionátu v Ohiu, nákup a predaj realít), o peniaze nebola skutočne núdza. Preto aj tento výlet do paródie na western znamenala iba zblíženie sa s filmovou brandžou a ako sám neskôr poznamenal, tréning na koni. A žiaľ je tomu tak, vtedy šesťnásobný Mr. Olympia sa upísal nevtipnej groteske s plytkejším humorom než hladina Mŕtveho mora dva dni pred vyschnutím. A kto sa pri Arnieho známejších roliach smial z jeho toporného prejavu, tu musel udrieť záchvat epilepsie. Skutočne zlé, čo nespadá len na triko rakúskeho dubu, ale aj nymfy, ktorá ho neúspešne balí celý film, vrátane trápnych indiánov akých výskyt som nepochopil a v nehraní si odnášajú zlato. Kaktus Kirk, ten spriada pasce, z prdele si ťahá glej aj varhany, ale má aspoň šikovného tátoša, ktorý mu po večeroch uštipačne berie deku a zakrýva sa ňou a pri veľkých potrebách používa latrínu. Za koníka teda hviezda, inak netuším čo v tejto "disneyovke“ pochváliť a komu ju vôbec odporučiť. Tak snáď len výstražné znamenie pre tých, ktorí nemajú radi spagetti westerny (toto je ich najvyšší level), tým čo neholdujú country hudbe (soundtrack jej patrí) a tým čo už vyrástli z príbehov Droopyho a vlka (charakterovo príbuzného s nemehlom Jackom). A to, že sa film neberie vážne nie je pre neho ospravedlnenie, veď to sa nebral ani Scary Movie či Bláznivé/Horúce strely a sú set-sakra vtipné, toto je iba trapas. ()

Zombi

Moc si to nepamatuju, navic jsem to viděl německy a nerozumněl tomu, ale Arnie v blankytně modrém kovbojském oblečku a nešika Kirk Douglas byli docela zábavní. ()

aLPaC

Parodie mám rád, ale musí být vtipné. A to Kaktusový Jack rozhodně není, pousmál jsem se všeho všudy čtyřikrát a to jen tak letmo. Podíval jsem se na to hlavně kvůli Arnoldovi, který zde hraje strašného troubu, tak jako ve většině jeho filmů před Conanem. Ale například v Stay Hungry byl děsně vtipnej s jeho hláškama a hraním na housle, tady až na chvilkovou němčinu a scénu s jídlem vtipný moc nebyl. No a Kirk byl vyloženě trapnej, i když herecky jasně dominoval. Škoda. ()

in nomine

Tak tomu říkám hovadina. Nechápu, že ty role oba hlavní aktéři (K.Douglas a Schwarzenegger)vzali. Hvězdičku dávám zato, že jsem se na to právě kvůli těm hlavním "kovbojům" dodíval. ()

Ulrich

Zajímavý pokus zfilmovat staré grotesky jako například Road Runner atd. v hrané podobě a přenést je na divoký západ. Bohužel se to nějak nepovedlo. Jo a co se Arnieho hereckých začátků týče - už jeho role jmének Fešný Cizinec mnohé napoví... ()

Platom

Místy pár opravdu vtipných gagů. Příběh naprosto jednoduchý, ale to už je u všech parodií zvykem. Stíhání hlavních hrdinů se stává po nějaké době sledování nudnou fraškou, která nepřináší nic nového. Jako celek film neurazí, ani nenadchne. Arnold je zde jako dřevěný panák - je pozoruhodné sledovat, jaký herecký pokrok udělal jen o pár let ve filmu Barbar Conan. ()

Bozvav

bože, já se nasmála. Nejlepší byl kůň Whisky a Kirk Douglas. Arny vypadá celou dobu jako dřevo v klobouku. To mu vydrželo ještě dalších 18 let, než se naučil trochu hrát. ()

MickeyStuma

Kirk Douglas ve westernové komedii? Ale ano. A ujal se role jako vždy velmi přesvědčivě. Jeho padouch pod jménem Kaktusový Jack pobaví každým coulem. Protipólem Ann-Marget v roli okouzlující a svůdné slečny Charming Jonesové, kterou doprovází Arnold Schwarzenegger v roli poněkud přitroublého kovboje Handsome Strangera. A tak vzniká otázka. Funguje to? Pro diváky, kteří přijali snímek s Terencem Hillem z roku 1991 ´Lucky Luke´, to jistojistě funguje. Atmosféra a styl humoru jsou v obou snímcích naprosto totožné. Arnie tu vypadá stále ještě dosti herecky nemotorně, ale snaží a to se počítá. Snímek si pohrává jak s dialogovým, tak i groteskním humorem, se kterým se to nepřehání a naopak se všemu nechává volný průběh. O bláznivou komedii tdy rozhodně nejde a svým způsobem je tak velice dobře. Pohodlný téměř rodinný film, skvělá zábava a možnost vidět Arnieho jako vyžehleného kovboje. Buď jak buď, tohle se prostě musí vidět. A co víc, pro jeho fanoušky takřka povinnost. ()

jojo-Jozin

Tohle mi nepřišlo vtipné ani zábavné, ani když jsem na to koukal jako klučina na ohrané VHS s rychlodabingem, jediné co mě bralo byl Arnie. ()

zberatel

Hraneho Roadrunnera som este nevidel, az doteraz.. :D Willyho najznamejsie kusky s balvanom ci falosnym tunelom su klasika :) Whiskey a Kirk su vyborna dvojka ktora pobavi. No povedzte, uz ste niekedy videli kona na latrine... ??? :D ()

Psycho.R

Tento celovečerní cartoon se moc nepovedl. Pokud by mělo jít o pětiminutové skeče, proč ne? Ale tohle bylo celovečerní pásmo grotesek, které nemělo nic víc, co by mohlo nabídnout. Vím, že jde o rok 1979, ale vizuální zpracování dvou gagů bylo extrémně amatérské a to: 1) valící se balvan, který je viditelně lehoučký, zřejmě s polystyrenu a následné "zavalení", kdy Kirk Douglas padá mnohem dříve, než ho to zavalí. 2) Tradiční trik s nakresleným tunelem ve skále. Když Douglas běží, aby jím také proběhl a narazí, je na skále viditelně znát, že tam není žádný tunel ani nakreslený. ()

Komedie z divokého západu. Děj nic moc, ale vidět Arnieho v kovbojskym je sranda. Vypadá jak hňup. Kirk Douglas zde hraje padoucha. ()