Happy Tree Friends 2 - Druhý chod

(video kompilace)
  • USA Happy Tree Friends: Volume 2: Second Serving
všechny plakáty

Druhý díl animovaného násilí... DRUHÝ CHOD Nevkusná dobrodružství v každém soustu. Happy Tree Friends jsou roztomilá plyšová zvířátka, jejichž každodenní dobrodružství končí katastrofou. Nezáleží na tom, jak nevinně jejich den začíná, ale vždycky končí ublížením na zdraví nebo smrtí. (oficiální text distributora)

Torision

Druhej díl zabijácký klasiky. Super zábavný dobrodružství o malejch zviřátkách, jejichž dny končej katastrofou. Totální řežba! ()

Kubick

Varování maminkám: Tento seriál není určený pro vaše bezzubé ratolesti za účelem navození příjemné atmosféry před usnutím. Opak je pravdou ()

Terter

Brutální masakr Přátel od Šťastného stromu pokračuje. Roztomilá zvířátka tak mohou znovu a znovu chcípat roztodivnými způsoby a krvelačný divák tak může znovu a znovu chrochtat blahem. ()

gogos

Totalni masakr.... sice temer stejne, ale brutalni.-... Nejvice me rozsekal 5,1k zvuk, coz se u takovydlech kravin casto nevidi...bonusove epizody jsou uzasne... ()

destroy83

Druhý chod je daleko lepší než předchozí První krev, epizody jsou mnohem zábavnější a promakanější. Navíc zmizela otravná znělka mezi jednotlivými díly. Pro mě jasných pět hvězdiček. ()

Narcis

Kdo sleduje Simpsonovi tak určitě srovnálem s geniálním seriálem Itchy a Scratchy. Stejně brutální, nápady originální. Zajímavé kolik lidí se na to podílí (viz závěrečné titulky) - no když je to baví. ()

Rousse

Lálalalalalalá lálalalalalá....inu jak prohlásil můj táta "je to sice mazec, ale 2 hodiny bych se na takovou p***** dívat nedokázal". Pustit si 1 DVD celé je výkon a dát si hned 2. tak to už je opravdu pro tvrdé povahy:-) ()

Paity

Schválě by mě zajímalo od kolik let jsou Happy Tree Friends přístupní, jestli už 10leté děti na to mohou čučet... a asi ano. ()

Wenca888

Maximálně chytlavá úvodní znělka, maximálně infantilní animace, maximálně brutální smrti, maximální legrace... ()

wakeup

Tak tohle me dostalo. Kratoucky brutalni animacky se skvelym soundtrackem.:) Ani bych neveril, na kolik zpusobu muze zdechnout ruzova veverka. ()

Zalost

Přibyly nové charaktery, jen aby mohly efektně zase odejít ze světa. Druhů smrti přibylo, nápaditost se zvýšila a bonusový díl s buddhistickou opicí je dobře udělaný :-) ()