Starý kovboj má okrást urostlého muže a okouzlující slečnu, kteří převážejí velký obnos peněz. (Film+)

vozralec

Taškařice se vším všudy. Až člověk neví, co si má o tomto filmu myslet. Douglasovi je potřeba přijít na chuť a pak se to dá. Sexy Alois a chytrý koník to jistí. ()

GameboyNES

Luxusní westernová komedie. Připomíná mi klasický animovaný grotesky s kojotem :) Nechápu zdejší nízký hodnocení. Já se bavil i přesto že tam hrálo to odporný smradlavý zvíře co se mele do salámů- kuň. Duglas měě fakt bavil, mladej Arnošt taky. A na Ančiny kýble radost pohledět. 98% ()

Stejšn

Srandovní je zrychlená scéna, kde Jack nosí soudky se střelným prachem. Pár slušných gagů, ale dohromady nic moc. O Arnieho neherectví ani nemluvě. ()

Locksley

Docela milá blbůstka tahle blbost. Totálně neherecký Arnold v otřesně teploušským oblečku, i ten kůň byl lepší. Doufám,že dostal taky větší honorář. No co no, on tam neměl nikdo moc co hrát, takže by to bylo za tři, nebýt štětky Anči, protože ty její kukadla a ten dekolt ... ()

Pitryx

Trošku infantilní, ale přesto jsem se bavil. Nenáročný western v podstatě bez děje. Ten konec byl snad ustřižený nebo co. Blbější už být fakt nemohl. Přesto dávám šedesát procent. ()

Plague.

Už kvůli Arniemu to musíte vidět! Na rozdíl od debutu ve strašném Herkulovi z New Yorku se ale jedná o docela povedenou parodii ve stylu Roadrunner Show. ()

route60

Jednoduchá ale docelá vtipná westernová komédie s výborným Kirkem Douglasem a Schwarzenegger byl k smíchu ale každý musel nějak začít. ()

emilkac

ranne Arnoldove dielko je celkom svieže a srandovné a je to zabavne pozerať na buducu hviezdu ktorá má ešte pred sebou take klasiky ako Conan,Predator alebo Terminator. ()

PeteBuck

Myslím, že toto bolo niečo ako paródia na westerny. Inak sa to brať nedá. Spočiatku som sa niekoľkokrát od srdca zasmial (Kirk Douglas prepadávajúci vlak, alebo banku, Arnold, ktorý prevádza cez cestu dámu, Arnold zastavujúci splašené kone), ale potom ako sa Arnold a Ann-Margret dali na cestu a Kirk Douglas sa ich snažil zastaviť, tak som videl iba kopu otrepaných vtipov ako vystrihnutých z epizód o road runnerovi (hlavne tá pasáž s namaľovaným tunelom). Kirk nakoniec poprosí o pomoc indiánov, ktorí sa ukážu byť ešte neschopnejší ako on, no proste už to až do konca bol iba slabý priemer. Možno vtedy sa na tom ľudia bavili, ale dnes je to už skôr taká raritka. A ten koniec to bola čistá haluz. Ale inak celkom pohodový film. Dalo sa na to pozerať. ()

Themyth

Úsmevná spomienka sa mi vrátila. Po 24 rokoch som opäť videl túto westernovú komédiu. Doslova herecké poleno Arnie a herecký génius Kirk Douglas. Netradičné spojenie, ale pomerne to klape. Zaujímavosť. Tento film som dlhé roky nosil v pamäti pod názvom Kaktus Jack. ()

Pan.Antonin

Snímek hodně připomíná animované filmy a kdyby to tímto způsobem bylo natočené, mělo by to podle mne tady lepší hodnocení. Lidem prostě jednoduchý přímočarý zábavný celovečerní film z nějakého důvodu nesedl. Jasně, furt to omílá dokola ten samý vtip. Kaktusový Jack chce přepadnout slečnu s penězi a kovboje, nastraží past a chytí se do ní sám, či to jinak pokazí. Občas se to teda vytasí i se slovním humorem a má to vtipná jména postav, ale jinak sledujeme hodinu a půl tohle, až nakonec přijde překvapivý závěr. Mně se to ale líbilo, hlavně kvůli vynikajícímu Douglasovi, kterého skvěle doplňuje v naprostém kontrastu herecky minimalistický Arnie, jehož výkon sice kritici nepochválili, ale podle mně to skvěle sedlo do role Kovboje Hezouna. A díky nim hodím i čtvrtou hvězdu. ()

Henk

Nechci se o filmu příliš rozepisovat, protože už tu bylo vše řečeno, ale musel jsem přidat hvězdičku ,jelikož jsem si vzpomněl na jednu scénu z které mne bolela bránice a ještě jsem si navíc rozbil video, protože jsem jí pořád vracel. Byla to scéna, kdy tlupa indiánů vyráží do útoku na vůz a poté co všichni popadají do řeky až na náčelníka, který jí vítězoslavně přejede a poté jeho kůň zahne doprava, ale jezdec je připraven jet rovně a hodí tam strašlivou robinzonádu. Moc pěkný kaskadérský kousek. ()

komando20

Dalo sa to celkom pozerať vtipných momentov tam bolo viac ako som očakaval čiže bola aj zabava, všetci tu tak boli trochu priblblí. Arnold si to odhral celkom v pohode moc toho nenarozprával, sice som čakal že aspon raz vystreli. Kon Whisky bol ozaj macher. ()

Luciaaas2

Film je sám o sobě vtipný, kde Arnie nosí modrý upnutý oblek a hraje totalního dementa :-) kterému ani nedojde, že ho svádí madam po cestě. Douglas je další vtiipná vsůvka, je to tak špatný film, až je dobrý a celkem se i zasmějete. ()

tulen

Dá se na to koukat, párkrát jsem si i docela zasmál. Jasně, není to žádý intelektuální humor, ale jinak docela milá blbina. V některýchj momentech jsem si říkal, že kaskadáři si na tom užili (třeba převrácený vůz s varhanama, útok indiánů na koních a přišlápnutá čelenka) ()

Vena69

Nečekal jsem, že mě to bude tak bavit. Arnolda fakt miluju, takže jsem kvůli němu ochoten protrpět i ten sebehorší film, ale tohle utrpení rozhodně nebylo. Příjemná, komiksově působící komedie s dokonalým obsazením - Arnold se na začátku své kariéry skvěle hodil na roli Handsome Stranger, Ann-Margret je tady opravdu Charming a Kirk Douglas mě dokáže rozesmát jediným pohybem. Film má krásnou hudbu, šikovného koníka, Zemanovsky působícího týpka, spoustu zábavných momentů a vtipný závěr.... mně to ke spokojenosti naprosto stačí. 65 % ()