poster

Tam, kde končí hvězdy

 • Česko

  Daleko za hvězdami

 • USA

  Beyond the Stars

Sci-Fi / Drama / Dobrodružný

USA, 1989, 88 min

Kamera:

John S. Bartley

Hudba:

Geoff Levin

Střih:

Frank Irvine

Scénografie:

John Jay Moore, Lesley Beale (set dekoratér)

Kostýmy:

Sheila Bingham
(další profese)
 • Djkoma
  **

  Máte nějaký sen? Jděte za ním a možná potkáte někoho, kdo vám řekne, že naivita není moc dobrá, ale je to benzín do vašeho motoru na Měsíc... Přesně o tomhle je tento film. Pokud vám to takhle stačí, už se na něj nekoukejte. Hodně primitivní a zdlouhavé, ovšem to finále mě osobně spíše potěšilo, než naopak.(4.4.2010)

 • Phobia
  **

  Film se dlouho tvářil jako průměrný rodinný snímek o velkém snu, lásce a přátelství jednoho dospívajícího chlapce. Klišé příběh, obstojní herci, vcelku nezáživné, leč snesitelné pokoukání na nedělní odpoledne - k oblíbeným domácím pracem jako je praní, žehlení a podobně;-). Bylo zřejmé, že zase budu mít dilema, jestli dát dvě nebo tři hvězdičky. Ovšem pak přišel závěr a tvůrci filmu mi rozhodování velmi usnadnili. Pokud to bylo míněno jako pocta astronautům, tak skutečně nevím, jestli jsem se veletrapným posledním vteřinám filmu měla zplna hrdla smát nebo znechuceně vrtět hlavou. Sračkovitý fantasmagorický konec zkrátka spláchl "Beyond the stars" rovnou do podprůměru - 41%.(20.4.2009)

 • majo25
  **

  Dráma o priateľstve a snoch, ktoré hatia prekážky. Aj keď obsadenie je parádne - Sheen, Slater, Stoneová, celkovo to pre film nie je žiadne plus. Veľakrát zdĺhavé a opakované pasáže bez nejakého silnejšieho príbehu, v ktorom chýba istá kontinuita nadväzujúcich scén (napr scéna s veľrybím nadšencom ale mnohé iné), prosto réžia veľmi slabá až televízna. Už som čakal, že scifi je tam iba kvoli tomu pobytu na Mesiaci, ked na záver prišla scéna o mimozemsým artefaktom, ktorá pochoval aj to dobré, čo v tom filme bolo. Posolstvo filmu je číra naivita. Hodnotenie: 45%(17.2.2014)

 • Nut
  *

  Nudné a zbytečné.(18.7.2010)

 • - Natáčení probíhalo v Huntsville a na Space Rocket Centru v Alabamě. (Terva)